Skocz do treści

Ministerstwo Środowiska - przejdź do strony głównej

  1. Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej
  2. ePUAP
  3. PL
  4. EN
  5. RSS - instrukcja obsługi, wybór kanałów
  6. Wersja mobi
  7. Pogoda

Uprawnienia Geologiczne

Wykaz osób, które dotychczas uzyskały uprawnienia do wykonywania prac określonych w ustawie Prawo geologiczne i górnicze

Proszę wybrać odpowiednią literę, na którą zaczyna się dane nazwisko:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Lista osób, których nazwisko zaczyna się na literę '' (liczba rekordów: 7719 z 7719).

{Sortowanie: najpierw wg kategorii, a następnie wg nazwisk w danej kategorii}

Nazwisko i imięKategoriaData decyzjiNr uprawnienia
Kosińska-Dunia Danuta 17.12.1970 70511
Pałucha Ilona 30.11.-0001 IV-0309
Rogala Stefan 30.11.-0001 120077
Rudkiewicz Włodzimierz 30.11.-0001 40164
Schmalz Antoni 30.11.-0001 IV-0314
Anolik Piotr I 16.12.2002 I-0304
Aszkenazy Jolanta I 26.11.2001 I-0300
Baczyński Andrzej I 10.03.1988 10190
Bajer Zenon I 26.11.1965 10009
Bar Józef I 26.11.1965 10010
Baran Urszula I 13.11.1970 10105
Baszkiewicz Anna I 16.12.2002 I-0305
Bednarczuk Bronisław I 05.12.1967 10050
Bielawski Adam I 29.04.1977 10161
Binder Izabela I 04.06.1971 10113
Birecki Tadeusz I 28.02.1966 10036
Bogusz Włodzimierz I 12.11.1970 10106
Bojarski Leszek I 02.04.1966 10043
Bolikowska Anna I 25.06.2013 I-0366
Borowski Jan I 02.05.1967 10048
Borys Zenon I 26.12.1965 10011
Borysławski Andrzej I 23.04.1976 10155
Broniarski Marek I 25.06.2013 I-0365
Bruździńska Anna I 23.11.1999 I-0287
Bruździński Piotr I 11.02.1999 I-0272
Bryl Tadeusz I 13.11.1970 10107
Buniak Arkadiusz I 28.03.2007 I-0338
Burdzy Marek I 12.04.1999 I-0277
Byś Iwona I 23.11.1999 I-0284
Cepryńska Krystyna I 12.12.1981 10183
Chmielewska Mirosława I 17.12.1971 10119
Chmielowiec Agnieszka I 12.04.1999 278
Chmielowiec Agnieszka I 12.04.1999 I-0278
Chruścińska Joanna I 16.12.2002 I-0306
Chruściński Sławomir I 16.12.2002 I-0307
Chytła Kazimierz I 26.11.1965 10015
Cimaszewski Ludgierd I 26.11.1965 10012
Cisek Bolesław I 26.11.1965 10013
Cygański Krzysztof I 10.03.1988 10191
Czekański Edward I 27.02.1981 10180
Czernicki Józef I 26.11.1965 10014
Czerwińska Barbara I 08.12.1998 I-0265
Dadlez Ryszard I 04.12.1970 10111
Dąbrowska Żurawik Elżbieta I 30.06.1978 10171
Dembowska Jadwiga I 09.06.1970 10104
Demczak Jan I 23.11.1999 I-0286
Depowski Stanisław I 22.03.1965 10003
Drozd Edyta I 10.12.2013 I-0373
Dudek Jan I 24.02.1966 10031
Dudzińska Krystyna I 27.02.1981 10181
Dusza Roman I 21.02.1968 10088
Dyjaczyński Kazimierz I 24.10.1969 10098
Dziadzio Piotr I 20.04.1998 I-0255
Dzięgielowski Józef I 20.04.1998 I-0251
Fiedeń Małgorzata I 23.11.1999 I-0290
Fik Czesław I 26.11.1965 10016
Filipowska Kinga I 30.05.2003 I-0318
Florczak Halina I 30.12.1998 I-0271
Florek Radosłw I 08.10.1997 I-0243
Frączek Aneta I 13.12.2011 I-0359
Fudali Adam I 15.04.1999 280
Fudali Adam I 15.04.1999 I-0280
Fuliński Marek I 17.12.1971 10120
Gamrot Joanna I 19.10.2010 I-0355
Gawlik Tomasz I 14.05.2004 I-0327
Gawlik Urszula I 25.08.1998 I-0259
Gąsior Stanisław I 07.02.1969 10083
Gąsiorek Ewa I 08.12.1998 I-0263
Gers Jerzy I 30.06.1972 10128
Giza Marek I 16.12.2002 I-0308
Gliniak Piotr I 08.10.1997 I-0241
Gładzik Roman I 23.11.1999 I-0285
Głowacki Eugeniusz I 03.12.1965 10017
Głowacki Ryszard I 29.06.1984 10187
Golczak Irena I 10.03.1988 10192
Gołąb Katarzyna I 16.12.2002 I-0309
Gołąbek Witold I 13.12.2011 I-0361
Górka Adam I 13.09.1974 10145
Gruber Jan I 03.12.1965 10018
Grzesiak Bogdan I 31.12.2001 I-0302
Habrowski Adam I 30.11.-0001 10077
Hadro Jerzy I 28.03.2007 I-0337
Haduch Tomasz I 22.06.1998 I-0257
Halama Andrzej I 27.11.1973 10135
Halat Zbigniew I 16.12.2002 I-0310
Hannes Anna I 04.01.1966 10023
Helcel-Weil Małgorzata I 22.03.1974 10142
Hoffmann Marek I 25.04.1996 I-0225
Honek Michał I 12.04.1995 I-0210
Horn Tomasz I 02.04.1966 10042
Hydzik Anna I 23.11.1999 288
Iwanow Andrzej I 29.06.1984 10184
Iwanowska Ewa I 30.05.2003 I-0319
Jabczyński Zbigniew I 04.01.1966 10022
Jagiełło Dariusz I 20.04.1998 I-0252
Jagosiak Paweł I 25.04.1996 I-0221
Janczy Grzegorz I 08.12.1998 I-0268
Janiszewski Józef I 22.03.1965 10005
Jankowski Krzysztof I 30.11.2001 I-0301
Jaronik Robert I 11.10.2000 I-0293
Jasionowicz Jan I 09.02.1968 10062
Jasłowski Kazimierz I 21.02.1969 10089
Jastrząb Mieczysław I 27.06.1969 10094
Jawień Józef I 27.06.1969 10095
Jawor Eugeniusz I 03.12.1965 10019
Jawor Wanda I 03.12.1965 10020
Jaworowski Krzysztof I 24.02.1966 10030
Jeżewska Bożena I 03.12.1965 10021
Jurka-Watuch Anna I 01.02.1974 10138
Jurkiewicz Henryk I 23.07.1973 10134
Jurkiewicz Witold I 08.02.1972 10127
Kaczorowski Andrzej I 30.11.2007 I-0343
Kaczyński Jan I 03.07.1995 I-0213
Karaszewski Władysław I 02.11.1967 10049
Karczewska Alicja I 21.03.1990 10199
Karnkowski Piotr I 22.03.1965 10004
Karpała Elżbieta I 01.02.1974 10139
Karpiński Grzegorz I 10.12.2013 I-0371
Karpiński Jerzy I 08.10.1997 I-0245
Karwik Agnieszka I 24.06.2005 I-0333
Kasprzak Tadeusz I 24.02.1966 10032
Kąkol Marian I 16.12.1977 10166
Kicman Wojciech I 26.01.1973 10129
Kicuła Jan I 04.01.1966 10024
Kisser Sławomir I 28.03.2007 I-0335
Kizimowicz Lubomir I 02.04.1966 20219
Klein-Ruwyłko Joanna I 24.02.1966 10033
Klęba Józef I 21.05.1976 10157
Klimczak Andrzej I 25.03.1997 I-0234
Kołodziejczyk Zdzisław I 16.12.2002 I-0312
Konarski Eugeniusz I 02.04.1966 10038
Konior Konrad I 30.11.-0001 10073
Koperski Marek I 03.07.1995 I-0214
Koprianiuk Marek I 10.12.2013 I-0374
Korab Zbigniew I 02.04.1966 10040
Kotański Zbigniew I 06.06.1977 10165
Kowalczak Leszek I 08.12.1998 I-0264
Kowalczak Mariola I 28.03.2007 I-0339
Kowalska-Skulik Agnieszka I 16.12.2002 I-0311
Kozikowski Henryk I 25.05.1965 10006
Kozimor Tadeusz I 25.04.1996 I-0224
Kozłowski Maciej I 10.12.2009 I-0352
Kozubski Franciszek I 07.02.1967 10047
Króczek Józef I 30.11.-0001 10078
Królicka Jadwiga I 04.01.1966 10025
Królikowski Bogdan I 17.12.1971 10122
Krupa Elżbieta I 08.10.1997 I-0246
Krzysztofowicz Zenon I 17.12.1971 10121
Kubala Aneta I 30.05.2003 I-0320
Kubala Piotr I 30.05.2003 I-0321
Kubica Bolesław I 04.01.1966 10026
Kucharczyk Józefa I 12.04.1999 276
Kucharczyk Józefa I 12.04.1999 I-0276
Kuchciński Janusz I 04.06.1971 10114
Kuczak Maria I 12.04.1999 274
Kuczak Maria I 12.04.1999 I-0274
Kuczak Waldemar I 12.04.1999 273
Kuczak Waldemar I 12.04.1999 I-0273
Kuk Stanisław I 30.11.1973 10136
Kulikowski Andrzej I 28.04.1977 10162
Kuma Józef I 02.04.1966 10039
Kuna Krystyna I 22.01.1997 I-0230
Kutek Piotr I 16.12.2002 I-0313
Kwolek Krzysztof I 03.07.1995 I-0217
Kwolek Stefan I 20.07.1968 10079
Laskowicz Rafał I 23.11.1999 289
Lech Irena I 13.06.1975 10149
Lech Stanisław I 08.12.1998 I-0262
LEJKOWSKA STANISŁAWA I 24.02.1966 10034
LENDZION KAZIMIERA I 02.05.1988 10194
Lenk TADEUSZ I 26.01.1968 10051
Leszczyński Michał I 03.07.1995 I-0215
Liberska Halina I 30.03.1979 10177
Liszka Bogusław I 12.04.1995 I-0211
Łaszcz Barbara I 21.01.1966 10027
Łoza Andrzej I 04.06.1971 10115
Łuczejko Jan I 03.01.1995 I-0206
Madej Kazimierz I 12.04.1995 I-0209
Magdoń Józef I 26.01.1999 I-0270
Maksym Andrzej I 21.03.1990 10200
Maksym Magdalena I 13.12.2011 I-0360
Mamczur Stanisław I 27.02.1981 10182
Mandziuch Kazimierz I 26.01.1973 10130
Marcinkowski Artur I 30.06.1997 I-0236
Marciński Jan I 13.06.1975 10150
Marek Sylwester I 04.12.1979 10112
Matuszewska Iwona I 20.04.1998 I-0254
Mazurek Andrzej I 28.12.1995 I-0219
Mercik Wojciech I 20.04.1998 I-0253
Mężyk Wacław I 03.01.1995 I-0208
Miazowski Janusz I 14.05.2004 I-0328
Michalus LOeopold I 21.01.1966 10028
Migiel Grzegorz I 13.12.2011 I-0362
Mikołajewski Zbigniew I 28.03.2007 I-0334
Mikucka-Regułowa Teresa I 24.02.1966 10035
Miler Anna I 30.05.2003 I-0322
Milkiewicz Marek I 16.06.2009 I-0350
Miłaczewski Lech I 26.01.1968 10052
Misztak Piotr I 10.12.2013 I-0372
Mitoraj Stanisław I 14.05.2004 I-0329
Mitura Feliks I 27.08.1965 10007
ModliNski Zdzisław I 26.01.1968 10053
Modzelewski Roman I 29.04.1977 10163
Mokrzycka Józefa I 08.12.1998 I-0269
Moryc Jan I 08.10.1997 I-0247
Moskal Władysław I 30.11.1973 10137
Mróz Ewa I 12.04.1999 I-0275
Mularczyk Andrzej I 16.12.1977 10167
Muszyński Marek I 30.05.2003 I-0323
Myśko Andrzej I 21.02.1969 10090
Myśliwiec Michał I 25.04.1996 I-0228
Nawrot Henryk I 01.02.1974 10140
Nocoń Włodzimierz I 27.06.1986 10189
Nowak Jacek I 08.12.1998 I-0266
Nowak Jan I 16.12.2002 I-0314
Nowak Tadeusz I 08.12.1998 I-0267
Nowak Wiesław I 28.02.1973 10133
Nowak-Koszla Edyta I 13.12.2011 I-0357
Nowicki Marek I 07.02.1969 10084
Nowotarski Czesław I 20.10.1968 10080
Nycz Roman I 02.04.1966 10041
Olechowski Michał I 22.03.1974 10144
Oleszkiewicz Krzstyna I 12.04.1989 10196
Olewicz Zbigniew I 27.08.1965 10008
Olszewska Kamilla I 11.10.2000 I-0294
Padło Grzegorz I 20.04.1998 I-0249
Paprocka Izabela I 30.06.1978 10172
Parol Ewa I 30.03.1979 10178
Patyk Beata I 21.03.1990 10201
Pawłowski Andrzej I 30.08.2001 I-0299
Perek Stanisław I 23.11.1970 10108
Pernal Jadwiga I 07.02.1969 10085
Pękala Adam I 27.11.2008 I-0348
Pękalska-Oświecimska Anna I 23.04.1976 10156
Piątkowska-Kudła Stanisława I 03.07.1995 I-0216
Piecuch Andrzej I 30.11.2007 I-0342
Piela Jerzy I 24.10.1969 10099
Pietrusiak Marek I 22.01.1997 I-0233
Pietusiak Małgorzata I 25.04.1996 I-0226
Pikulski Leszek I 25.04.1996 I-0227
Pilip Sławomir I 20.04.1998 I-0250
Piotrowska Urszula I 14.05.2004 I-0330
Piotrowski Roman I 14.05.2004 I-0331
Plezia Bożena I 22.04.1977 10159
Plucińska Dorota I 11.10.2000 I-0295
Polakowski Tadeusz I 16.12.1977 10168
Polit Jarosław I 28.04.1994 10205
Połtowicz Stefan I 02.02.1968 10056
Potera Józef I 03.01.1995 I-0207
Pożaryski Władysław I 30.11.-0001 10046
Probulski Jaromir I 20.04.1998 I-0256
Pruchniewicz Joanna I 19.10.2010 I-0354
Przybyła Piotr I 30.11.-0001 I-0237
Pyrka Alicja I 25.06.2013 I-0370
Raczkowski Zygmunt I 22.09.1997 I-0238
Radwańska Anna I 30.11.-0001 I-0235
Rak Jan I 29.04.1977 10164
Rakowska Janina I 21.02.1969 10091
Ratajczak Joanna I 25.06.2013 I-0368
Ratuszniak Zenon I 25.04.1996 I-0220
Raźny Jan I 02.02.1968 10057
Reinisch Roman I 26.01.1968 10054
Rogoski Edward I 01.02.1974 10141
Rosenman Jan I 02.02.1968 10058
Rożej Władysław I 13.06.1975 10151
Rumas Irena I 19.10.2010 I-0353
Ryba Anna I 30.06.1978 10173
Ryba Janusz I 30.03.1979 10179
Rybak Adam I 20.12.1995 I-0218
Ryś Ryszard I 16.12.2002 I-0315
Ryzner-Siupik Barbara I 08.10.1997 I-0240
Rzeźnik Mirosław I 14.05.2004 I-0332
Sałagacka Barbara I 08.12.1998 I-0261
Sas-Korczyński Stanisław I 07.02.1969 10086
Senkowicz Eugeniusz I 02.02.1968 10059
Sieradzki Stanisław I 25.04.1996 I-0223
Sierant Hanna I 30.11.2007 I-0340
Sierota Barbara I 02.02.1968 10060
Sikorski Bogumił I 13.11.1970 10109
Siupik Janusz I 08.10.1997 I-0242
Siwek Tamara I 17.12.1971 10124
Skarbek Karol I 03.12.1969 10103
Skibicki Jerzy I 13.09.1974 10146
Słyś Mariusz I 08.10.1997 I-0239
Sobolewski Józef I 22.01.1997 I-0231
Socha Katarzyna I 25.06.2013 I-0369
Sokołowski Julian I 10.06.1968 10076
Solak Mieczysław I 26.01.1968 10055
Solarska Anna I 16.12.2002 I-0316
Solarski Tomasz I 30.05.2003 I-0324
Sosnowski Marek I 09.02.1968 10063
Sowa Dorota I 25.06.2013 I-0364
Stachurski Zbigniew I 26.01.1973 10132
Staryszak Grzegorz I 25.04.1996 I-0229
Stemulak Józef I 22.03.1965 10002
Stolarczyk Florian I 21.02.1969 10092
Stolarczyk Joanna I 26.01.1973 10131
Strzelecka Dorota I 11.10.2000 I-0296
Strzelecki Dariusz I 15.04.1999 I-0279
Surmiak Wojciech I 17.12.1971 10123
Szałajko Marcin I 25.06.2013 I-0367
Szczawińska Irena I 15.04.1999 I-0281
Szczawiński Wojciech I 15.04.1999 I-0282
Szeremeta Magdalena I 13.12.2011 I-0358
Szewczyk Elżbieta I 22.01.1997 I-0232
Szuflicki Marcin I 30.05.2003 I-0325
Szurkowska Anna I 27.11.2008 I-0349
Szwarc Rafał I 23.11.1999 292
Szymczak Marian I 30.11.2007 I-0341
Szyszkowska Anna I 09.02.1968 10064
Szyszkowski Leszek I 27.06.1969 10096
Ślączka Andrzej I 03.02.1966 10037
Świdziński Henryk I 28.01.1966 10029
Świętnicka Grażyna I 22.04.1977 10160
Tabor Czesław I 27.06.1969 10097
Tenerowicz Jadwiga I 30.06.1978 10174
Tokarski Adam I 07.11.1966 10045
Tokarski Wacław I 23.11.1999 283
Tomasik Janusz I 04.06.1971 10116
Tomaszewski Andrzej I 29.06.1984 10185
Tomaszewski Mieczysław I 02.02.1968 10061
Tomczyk Henryk I 02.05.1988 10195
Trzeciak Robert I 11.10.2000 I-0297
Tupko Ewa I 17.06.2008 I-0346
Turek Czesław I 21.03.1990 10202
Twarduś Edyta I 13.12.2011 I-0356
Tyski Stanisław I 20.07.1968 10081
Uliasz Jan I 07.02.1969 10087
Urban-Łucka Ewa I 13.06.1975 10152
Urbaniak Jadwiga I 12.06.1989 10198
Urbaniec Andrzej I 23.11.1999 I-0291
Urbański Roman I 13.06.1975 10153
Uryga Wincenty I 09.02.1968 10065
Uznański Paweł I 19.08.1998 I-0258
Wachel Władysław I 09.02.1968 10066
Wajda Marta I 30.11.2007 I-0344
Waksmundzki Tomasz I 25.08.1998 I-0260
Wałęcki Ignacy I 21.02.1969 10093
Wandas Tadeusz I 09.02.1968 10067
Weil Witold I 13.09.1974 10147
Weydlich Franciszek I 09.02.1968 10068
Węgrzyn Halina I 17.06.2008 I-0347
Węgrzyn Ireneusz I 21.06.1968 10074
Wierzchowska-Kieuł Krystyna I 16.02.1968 10070
Wilczek Tadeusz I 04.06.1971 10117
Wilczyński Zdzisław I 13.11.1970 10110
Wiśniewska Ludmiła I 30.06.1978 10176
Wiśniewska Magdalena I 17.12.1971 10125
Witkowski Andrzej I 06.01.1972 10126
Woiński Jerzy I 09.02.1968 10069
Wojtkowiak Zofia I 30.06.1978 10175
Wolańska Alina I 16.06.2009 I-0351
Wolański Krzysztof I 17.06.2008 I-0345
Wolman Tomasz I 22.03.1974 10143
Wolnowska-Ślemp Małgorzata I 28.03.2007 I-0336
Wolnowski Tadeusz I 13.09.1974 10148
Wójcik Zofia I 21.05.1976 10158
Wróbel Janina I 21.06.1968 10075
Wrzosek Ryszard I 12.04.1989 10197
Wutcen Eugeniusz I 12.12.1967 10051
Wysocka-Kudła Hanna I 10.03.1988 10193
Wysocki Joachim I 25.04.1996 I-0222
yosia I 21.05.2009 20000000000000000000000
Zacharski Jarosław I 11.10.2000 I-0298
Zajączkowski Marek I 13.12.2011 I-0363
Zalewska Ewa I 09.12.2002 I-0303
Zarębski Cezary I 30.05.2003 I-0326
Zarębski Kazimierz I 28.01.1998 I-0248
Zawierucha Teresa I 12.04.1995 I-0212
Zboińska Aldona I 21.03.1990 10203
Zdanowski Paweł I 16.12.2002 I-0317
Ziajka Bogumił I 04.06.1971 10118
Zielińska Czesława I 16.12.1977 10169
Zielińska-Pikulska Jolanta I 08.10.1997 I-0244
Zieliński Józef I 02.06.1966 10044
Złonkiewicz Alina I 13.06.1975 10154
Zoła Konstanty I 16.02.1968 10071
Zychowicz Krystyna I 29.06.1984 10186
Żelichowski Antoni I 16.02.1968 10072
Żmuda Aleksander I 04.07.1984 10188
Żołnierczuk Aleksandra I 24.10.1969 10101
Żołnierczuk Tadeusz I 24.10.1969 10102
Żurawik Józef I 16.12.1977 10170
Żurawski Eugeniusz I 21.03.1990 10204
Żytka Jan I 27.02.1965 10001
Żytko Kazimierz I 24.10.1969 10100
Abratowska Barbara II 21.05.1983 20902
Adamczyk Zbigniew II 18.10.2000 II-1280
Adamiakowski Leopold II 22.03.1965 20022
Adamski Mirosław II 10.02.1992 21085
Adamski Władysław II 18.06.1965 20034
Alexandrowicz Stefan II 11.09.1965 20068
Andrychowicz Franciszek II 22.08.1995 II-1147
Antos Halina II 07.09.1974 20753
Areń Borys II 31.03.1965 20014
Augustyn Jan II 26.07.1981 20888
Augustyn Zdzisław II 21.05.1972 20702
Augustyniak Kazimierz II 22.06.1965 20047
Autowicz Zenon II 31.03.1973 20725
Awłasewicz Ryszard II 25.02.1971 20668
Bac Ryszard II 19.09.1991 21073
Badak Jerzy II 18.06.1965 20042
Badzioch Jerzy II 24.01.1966 20170
Bajorek Jacek II 16.12.1972 20720
Bakalarz Marzena II 22.08.1995 II-1148
Bałazińska Jadwiga II 07.12.1979 20869
Bałchanowski Staniasław II 18.06.1965 20035
Bałdys Leszek II 21.10.1967 20515
Banaszak Andrzej II 14.03.1979 20858
Banaś Beata II 28.06.2011 II-1369
Baniak Wilhelm II 18.06.1965 20036
Bar Tadeusz II 11.09.1965 20067
Barabaś Stanisław II 18.06.1965 20037
Baradziej Marcin II 14.05.2004 II-1325
Baran Andrzej II 30.06.1993 21110
Baran Jerzy II 02.11.1967 20524
Baraniecka Maria II 02.05.1988 21021
Baranowska Zenfira II 21.06.1995 II-1150
Baranowski Henryk II 18.06.1965 20041
Bardel Leszek II 09.09.1987 021005a
Bareja Elżbieta II 08.10.1966 20309
Bareja Jerzy II 30.11.-0001 20572
Barłowski Wojciech II 10.12.1998 II-1224
Bartnik Aleksandra II 15.10.1976 20797
Bartosiak Czesława II 21.11.1978 20840
Baszyński Witold II 04.11.1993 21120
Bąk Bogusław II 08.12.1995 II-1160
Bąk Marek II 02.03.1992 21092
Bąkowski Józef II 11.09.1965 20066
Becker Roman II 30.01.1992 21081
Bednarczuk Bronisław II 05.12.1967 20543
Bednarczyk Sławomir II 30.06.1997 II-1200
Bednarz Józef II 18.06.1965 20038
Beniak Andrzej II 27.04.1999 II-1237
Benko Marian II 22.03.1965 20018
Będkowski Zbigniew II 15.04.2000 II-1255
Bętkowska-Nowak Joanna II 15.05.1976 20787
Białaczewski Antoni II 22.03.1965 20015
Białas Zygmunt II 18.06.1965 20040
Biela Leszek II 28.09.1970 20644
Bielawa Krzysztof II 28.05.1981 20886
Bielecka Wanda II 28.08.1965 20063
Bielewicz Halina II 19.03.1996 II-1179
Biernacki Józef II 11.11.1985 20978
Biernat Henryk II 07.12.1979 20870
Biernat Sebastian II 22.06.1965 20046
Biessikirska Anna II 27.06.2003 II-1316
Binda Eryk II 07.04.1965 20025
Biraga Anna II 22.06.1985 20972
Birecki Tadeusz II 28.02.1966 20195
Blawejder Jan II 25.11.1980 20881
Blidy Andrzej II 28.04.1966 20236
Błaszak Monika II 20.05.1966 20265
Błaszczak Andrzej II 28.09.1970 20643
Błaszczak Marian II 18.06.1965 20039
Błaszczyk Jerzy II 04.01.1979 20851
Błaszczyk Leonard II 22.06.1965 20045
Błocki Edward II 31.05.1969 20616
Bobiński Wojciech II 19.03.1996 II-1175
Bocheńska Maria II 05.06.1974 20677
Bogacz Andrzej II 31.03.1973 20726
Bojarski Ireneusz II 07.09.1974 20754
Bojarski Ryszard II 10.12.1965 20139
Bolewski Andrzej II 26.04.1966 20235
Bonarski Kazimierz II 21.09.1965 20065
Borek Zdzisław II 27.04.1974 20748
Borkowski Stefan II 19.02.1966 20181
Borowski Jan II 02.05.1967 20496
Bossowski Andrzej II 22.11.1975 20766
Bożyk Małgorzata II 21.06.1995 II-1155
Bracichowicz Jan II 19.03.1996 II-1171
Brańka Stanisław II 23.07.1973 20739
Brański Paweł II 09.06.1984 20931
Brawata Józef II 08.12.1997 II-1205
Breitmeier Beata II 30.06.2004 II-1335
Breza Edward II 25.08.1998 II-1218
Brońka Michał II 28.05.1981 20887
Broszkiewicz Halina II 29.11.1975 30233
Brudys Norbert II 22.06.1965 20724
Brudz Antoni II 15.01.1974 20745
Bryjak Jerzy II 14.03.1966 20200
Brytan Paweł II 07.12.2011 II-1375
Brzezina Roman II 01.04.1978 20824
Bubień Eugeniusz II 04.12.1965 20132
Buchacz Jadwiga II 08.10.1966 20310
Buchner Witold II 31.03.1965 20011
Buchta Mirosław II 26.06.1992 21090
Buczek Henryk II 29.06.1965 20054
Bukowska Janina II 27.11.1976 20799
Bukowy Stanisław II 07.05.1969 20609
Buksiński Stanisław II 09.12.1972 20717
Bulewicz-Burlińska Liliana II 18.09.1965 20076
Buła Stanisław II 28.05.1991 21067
Buła Zbigniew II 21.10.1999 II-1239
Burchard Tomasz II 30.09.1993 21117
Burian Zbigniew II 04.05.1972 20706
Burkot Franciszek II 22.06.1985 20977
Burlikowski Stanisław II 29.11.1978 20850
Burzyński Zbigniew II 30.04.1966 20237
Butrymowicz Nikodem II 18.06.1965 20561
Cebula Bartosz II 09.06.2014 II-1390
Celary Marian II 29.04.1986 20989
Cepryńska Krystyna II 01.02.1983 20899
Chadryś Józef II 28.06.1965 20053
Charysz Włodzimierz II 28.06.1965 20387
Chawiński Stefan II 23.07.1981 20889
Chećko Jarosław II 03.11.1998 II-1223
Chilińska Hanna II 18.06.1965 20043
Chlebowski Zygmunt II 28.06.1965 20500
Chmiel Józef II 28.06.1965 20052
Chmielewski Tadeusz II 18.09.1965 20074
Chmura Kazimierz II 18.09.1965 20073
Cholewa Janina II 05.01.1966 20160
Cholewa Jerzy II 24.01.1966 20171
Chomicka Grażyna II 01.02.1975 20762
Chorowska Maria II 18.09.1965 20071
Chrostowski Stanisław II 15.02.1994 21125
Chruszcz Melania II 28.06.1965 20051
Chrząstowski Jerzy II 25.09.1965 20083
Chwałek Urszula II 04.06.1966 20304
Cibis Jadwiga II 24.11.1965 20119
Cibis Jerzy II 10.12.1965 20144
Cichy Ryszard II 31.05.1968 20575
Ciechański Stanisław II 22.06.1965 20044
Ciemniewska Mirosława II 25.02.1967 20406
Cieśla Edward II 28.06.1965 20049
Cieśla Eugeniusz II 28.06.1965 20050
Cieślik Bogdan II 26.06.1991 21070
Cieślik Leonard II 18.09.1965 20072
Cieślik Stanisław II 23.11.1965 20555
Cieślik Włodzimierz II 28.03.2000 II-1251
Cieśliński Stefan II 31.03.1965 20012
Ciszewska Kamila II 27.01.1966 20166
Ciuk Edward II 31.03.1965 20013
Cywicka Krystyna II 16.10.1976 20798
Cywicki Ryszard II 16.06.1984 20945
Czaj Mią Żą II 07.12.1982 20896
Czaja-Japnik Barbara II 30.04.1977 20806
Czakon Bogusław II 22.11.1975 20767
Czapnik Antoni II 21.05.1997 II-1197
Czapowski Grzegorz II 24.10.1989 21041
Czarakcziewa Anna II 11.12.1965 20143
Czarnecki Andrzej II 05.01.1966 20159
Czarnecki Leopold II 26.11.2001 II-1288
Czekaj Anatoliusz II 05.05.1966 20249
Czepkowski Mieczysław II 11.12.1965 20145
Czermiński Jan II 27.02.1965 20003
Czerwińska Maria II 25.09.1965 20084
Czochal Sabina II 28.05.1991 21065
Czuryło Zbigniew II 21.05.1997 II-1196
Czyżewska Halina II 13.11.1971 20689
Ćmiel Bronisław II 05.01.1966 20158
Ćwiąkała Aleksander II 25.09.1965 20085
Ćwiklik Teodor II 25.09.1965 20082
Dabiński Andrzej II 08.01.1966 20161
Dadlez Joanna II 18.09.1965 20075
Dadlez Ryszard II 04.12.1970 20651
Daniec Janina II 25.09.1965 20078
Daniec Leszek II 23.11.1965 20113
Danielewicz Bogusław II 04.12.1965 20133
Darski Jan II 14.04.1976 20783
Dąbkowski Krzysztof II 15.10.1986 20998
Dąbrowski Tadeusz II 18.12.1970 20660
Deczkowski Józef II 25.09.1965 20080
Dej Kajetan II 11.09.1965 20069
Dembowiecka Stefania II 28.06.1965 20048
Dembowska Jadwiga II 09.06.1970 20640
Dembowska Zofia II 24.11.1965 20118
Dembowski Franciszek II 24.11.1965 20117
Dembowski Zdzisław II 23.03.1965 20023
Demski Jan II 15.05.1997 II-1192
Derdziński Stanisław II 23.11.1965 20109
Derkacz Jadwiga II 21.10.1967 20513
Derkacz Jerzy II 25.09.1965 20079
Dębowski Bogdan II 23.11.1965 20114
Dębski Józef II 10.12.1965 20142
Dobracki Ryszard II 13.10.1984 20951
Dobrzański Zbigniew II 02.12.1966 20385
Domagała Janusz II 26.11.1977 20819
Domańska Zofia II 11.12.1965 20141
Domański Wojciech II 19.04.1969 20601
Domaszewska Teresa II 25.09.1965 20081
Don Barbara II 08.05.1966 20162
Doroz Władysław II 27.10.1987 21009
Dowgiałło Władysław II 13.10.1984 20952
Drewniak Roman II 23.11.1965 20110
Drobiazgiewicz Wiktor II 15.05.1989 21037
Drozdowski Stanisław II 19.04.1968 20602
Drwal Eugeniusz II 15.05.1976 20788
Drzymała Jerzy II 27.05.1996 II-1180
Dubiński Kazimierz II 06.11.1965 20105
Duda Aleksander II 21.10.1967 20516
Dudek Adam II 23.11.1965 20111
Dudek Zygmunt II 08.10.1966 20549
Dudziński Mirosław II 21.11.1978 20841
Durkowski Karol II 09.06.2014 II-1391
Duslazis-Olszewski Janusz Maciej II 28.05.1983 20903
Dusza Dariusz II 01.04.1999 II-1236
Duźniak Stanisław II 23.11.1965 20112
Dworzak Zbigniew II 10.12.1965 20135
Dybalska Halina II 03.01.1995 II-1132
Dychłowicz Zenon II 02.05.1967 20497
Dyjor Stanisław II 11.09.1995 II-1153
Dyląg Janina II 09.06.1984 20932
Dziedziak Tadeusz II 27.10.1987 21010
Dziedzic Marian II 27.06.1969 20624
Dziendziel Franciszek II 26.01.1999 II-1228
Dziendziel Józef II 28.01.1988 21016
Dzioba Teofil II 24.06.1967 20501
Dżon Maria II 31.03.1973 20727
Ekiert Emilia II 16.10.1965 20093
Ekiert Franciszek II 04.08.1965 20061
Emerle-Tubielewicz Halina II 29.11.1988 21024
Falecki Włodzimierz II 04.10.1965 20465
Fedak Jerzy II 29.11.1965 20122
Felsztyński Tomasz II 26.11.1977 20820
Ferduła Jerzy II 27.11.1976 20800
Fic Alina II 15.04.1978 20829
Fijałkowski Jerzy II 19.04.1969 20603
Filipek Jerzy II 21.11.1978 20842
Filipowska Cecylia II 23.11.1966 20334
Filo Anna II 16.06.1984 20947
Filon Dżengara II 30.04.1977 20807
Fiuto Ryszard II 09.04.1993 21103
Flak Henryk II 10.12.1965 20140
Florek Eugeniusz II 27.04.1985 20967
Florek Wiesław II 15.06.2000 II-1263
Florian Zbigniew II 04.10.1965 20087
Fojcik Cezary II 10.11.1995 II-1157
Fonał Kazimierz II 24.11.1984 20961
Fortuna Anna II 28.10.1967 20521
Fortuna Jerzy II 11.10.1965 20090
Fortuński Stanisław II 28.10.1967 20522
Foryś Tadeusz II 08.10.1966 20311
Frankiewicz Adam II 28.04.1984 20922
Frankowski Ryszard II 26.11.2001 II-1289
Gacek Katarzyna II 08.01.1966 20163
Gad Antonina II 08.12.1997 II-1206
Gajda Bronisława II 08.01.1966 20164
Gajda Tadeusz II 21.06.1995 II-1142
Gajewski Eugeniusz II 14.06.1967 20498
Gajewski Irena II 15.10.1966 20313
Gajewski Zenon II 04.10.1965 20088
Galaty Adolf II 04.11.1965 20101
Galus-Pawlik Katarzyna II 10.12.2009 II-1358
Gałka Marek II 15.07.2000 II-1267
Gałkiewicz Tadeusz II 30.12.1967 20546
Gałwa Marek II 28.01.1999 II-1230
Gancarz Andrzej II 20.05.1978 20830
Garczarek Jakub II 07.12.2011 II-1378
Gardynik Jerzy II 01.12.1965 20123
Garlicki Aleksander II 30.11.-0001 20099
Garpiel Maria II 15.05.1976 20789
Gatkowski Zbigniew II 24.11.1984 20957
Gawlik Zbigniew II 04.10.1965 20089
Gawlikowska Elźbieta II 19.03.1996 II-1177
Gawrońska Romana II 05.01.1966 20157
Gawrońska-Różańska Zofia II 04.11.1965 20102
Gawroński Olgierd II 21.05.1966 20266
Gądek Stanisław II 04.05.1979 20866
Gągol Jerzy II 19.03.1996 II-1168
Gąsior Kazimierz II 24.05.1973 20732
Gątaszewski Leszek II 19.03.1966 20206
Gęga Stanisław II 30.11.-0001 II-1188
Giapała Władysław II 18.10.1979 20868
Giczel Andrzej II 08.01.2001 II-1282
Giełżecka-Mądry Dorota II 28.05.1991 21066
Gientka Michał II 04.11.1996 II-1184
Gierat-Nawrocka Danuta II 30.11.-0001 20156
Gizler Henryk II 20.06.1986 20992
Glinka Wiesław II 29.11.1988 21025
Glinko Hipolit II 24.05.1966 20267
Gluza Tomasz II 30.11.2007 II-1344
Gładysz Jan II 10.03.1979 20853
Gładysz Jerzy II 24.01.1966 20172
Głogowski Zbigniew II 04.12.1965 20103
Głowa Henryk II 28.09.1970 20642
Głowacki Andrzej II 14.03.1991 21060
Gnacik Tadeusz II 25.10.1993 21118
Gnutek Artur II 04.12.2001 II-1294
Gnyp Władydsław II 16.10.1965 20097
Goczoł Roman II 30.06.1965 20057
Godula Teresa II 04.11.1965 20100
Godziszewska Janina II 30.04.1998 II-1213
Golczak Irena II 27.10.1987 21011
Goliwąs Tadeusz II 02.08.1966 20307
Gorazd Graźyna II 04.12.1991 21077
Gorczyński Jerzy II 08.02.1967 20382
Gospodarczyk Edward II 21.11.1978 20844
Goszcz Antoni II 25.11.1967 20531
Goszcz Roman II 21.10.1999 II-1240
Górecki Krzysztof II 19.03.1966 20207
Górniak Edmund II 16.10.1965 20095
Górzyński Zygmunt II 16.10.1965 20096
Grabowski Andrzej II 08.07.1993 21113
Grabowski Florian II 18.05.1965 20028
Gradys Anna II 24.04.1971 20671
Grądzki Witold II 04.12.1970 20652
Grocholski Andrzej II 07.05.1966 20478
Grocholski Wojciech II 24.01.1966 20178
Grodzicka-Szymanko Wanda II 23.11.1965 20115
Grott Tadeusz II 21.11.1978 20843
Grubek Ireneusz II 30.10.1991 21076
Gruszczyk Hubert II 27.02.1965 20004
Gruszewcki Jacek II 27.04.1985 20968
Gryszkiewicz Izabella II 27.11.2008 II-1352
Grzechnik Zygmunt II 24.01.1966 20169
Grzegorczyk Edward II 27.11.1976 20801
Grzegorski Adam II 16.10.1965 20094
Grzelak Ryszard II 14.07.2000 II-1275
Grzesiak Bogdan II 05.06.2001 II-1284
Grzeszczak Jarosław II 31.05.1993 21106
Grzeszczyk Ryszard II 15.04.1998 II-1212
Grzybowska-Hac Helena II 05.01.1966 20154
Gucik Stefan II 05.01.1966 20155
Gurba Andrzej II 04.04.1991 21063
Guziel Alojzy II 06.04.1965 20027
Guziel Ambrozy II 07.04.1965 20026
Guzik Marek II 25.08.1998 II-1219
Guździk Anna II 22.04.1972 20699
Haase Jacek II 28.04.1984 20923
Habryn Ryszard II 15.07.2000 II-1268
Hac Bronisław II 30.11.-0001 20573
Hadro Jerzy II 31.03.1995 II-1134
Hadro Jerzy II 31.03.1995 III-0419
Hajnich Wiesław II 30.11.-0001 20813
Haltof Roman II 15.05.1997 II-1194
Hammer Jerzy II 30.11.-0001 20574
Hankus Aleksandra II 19.03.1996 II-1176
Hartliński Jerzy II 07.05.1970 20638
Has Kazimierz II 23.11.1965 20116
Hawryluk Józef II 22.11.1990 21058
Helwak Leon II 13.10.1984 20953
Herman Janusz II 28.02.1970 20634
Heyduk Henryka II 23.11.1966 20342
Hitnarowicz Teresa II 27.11.1976 20802
Hoffmann Marek II 04.11.1996 II-1185
Hojka Mirosław II 13.01.1997 II-1186
Holejko Włodzimierz II 12.05.1965 20030
Horbowy Krzysztof II 21.10.1999 II-1241
Horn Tomasz II 29.11.1965 20121
Horowski Henryk II 29.11.1965 30030
Hrycak Maria II 31.03.1978 20825
Hryciuk Andrzej II 08.12.1995 II-1158
Hutera Bronisław II 21.05.1972 20703
Hutnik Ryszard II 16.10.1971 20686
Hyrnik Wanda II 01.12.1965 20124
Idzik Genowefa II 14.04.1976 20784
Ihnatowicz Adam II 14.03.1989 21034
Ilczak Witold II 01.12.1965 20125
Iwaniec Emilia II 07.12.2011 II1377
Iwański Sławomir II 15.02.1994 21126
Iwaszkiewicz Tadeusz II 27.03.1979 20861
Jabłoński Stanisław II 22.08.1995 II-1143
Jabłoński Wiesław II 19.03.1996 II-1172
Jachna-Filipczuk Grażyna II 28.11.2000 II-1281
Jackowicz-Korczyński Jacek II 07.10.1976 20793
Jagmin-Szepczyńska Danuta II 13.10.1984 20950
Jahn Jerzy II 01.12.1965 20126
Jakubowski Konstanty II 27.01.1969 20598
Jakubów Antoni II 18.12.1980 20882
Jamróz Alicja II 31.05.1969 20620
Janas Janina II 01.12.1973 20741
Janczak Maria II 31.05.1969 20617
Janeczko Arkadiusz II 27.06.2003 II-1317
Jania Janusz II 30.11.1988 21031
Janiec Ryszard II 05.03.1966 20197
Janik Dariusz II 11.02.2000 II-1247
Janik Eugeniusz II 14.09.1974 20756
Janik Tadeusz II 04.04.1991 21064
Janik-Wrona Grażyna II 16.11.1985 20983
Janiszewski Józef II 22.03.1965 20021
Jankowski Bogdan II 25.08.1998 II-1220
Janota Anna II 09.06.2014 II-1387
Janota Ewa II 27.04.1974 20749
Jantos Andrzej II 16.12.1997 II-1203
Janusz-Śliwa Anna II 09.06.1979 20863
Januszewska-Zgraja Anna II 01.12.1965 20127
Jarecka Helena II 10.12.1965 20137
Jarecki Stanisław II 23.11.1965 20108
Jarek Leopold II 30.06.1965 20055
Jaroń Lucjan II 10.12.1965 20136
Jaros Jerzy II 15.05.1971 20674
Jarosz Jan II 30.11.1968 20593
Jarosz Krzysztof II 15.06.2000 II-1264
Jarosz Maria II 04.12.1991 21078
Jaroszek Roman II 14.01.1998 II-1209
Jasionowski Marian II 26.11.1983 20911
Jaskólski Stanisław II 28.08.1965 20062
Jasnowska Krystyna II 10.12.1965 20138
Jasnowski Marek II 01.12.1965 20128
Jaszek Danuta II 26.01.1999 II-1227
Jaśkowski Stanisław II 30.06.1965 20056
Jaworski Andrzej II 24.06.1972 20710
Jaworski Maciej II 30.11.-0001 20976
Jazienicki Stanisław II 19.03.1966 20201
Jeleśniański Jan II 01.10.1991 21074
Jeliński Aleksander II 02.01.1968 20547
Jeliński Olgierd II 16.06.2010 II-1362
Jendrysik Elżbieta II 07.11.1970 20648
Jerschina Adam II 25.11.1974 20760
Jerzmański Jerzy II 04.05.1965 20029
Jędziniak Władysław II 01.12.1965 20129
Jochemczyk Leonard II 19.03.1996 II-1174
Jonak Zofia II 22.11.1975 20768
Jończyk Ilona II 29.11.2001 II-1292
Jończyk Marek II 02.03.1989 21033
Jórczak Włodzimierz II 19.03.1966 20210
Jura Barbara II 31.03.1973 20728
Juraszczyk Ambroży II 29.04.1986 20990
Jurczak-Drabek Anna II 15.07.2000 ii-1266
Jurecki Grzegorz II 21.05.1997 II-1198
Jureczka Janusz II 27.10.1987 21012
Jurkiewicz Witold II 08.02.1972 20698
Jurys Leszek II 14.05.2004 II-1324
Juszczyk Andrzej II 22.11.1975 20769
Juszczyk Józef II 01.12.1965 20130
Kabulski Piotr II 31.03.1995 II-1138
Kaczkowski Tomasz II 21.05.1997 II-1195
Kaczmarczyk Ewa II 23.02.1981 20884
Kaczmarek Andrzej II 05.01.1966 20151
Kaczmarek Andrzej II 15.05.1997 II-1193
Kaczmarek Józef II 10.02.1976 20780
Kaczmarek Leszek II 05.01.1966 20152
Kaczorek Maria II 05.01.1966 20153
Kalamińska-Stachura Jadwiga II 05.01.1966 20150
Kalecińska Sylwia II 29.11.2013 II-1383
Kalita Eddmund II 22.03.1969 20599
Kamieński Marian II 31.12.1965 20001
Kamiński Jan II 30.04.1977 20808
Kamola Zbigniew II 16.05.1966 20262
Kanasiewicz Jerzy II 23.03.1968 20563
Kancler Marek II 02.04.1992 21088
Kanicka Izabella II 22.06.1985 20975
Kapera Halina II 16.12.1972 20721
Kapłoński Władysław II 05.01.1966 20147
Kapturkiewicz Witold II 23.11.1968 20592
Kapusta Jacek II 13.12.2010 II-1367
Karaś-Socha Lidia II 22.06.1985 20969
Karczewska Irena II 24.01.1966 20176
Karkoszka Józef II 05.01.1966 20149
Karol Krzysztof II 20.06.1986 20993
Karpa Zygmunt II 25.02.1971 20669
Kasela Tadeusz II 28.10.1965 120010
Kasiński Jacek II 09.06.1984 20933
Kasprowicz Marian II 04.12.1965 20131
Kasprzak Stanisław II 30.11.-0001 20148
Kasprzyk Andrzej II 28.10.1978 20835
Kasprzyk Stanisław II 24.01.1966 20177
Kasza Maria II 24.02.1968 20551
Kaszuba Franciszek II 24.01.1966 20173
Kawalec Bolesław II 23.10.1965 20098
Kawka Andrzej II 02.10.2000 II-1278
Kazimierczyk Mirosław II 28.09.1974 20645
Kaziuk Halina II 31.03.1995 II-1136
Kelman Czesław II 10.11.1995 II-1159
Kempa Jolanta II 13.12.2010 II-1366
Kerber Barbara II 22.04.1967 20449
Kidawski Bolesław II 02.04.1966 20222
Kiełkowski Jan II 22.11.1975 20770
Kienig Edward II 30.10.1984 21045
Kiewlicz Andrzej II 14.09.1974 20757
Kijewski Oiotr II 07.09.1989 21040
Kinas Roman II 22.08.1995 II-1144
Kischner Rozalia II 19.03.1966 20205
Kisielewski Bogdan II 01.04.1978 20826
Kiszka Aleksander II 16.12.1997 II-1202
Kita-Badak Maria II 21.06.1966 20300
Klimkiewicz Filip II 28.06.2011 II-1370
Klimowicz Janusz II 24.01.1966 20174
Klucznik Wladysław II 29.11.1969 20629
Kluza Stanisław II 18.04.1966 20228
Klyta Henryk II 24.05.1965 20032
Kłos Joachim II 22.08.1995 II-1146
Kłos Michał II 16.12.2002 II-1305
Kłos Tadeusz II 05.11.1966 20329
Kminikowski Janusz II 21.01.2000 II-1244
Knapczyk Janina II 28.05.1983 20904
Kobylarz Jadwiga II 16.11.1985 20984
Kochanowska Jadwiga II 10.03.1979 20854
Kociszewska Hanna II 30.11.-0001 20562
Kociuga Stanisław II 08.07.1993 21112
Kokosza Stefan II 25.11.1965 20120
Kolonko Marian II 15.10.1966 20312
Kolonko Piotr II 03.12.2001 II-1293
Koluch Zbigniew II 26.01.1974 20744
Kominowski Krzysztof II 10.05.1984 20928
Konasiewicz Tadeusz II 24.05.1973 20730
Kondratowicz Alfred II 19.03.1966 20208
Konieczny Wojciech II 07.01.1991 21059
Konik Edward II 10.04.1966 20227
Konior Konrad II 10.05.1968 20568
Konstantynowicz Erast II 22.03.1965 20020
Kopczyński Eugeniusz II 02.11.1967 20529
Koper Jerzy II 27.11.1979 20872
Korona Włodzimierz II 26.04.1969 20606
Koronowska Irena II 26.03.1966 20213
Kosarzycki Tytus II 21.01.2000 II-1245
Kosk Iwona II 27.06.2003 II-1318
Kossakowski Albin II 22.10.2006 20604
Kossowski Leszek II 23.02.1966 20188
Kostecki Jan II 16.05.1965 20031
Kosz Adam II 24.02.1968 20556
Koszara Jacek II 20.11.2001 II-1286
Koszarowska Barbara II 21.01.1984 20915
Kościówko Halina II 02.04.1966 20220
Kotas Adam II 23.02.1966 20187
Koter Leszek II 07.09.1974 20755
Kotlarczyk Janusz II 23.02.1966 20189
Kotlarska Barbara II 23.02.1966 20190
Kotowicz Barbara II 14.05.2004 II-1326
Kotulski Leon II 14.03.1979 20859
Kowal Jan II 30.04.1966 20238
Kowal Teofil II 02.04.1966 20221
Kowal Waldemar II 04.12.1970 20654
Kowalczuk Ryszard II 30.11.-0001 20761
Kowalik Józef II 22.11.1975 20771
Kowalik Władysław II 10.05.1984 20930
Kowalska Maria II 23.02.1966 20191
Kowalska Maria II 13.06.1966 20290
Kowalska Zofia II 27.11.1976 20803
Kowalski Cezariusz II 22.03.1965 20024
Kowanec Marian II 22.10.1966 20314
Kownacki Włodzimierz II 27.02.1965 20007
Kowol Wiktor II 09.02.1967 20388
Kozieł Stefan II 30.12.1967 20576
Kozina Jerzy II 07.09.1967 20506
Kozłowska Barbara II 19.03.1966 20204
Kozłowska Magdalena II 13.12.2010 II-1368
Kozłowski Jerzy II 02.04.1966 20214
Kozłowski Stefan II 27.02.1965 20008
Kozubski Franciszek II 07.02.1967 20390
Kozula Ryszard II 24.11.1984 20955
Kozydra Zbigniew II 05.03.1966 20196
Koźbiał Alfred II 19.03.1966 20203
Koźma Jacek II 16.11.1989 21047
Kożuchowicz Jerzy II 26.11.1983 20912
Kraczoń Stanisław II 24.10.1972 20714
Krajewski Roman II 27.02.1965 20002
Krasa Ewa II 24.11.1984 30323
Krasek Alojzy II 22.10.1966 20315
Kraus Antoni II 04.05.1972 20708
Krawczyk Jan II 07.05.1969 20610
Krechowicz Janina II 09.12.1967 20544
Krieger Włodzimierz II 04.11.1993 21122
Krogulec Przemysław II 27.05.1996 II-1181
Krop Zuzanna II 30.11.-0001 20550
Król Jerzy II 02.12.1986 21001
Kruczała Maria II 22.02.1966 20183
Krukowski Bogdan II 22.02.1966 20185
Krużel Dariusz II 22.08.1995 II-1149
Krysiak Zofia II 09.06.1984 20934
Kryza Andrzej II 03.08.1987 21003
Krzanowska Anna II 16.11.1985 20985
Krząścik Romuald II 31.07.1972 20711
Krzemień Krystyna II 22.10.1966 20316
Krzemińska Małgorzata II 28.01.1999 II-1231
Krzempek Janusz II 22.06.1985 20970
Krzowski Zdzisław II 06.02.1967 20374
Krzykawski MIeczysław II 24.10.1972 20715
Krzykowska Ewa II 06.08.1981 20892
Krzyźżkow Tadeusz II 11.10.1965 20091
Krzyźżków Maria II 30.11.-0001 20663
Krzyżan Jolanta II 17.12.1998 II-1225
Krzyżanowski Mieczysław II 08.06.1968 20570
Kubas-Ufnal Bronisław II 25.02.1967 20410
Kubiak Jerzy II 30.01.1992 21082
Kubica Bolesław II 24.02.1966 20192
Kubica Janusz II 18.02.2000 II-1248
Kubicki Tadeusz II 03.01.1995 II-1131
Kubicz Andrzej II 02.04.1966 20215
Kubucki Stanisław II 24.02.1966 20193
Kuc Stanisław II 30.06.1993 21111
Kucharewicz Jacek II 24.04.1971 20672
Kucharski Władysław II 02.09.1999 II-1238
Kucharski Wojciech II 27.11.2008 II-1353
Kuchcińska Gizela II 22.02.1966 20184
Kuchciński Janusz II 24.01.1966 20175
Kucia Kazimierz II 14.04.1976 20785
Kucia Piotr II 17.12.1971 20694
Kucia Wiesław II 30.11.-0001 20033
Kucia Zygmunt II 26.05.1971 20680
Kuciński Tadeusz II 02.11.1967 20539
Kuhn Danuta II 15.04.1966 20226
Kuk Stanisław II 02.04.1966 20216
Kulawik Jan II 07.05.1969 20611
Kulczycka Janina II 24.02.1966 20194
Kulig Maria II 23.02.1966 20186
Kuliński Mirosław II 28.03.2007 II-1339
Kulisz Jerzy II 04.12.1970 20653
Kulisz Włodzimierz II 07.10.1976 20794
Kunysz Narcyz II 31.12.1966 20361
Kunz Adam II 27.02.1965 20009
Kura Irena II 02.04.1966 20217
Kural Krystyna II 18.03.1966 20479
Kural Stefan II 19.03.1966 20202
Kurek Stefan II 23.11.1968 20591
Kurek Tadeusz II 31.12.1966 20357
Kurtyka Zdzisław II 30.11.-0001 20809
Kuźżmiński Mieczysław II 22.02.1966 20182
Kwapiński Lech II 15.05.1976 20790
Kwapisz Bronisław II 17.10.1970 20646
Kwarciński Jan II 21.10.1999 II-1242
Kwaśny Leszek II 30.04.1998 II-1214
Kwiatkowski Jerzy II 31.05.1969 20618
Kwiatkowski Mirosław II 15.05.1997 II-1191
Kyzioł Stanisław II 22.11.1968 20586
Ladra Bożena II 29.09.1995 II-1154
Lament RYSZARD II 02.04.1966 20225
Lasatowicz JÓZEF II 02.04.1966 20224
Laskowski Michał II 10.03.1978 20855
Laskowski Wojciech II 27.06.2003 II-1319
Lassak Józef II 29.11.1969 20630
Latoń Barbara II 24.10.1989 21042
Latoń Piotr II 09.09.1987 21004
Lazarek-Kiepurska Maria II 28.11.1975 20773
Lech ALINA II 26.03.1966 20212
Lelowicz MARIAN II 31.07.1972 20712
Lenartowicz Ludwik II 22.10.1966 20317
Lenik Piotr II 10.12.2009 II-1361
LESIÓW STANISŁAW II 25.05.1966 20264
Leszczyński Robert Artur II 28.02.2000 II-1250
Leszczyszyn HONORATA II 21.11.1978 20845
Leśniak BRONISŁAW II 12.07.1965 20058
Letki Sylwia II 28.03.2007 II-1340
LEWICKA JANINA II 26.03.1966 20211
Lewowicki STANISŁAW II 12.07.1965 20059
Libicki JACEK II 08.12.1967 20545
Lichnowska ZOFIA II 08.12.1966 20355
Ligarski Marek II 07.09.1992 21094
Ligenza Jan II 03.01.1995 II-1130
Lindner-Szaszkiewicz MARIA II 07.05.1966 20257
Lipiarski IRENEUSZ II 25.02.1967 20411
Lipiński Leszek II 30.09.1993 21115
Lis Bohdan II 02.04.1992 21087
LIS KAZIMIERA II 07.05.1966 20489
Lisiakiewicz STANISŁAW II 30.11.-0001 20577
Lisicki Stanisław II 13.10.1984 20949
Listkowska Halina II 09.12.1972 20718
Listkowski Wacław II 25.11.1967 20526
Liwska Halina II 27.04.1974 20750
LONKOSZ MARIA II 02.04.1966 20223
Lupa Teodor II 07.09.1967 20507
Luter-Jóźwik Matylda II 05.03.1990 21053
Łabanowicz Henryk II 07.09.1967 20508
Łabiniec Wacław II 24.02.1968 20557
Łabocki Piotr II 01.10.1991 21075
Łabuś Jerzy II 06.02.1967 20375
Ładoń Feliks II 19.07.1965 20060
Łaksa Leszek II 07.09.1992 21095
Łapiński Franciszek II 14.09.1974 20758
Łapka Aleksander II 15.01.1974 20746
Łaś Maria II 05.05.1966 20243
Łaś Władysław II 05.05.1966 20244
Łazowski Lech II 22.04.1972 20700
Łączyńska Zofia II 05.05.1966 20245
Łągiewka Ryszard II 19.03.1996 II-1173
Łęgosz Bożena II 27.11.1976 20804
Łopata Ryszard II 31.05.1993 21107
Łośko Józef II 24.05.1966 20268
Łuczyński Andrzej II 06.02.1967 20376
Łudczak Roman II 22.10.1966 20318
Łukomski Rafał II 02.03.1985 20964
Łukowski Bogdan II 24.05.1973 20731
Łyczewska Janina II 10.08.1965 20010
Machoń Tadeusz II 21.07.1966 20839
Maciejek Barbara II 05.05.1966 20242
Maciejewski Stanisław II 06.05.1966 20250
Maćków Alicja II 10.03.1979 20856
Madej Janina II 15.05.1976 20791
Magda Wilchelm II 22.10.1966 20319
Magiera Mieczysława II 06.02.1967 20379
Magoń Krystyna II 28.06.1969 20626
Maj-Niśkiewicz Janina II 16.05.1966 20258
Majewska Irena II 29.11.1975 20775
Majewski Jerzy II 25.05.1966 20371
Majewski Wiktor II 29.11.1969 20631
Majka-Smuszkiewicz Anna II 30.11.-0001 20805
Makowiecki Grzegorz II 16.07.1980 20877
Makowska Aurelia II 30.04.1966 20240
Makowska Józefa II 23.04.1966 20231
Makowski Zdzisław II 30.11.-0001 20594
Makuch Zofia II 19.03.1996 II-1167
Makuła Ireneusz II 03.03.1999 II-1235
Malczyk Wiesław II 06.05.1966 20251
Malenda Krzysztof II 01.02.1975 20763
Malicka Anna II 16.11.1985 20986
Malicki Ryszard II 20.04.1977 20810
Malicki Stanisław II 06.05.1966 20252
Malicki Włodzimierz II 26.11.1983 20914
Malik Małgorzata II 16.11.1989 21048
Malinowski Mirosław II 28.05.1991 21068
Malon Agnieszka II 16.12.2002 II-1314
Małaszuk Tadeusz II 17.04.1990 21058
Małek Jan II 06.05.1966 20253
Małek Marzena II 14.10.1987 21006
Małoszyc Janusz II 04.02.1999 II-1234
Małota Rajmund II 04.12.1971 20695
Mamont Aleksandra II 30.11.-0001 20774
Mandrela Ludwik II 09.06.1979 20864
Maniakowski Zbigniew II 22.08.1995 II-1145
Manterys Aleksy II 17.06.1967 20491
Marchewski Mirosław II 29.10.1966 20320
Marciniak Alicja II 28.10.1967 20520
Marciniak Barbara II 24.11.1984 20954
Marciniak Grażyna II 23.06.1988 21023
Marcinkowska-Syćko Urszula II 13.02.1971 20664
Marcinkowski Bogusław II 09.06.1984 20935
Marek Jan II 22.03.1969 20600
Marek Sylwester II 04.12.1970 20655
Mariańska Maria II 21.06.1995 II-1151
Markowiak Marek II 15.07.2000 II-1269
Marszałek Roman II 20.05.1967 20470
Marszałek Stanisław II 25.06.1983 20908
Marszałek Zofia II 24.02.1968 20558
Marszolik Franciszek II 07.05.1969 20612
Marzec Michał II 23.04.1965 20232
Masłowski Władysław II 06.02.1967 20378
Masternak Zdzisław II 21.11.1978 20846
Maszczyk Maria II 06.05.1966 20254
Maszkiewicz Danuta II 16.05.1966 20259
Materski Józef II 31.05.1993 21108
Matlak Krzysztof II 30.06.1997 II-1199
Matuszek Czesława II 20.06.1986 20994
Matuszewski Andrzej II 16.07.1980 20878
Mazak Tomasz II 26.11.1977 20821
Maziarz Emil II 06.05.1966 20255
Mazur Jan Kazimierz II 25.11.1974 20759
Mazurek Sławomir II 23.12.1992 21097
Mączka Piotr II 18.04.1966 20230
Mądry Sławomir II 30.11.2007 II-1346
Mendakiewicz Adam II 17.06.2008 II-1350
Mendecki Marian II 11.12.1997 II-1208
Metlerski Eugeniusz II 28.10.1978 20836
Mężyk Olgierd II 05.05.1966 20247
Michalczewska Izabella II 31.05.1969 20619
Michalik Aleksander II 26.06.1991 21071
Michałowski Józef II 06.05.1966 20256
Michniak Maria II 23.06.1988 21022
Michniewicz Marek II 14.03.1989 21035
Micza Zbigniew II 19.08.1998 II-1217
Midak Andrzej II 22.06.1985 20971
Miecznik Jerzy II 09.06.1984 20936
Mieczysławski Antoni II 26.04.1966 20234
Migaszewski Zdzisław II 01.12.1973 20742
Migier Jerzy II 31.12.1966 20358
Mikołajczyk Danuta II 30.06.1972 20735
Mikulski Stanisław II 15.07.2000 II-1270
Mikuła Stanisław II 06.03.1976 20781
Milak Roman II 10.02.1968 20566
Miler-Żelichowska Ewa II 28.11.1966 20321
Milewicz Jerzy II 05.11.1966 20104
Miltan Maciej II 21.01.1984 20916
Miłkowski Roman II 05.05.1966 20246
Miłosz Andrzej II 31.05.1971 20682
Miodoński Grzegorz II 29.11.2013 II-1384
Mioduszewski Edmunt II 30.11.-0001 20578
Mirkowska Edyta II 16.12.2002 II-1306
Mirocka Halina II 28.02.1970 20635
Mironowicz Monika II 16.12.2002 II-1307
Misiarz Józef II 05.05.1966 20248
Misiek Grzegorz II 28.01.1988 21017
Misiorek Emilia II 30.11.2007 II-1345
Miszewski Krzysztof II 05.06.1971 20678
Miś Krzysztof II 20.05.1967 20471
Miśkiewicz Jan II 28.01.1999 II-1229
Mizera Adam II 22.05.1975 20765
Mizera Marian II 01.04.1978 20827
Młynarczyk Maciej II 09.12.2002 II-1301
Młynarczyk Stefan II 23.11.1966 20332
Mochyła Jan II 16.05.1966 20260
Modzelewska-Lamparska Wiesława II 31.05.1969 20621
Molęda Dorota II 09.06.2014 II-1386
Morawiecki Antoni II 27.02.1965 20005
Morawski Józef II 02.09.1965 20064
Morawski Tadeusz II 16.05.1966 20261
Morawski Wojciech II 09.06.1984 20937
Moroz-Kopczyńska Maria II 16.04.1966 20229
Motowidło Andrzej II 24.11.1984 20962
Motyka Zbigniew II 07.09.1967 20509
Mól Alina II 18.04.1980 20875
Mrowca Mieczysław II 23.04.1966 20233
Mróz Andrzej II 31.03.1995 II-1137
Mróz Juliusz II 22.11.1968 20587
Mucek Zbigniew II 04.12.2001 II-1295
Mucha Witold II 17.02.1993 21099
Mularz Ann II 31.12.1966 20359
Muniak Andrzej II 25.10.1993 21119
Muras Karol II 30.11.-0001 20330
Musiał Andrzej II 22.11.1968 20588
Musiał Benedykt II 17.10.1970 20647
Musiał Tadeusz II 11.02.1967 20393
Musiał Zbigniew II 31.05.1993 21104
Mysiak Krzysztof II 25.08.1998 II-1221
Myszka Ryszard II 15.04.2000 II-1256
Nadzieja Bogusław II 21.06.1995 II-1139
Nasz Andrzej II 30.11.-0001 20814
Nehring Wojciech II 02.12.1967 20541
Neumann Urszula II 26.11.1983 20913
Nicpoń Władysław II 13.06.1966 20291
Nieć Marek II 24.05.1966 20269
Niedzielski Adam II 24.05.1966 20270
Niedzielski Bohdan II 04.03.1967 20419
Niedziołka Stanisław II 24.05.1966 20271
Niemiec Wiesława II 23.11.1966 20333
Niepielska-Kowalkowska Ewa II 30.04.1966 20239
Niewdana Józef II 23.07.1981 20890
Niźnik Ewelina II 30.11.2007 II-1342
Norwicz Zofia II 08.06.1967 20481
Nosal Jan II 27.04.1974 20751
Nosek Marian II 15.04.1967 20442
Nowacki Juliusz II 15.05.1971 20676
Nowacki Mirosław II 22.01.1997 II-1189
Nowak Anna II 23.10.1971 20687
Nowak Bronisław II 16.11.1989 21049
Nowak Danuta II 08.12.1995 II-1161
Nowak Dorota II 07.12.2011 II-1372
Nowak Franciszek II 24.05.1966 20272
Nowak Grzegorz II 30.11.-0001
Nowak Krzysztof II 16.11.1985 20987
Nowak Teresa II 21.04.1967 20443
Nowakowski Mirosław II 30.11.2007 II-1343
Nowicki Zygfryd II 14.09.1965 20070
Obcowska Krystyna II 29.01.1972 20691
Obrębska Halina II 30.09.1993 21114
Obuchowicz Andrzej II 28.05.1966 20273
Ochmańska Irena II 25.05.1966 20274
Ochoński Stanisław II 13.05.1967 20467
Odrobina Maria II 24.05.1966 20275
Odrozek Arnold II 30.09.1980 20879
Ogłódek Wirosław II 25.09.1965 20077
Olejnik Henryk II 18.04.2000 II-1262
Oleś Adam II 14.08.2001 II-1285
Oleś Ireneusz II 10.12.2001 II-1300
Olędzki Mirosław II 06.02.1971 20662
Olkowicz-Paprocka Irena II 21.05.1966 20625
Olma Zofia II 21.06.1966 20299
Olszewska Grażyna II 20.06.1986 20995
Olszewska Katarzyna II 15.04.2000 II-1257
Olszówka Krzysztof II 16.12.2002 II-1308
Opalińska Agnieszka II 29.11.2013 II-1382
Opatowiecka Lidia II 05.03.1990 21054
Opyrchał Stanisław II 30.11.-0001 20348
Orawski Karol II 04.12.2001 II-1296
Organiściak Barbara II 26.11.2001 II-1290
Orska Jadwiga II 12.11.1966 20331
Orzechowski Tadeusz II 24.05.1966 20276
Osijuk Dariusz II 21.05.1966 20263
Osika Roman II 29.09.1965 20086
Osińska Aleksandra II 26.11.1977 20822
Osmólski Tadeusz II 03.02.1981 20883
Ostrowska Barbara II 19.05.1966 20349
Ostrowski Romuald II 11.12.2012 II-1381
Oszczepalski Sławomir II 02.03.1985 20965
Otrąbek Lech II 20.06.1986 20996
Owsianny Bronisław II 16.06.1984 20946
Ożarowski Jan II 10.06.1968 20571
Pabis Jacek II 27.06.2003 II-1320
Pacyga Krzysztof II 12.04.1989 21036
Pajor Marian II 31.05.1993 21105
Palewicz Józef II 29.01.1972 20692
Palki Jan II 14.03.1966 20199
Pałubicki Romuald II 02.12.1966 20346
Panasiuk Marek II 09.06.1984 20938
Panasiuk Włodzimierz II 16.08.1968 20581
Papadopoulos Tilemachos II 29.01.1972 20693
Parecka Krystyna II 16.06.1973 20733
Parecki Antoni II 16.06.1973 20734
Pasieczna Anna II 25.06.1983 20900
Paszta Janusz II 21.06.1966 20298
Pater Krystyna II 30.06.1973 20736
Paul Jan II 24.10.1972 20716
Pawlica Paweł II 19.04.1988 21018
Pawliczek Jacek II 30.10.1989 21044
Pawlikowska Justyna II 16.12.2002 II-1309
Pawłowska Jadwiga II 28.05.1966 20281
Pawłowska Katarzyna II 02.11.1967 20092
Pawłowski Ryszard II 04.11.1966 20322
Pawłowski Stanisław II 22.03.1965 20017
Pazdro Halina II 04.11.1966 20323
Pękała Zbigniew II 05.03.1990 21055
Piątkowski Janusz II 11.03.1966 20198
Piątkowski Kazimierz II 24.05.1966 20277
Piekarski Kazimierz II 22.06.1967 20444
Pierzchała Halina II 26.11.2001 II-1291
Pietras Mirosława II 27.10.1987 21013
Pietruszka Włodzimierz II 28.05.1991 21069
Pietrzyk Zenon II 02.12.1966 20347
Pikies Radosław II 14.05.2004 II-1327
Pikuła Katarzyna II 17.06.2008 II-1347
Pikuła Maciej II 28.06.2011 II-1371
Pilch Wanda II 22.04.1967 20451
Pilipczuk Ireneusz II 20.05.1978 20831
Piniecka Barbara II 07.10.1976 020795
Piniecki Tadeusz II 10.02.1976 20778
Pinkosz Jan II 15.04.2000 II-1258
Piorun Tadeusz II 07.12.1971 20696
Piotrowski Andrzej II 09.06.1984 20939
Pisiewicz Tomasz II 10.12.2009 II-1360
Piskorz Stanisław II 30.04.1977 20811
Piwocka Krystyna II 28.05.1966 20279
Piwocki Marcin II 28.05.1966 20280
Piwowarczyk Franciszek II 04.06.1966 20288
Piwowarski Wiesław II 04.11.1966 20324
Pizoń Marian II 10.02.1976 20776
Płachecki Kazimierz II 04.05.1972 20707
Płaneta Marian II 26.04.1969 20607
Płonka Robert II 31.05.1971 20681
Poborski Józef II 02.04.1966 20218
Pobratyn Alicja II 22.06.1985 20973
Podemski Maciej II 28.05.1966 20283
Podio Jadwiga II 21.06.1966 20297
Podio Ryszard II 21.06.1966 20296
Podlaszecka-Znańska Maria II 21.06.1966 20295
Podstolski Ryszard II 30.11.-0001 20627
Polaczek Romuald II 24.10.1989 21043
Polak Paweł II 25.08.1979 20867
Pomałecka Elżbieta II 24.11.1984 20959
Pomałecki Leszek II 24.11.1984 20958
Popek Kazimierz II 04.06.1966 20287
Poprawski Zbigniew II 27.05.1968 30162
Porąbka Jan II 09.09.1967 20510
Poręba Ewa II 04.06.1966 20286
Poręba Józef II 22.04.1967 20452
Porzycki Józef II 04.06.1966 20285
Posyniak Artur II 25.11.2005 II-1336
Potempa Michał II 28.03.2000 II-1252
Pozzi Barbara II 01.10.1987 21005
Pożaryski Władysław II 30.11.-0001 20306
Praczyk-Roguska Maria II 31.05.1969 20622
Prażak Barbara II 19.03.1996 II-1170
Preidl Maria II 04.06.1966 20284
Pruchnicki Bogdan II 04.10.1982 20895
Pruś Stanisław II 04.12.1991 21079
Przeniosło Stanisław II 13.06.1966 20289
Przybylska Ewa II 17.06.2008 II-1348
Przybyła Wiesław II 22.05.1972 20704
Przybyło Marek II 06.11.1986 20999
Przybyszewski Krzysztof II 22.02.1997 II-1190
Przysłup Stanisław II 21.11.1970 20650
Ptak Barbara II 15.07.2000 II-1271
Ptak Ewa II 07.11.1970 20649
Ptak Janusz II 04.11.1966 20328
Puchała Marian II 21.06.1966 20294
Pudło Anatolia II 15.05.1971 20675
Pudło Eugeniusz II 21.06.1966 20293
Puliński Kazimierz II 10.02.1976 20779
Pustółka Roman II 19.11.1965 20106
Putra Izabella II 28.10.1978 20837
Pytel Jan II 15.01.1974 20747
Pyzik Eugeniusz II 04.11.1966 20325
Rabajczyk Romuald II 04.11.1966 20326
Rabiarz Marzena II 26.11.2001 II-1287
Raczyńska Anna II 08.02.1967 20383
Radliński Marian II 23.11.1966 20335
Radomska Halina II 21.11.1978 20852
Radomska Katarzyna II 14.03.1991 21061
Radomski Tadeusz II 21.11.1978 20847
Radwanek-Bąk Barbara II 16.11.1985 20982
Radwański Stanisław II 05.07.1967 20511
Radziejowski Stanisław II 04.12.1970 20656
Rakoczy Witold II 18.04.1980 20874
Rasała Walentyna II 04.11.1966 20327
Ratajczyk Małgorzata II 11.12.2012 II-1380
Rduch Janusz II 25.01.2001 II-1283
Rembalski Lucjan II 06.01.1967 20377
Rembocha Lech II 07.12.1979 20871
Reszelewski Marian II 15.01.1993 21098
Retman Wojciech II 15.06.2000 II-1265
Reutt Jerzy II 02.12.1966 20343
Reutt Mariusz II 15.02.1996 II-1166
Rogala Eugeniusz II 23.11.1966 20340
Rogaliński Jan II 30.11.1972 20723
Rogoź Stanisław II 23.11.1966 20336
Rojek Marta II 14.05.2004 II-1328
Romański Jakub II 11.11.1985 20981
Rosa Marek II 30.11.-0001 II-1140
Rosicka Elżbieta II 28.04.1984 20924
Rosicki Wiktor II 28.04.1984 20925
Rosiek Mieczysław II 10.12.1966 20134
Rosielski Józef II 23.11.1966 20337
Rospond Jacek II 14.10.1977 20817
Rostkowski Robert II 09.12.2002 II-1302
Roszkowski Marian II 25.11.1967 20532
Rozmus Aleksander II 15.02.1994 21123
Rożek Witold II 21.01.2000 II-1246
Różański Paweł II 30.06.2004 II-1333
Różycki Zbigniew II 22.04.1967 20453
Rubinowski Zbigniew II 22.04.1967 20450
Rudolf Bogdan II 30.11.-0001 20685
Rudowski Bogdan II 19.11.1983 20910
Rumiński Lech II 23.11.1966 20338
Runiewicz Anna II 07.12.2011 II-1374
Rupala Michał II 16.12.2002 II-1310
Rupik Edmund II 03.01.1966 20146
Ruszkowska Hanna II 21.11.1978 20848
Ruśkiewicz Maria II 28.05.1966 20282
Rut Janusz II 02.12.1966 20344
Rutkowski Edmund II 02.11.1967 20525
Rutkowski Jacek II 25.02.1967 20417
Rutkowski Piotr II 31.07.2000 II-1276
Rybak Adam II 24.05.1980 20876
Rybski Józef II 23.11.1966 20339
Rychwiński Józef II 04.12.1970 20657
Ryczek Lucyna II 22.04.1967 20454
Ryka Wacław II 07.09.1989 21039
Rypuszyńska Stefania II 30.11.1968 20595
Rzegocki Andrzej II 21.02.1967 20372
Rzepa Kazimierz II 14.04.1976 20786
Sacha Saturnin II 02.12.1966 20350
Sadkowska Marcelina II 28.04.1994 21127
Sajdak Barbara II 24.06.1972 20709
Salachna Piotr II 29.04.1967 20458
Salski Wojciech II 24.06.1967 20502
Sałasz Anna II 27.10.1987 21014
Sałdan Marian II 02.12.1966 20345
Samociuk Stanisława II 31.03.1973 20729
Sapińska Maria II 02.12.1966 20351
Sarnecki Krzysztof II 04.03.1998 II-1210
Sas-Korczyńska Elżbieta II 21.04.1967 20445
Saternus Andrzej II 13.10.1987 21008
Sawczyński Kazimierz II 02.12.1966 20352
Sawicka Kinga II 17.06.2008 II-1351
Sawicki Leszek II 31.12.1966 20367
Sekuła Witold II 02.12.1966 20353
Senczyna Leon II 25.11.1967 20528
Seredyńska-Iwaniuk Ludmiła II 22.11.1966 20341
Serwan Henryk II 02.05.1967 20499
Setkowicz Kazimiera II 24.05.1966 20278
Sędłak Ireneusz II 29.11.1988 21026
Sędor Aleksandra II 13.12.2010 II-1365
Siata Ewa II 16.12.2002 II-1311
Siekiera Dariusz II 15.07.2000 II-1272
Siembab Danuta II 25.02.1967 20488
Sienkiewicz Stanisława II 08.02.1967 20384
Siepielska Teresa II 09.04.1993 21102
Siepracki Władysław II 31.03.1995 II-1135
Sieradzka Katarzyna II 07.12.2011 II-1373
Sieradzki Marek II 02.12.1966 20354
Sieron Graźyna II 20.05.1978 20832
Siewniak Alina II 21.10.1967 20517
Sikora Wacław II 10.01.1966 20165
Silarska Edyta II 13.12.2010 II-1364
Siuta Józefa II 22.11.1975 20772
Siwak Andrzej II 20.03.1971 20670
Skalska Krystyna II 31.12.1966 20362
Skała Anna II 25.06.1983 20909
Skolski Kazimierz II 31.05.1971 20683
Skowronek Czesław II 04.12.1970 20658
Skowroński Stanisław II 16.12.2002 II-1312
Skórski Władysław II 08.12.1966 20356
Skórzak Anna II 04.12.2001 II-1298
Skrodzki Janusz II 25.11.1967 20533
Skrzyńska Maria II 31.12.1966 20363
Skurzewski Adam II 31.12.1966 20360
Słabicki Jan II 04.04.1991 21062
Słowak Albin II 31.12.1966 20364
Słowik Henryk II 09.09.1967 20512
Słowik Jerzy II 29.10.1998 II-1222
Słowik Zenon II 21.04.1967 20446
Smeźek Piotr II 21.11.1978 20849
Smoleń Jan II 30.11.-0001 21032
Smoleń Zbigniew II 06.02.1967 20380
Smołka Helena II 17.06.1967 20492
Smorągiewicz Wojciech II 25.11.1967 20534
Smółka Mariusz II 30.01.1992 21083
Smuda Andrzej II 07.06.1983 20906
Smuszkiewicz Kazimierz II 30.11.-0001 20777
Sobczyński Piotr II 23.07.1973 20740
Sobkiewicz Jan II 07.10.1976 20796
Sobkowiak Walerian II 06.02.1967 20381
Sobolewicz Andrzej II 09.06.1979 20865
Socha Jerzy II 07.12.1982 20897
Socha Ryszard II 27.11.1979 20873
Sojda Roman II 22.06.1998 II-1215
Sokalski Iwo II 09.06.1970 20641
Sokolińska Zofia II 01.12.1973 20743
Sokołowska Halina II 23.10.1974 20688
Sokołowski Jan II 21.01.1967 20373
Sokołowski Marek II 11.11.1985 20980
Sokołowski Michał II 30.06.2004 II-1332
Sokołowski Stanisław II 17.01.1966 20167
Solczak Eugeniusz II 23.03.1968 20564
Solska Aurelia II 31.12.1966 20366
Solska Krystyna II 02.03.1985 20963
Solski Jan II 31.12.1966 20365
Sołtysik Józef II 13.05.1967 20466
Sosna Adolf II 17.01.1965 20168
Sowa Artur II 26.06.1992 21091
Sowa Stanisław II 31.12.1966 20368
Sowula Wiesław II 29.11.1988 21027
Speczik Stanisław II 29.09.1995 II-1156
Spiżewska Agata II 07.12.2011 II-1376
Spiżewski Robert II 14.05.2004 II-1329
Sroga Cezary II 02.03.1985 20966
Stach Zbigniew II 08.07.1996 II-1182
Stachowiak Andrzej II 18.06.1977 20816
Stachowiak Rita II 13.02.1971 20667
Stanek Józef II 31.12.1966 20553
Staniek Franciszek II 14.12.1968 20597
Staniek Leopold II 23.11.1968 20590
Staniewicz Bolesław II 01.03.1968 20560
Stankiewicz Janusz II 31.05.1971 20684
Stańczyk Agnieszka II 31.12.1966 20370
Stańczyk Irena II 31.12.1966 20369
Stańczyk Sławomir II 18.04.2000 II-1261
Staroszczyk Piotr II 14.05.2004 II-1330
Stefanik Jan II 08.12.1997 II-1207
Stępniowski Aleksander II 17.06.1967 20493
Stoiński Andrzej II 24.11.2003 II-1321
Stolarska-Wojtowicz Sławomira II 24.02.1968 20554
Stopa Stanisław II 14.02.1966 20180
Struziak Jerzy II 04.08.2000 II-1277
Strych Maria II 04.03.1967 20420
Strzelczyk Grzegorz II 26.04.1969 20608
Strzelecka Barbara II 11.02.1967 20394
Strzelecki Ryszard II 09.06.1984 20940
Strzemińska Katarzyna II 24.11.2003 II-1322
Strzoda Jacek II 29.11.1988 21028
Studniarek Slawomir II 29.11.2013 II-1385
Subieta Marian II 22.12.1970 20661
Suchan Jarosław II 06.04.2000 II-1254
Suffczyński Stanisław II 05.03.1990 21056
Surmacz Roman II 30.11.-0001 20815
Surzyn Marian II 11.02.1967 20395
Suszka Grzegorz II 09.06.2014 II-1388
Swadowski Janusz II 25.11.1967 20535
Syguła Eugeniusz II 19.04.1988 21019
Sylwestrzak Hubert II 26.10.1968 20583
Sylwestrzak Urszula II 18.02.1967 20209
Synowiec Franciszek II 11.02.1967 20396
Syrnik Stanisław II 18.02.1967 20402
Szajn Józef II 27.04.1974 20752
Szajtałer Elźbieta II 24.11.1984 20960
Szałamacha January II 09.02.1967 20386
Szałamacha Maria II 09.02.1967 20389
Szapliński Andrzej II 13.02.1971 20665
Szaron Andrzej II 25.02.1967 20407
Szarowski Wiesław II 30.11.1989 21046
Szatarski Wiesław II 30.11.-0001 II-1183
Szatkowski Krzysztof II 05.03.1990 21057
Szawdyn Jerzy II 05.02.1967 20391
Szczepan Wiesław II 29.01.1972 20697
Szczepara Jerzy II 07.12.1982 20898
Szczerba Jolanta II 08.12.1995 II-1162
Szczęśniak Henryk II 25.11.1967 20527
Szczęśniak Stanisław II 04.12.1970 20659
Szczygielski Andrzej II 30.11.-0001 II-1164
Szebeszczyk Teresa II 23.05.1970 20639
Szepietowska Hanna II 13.02.1971 20666
Szewczyk Henryk II 11.02.1967 20397
Szewczyk Stanisław II 11.02.1967 20398
Szilagyi Barbara II 25.02.1967 20415
Szilagyi Włodzimierz II 02.12.1967 20540
Szłapa Józef II 11.02.1967 20401
Szmigielski Tadeusz II 11.02.1967 20399
Szopa Elźbieta II 21.01.1984 20917
Szortysek Dariusz II 30.07.1992 21093
Szostak Roman II 06.11.1986 21000
Szostek Ludwik II 11.02.1967 20400
Szrajer Mirosław II 15.04.1998 II-1211
Szramowski Damian II 09.04.1993 21101
Szreder Marek II 26.01.1999 II-1226
Sztelak Józef II 22.03.1965 20016
Sztomwasser Eugeniusz II 28.04.1984 20926
Szuflicki Marcin II 09.12.2002 II-1303
Szumilak Jan II 25.02.1967 20408
Szuszkiewicz Krzysztof II 02.12.1986 21002
Szuwarzyńska Kazimiera II 19.03.1996 II-1178
Szuwarzyński Marek II 12.12.1981 20893
Szwaja Zdzisława II 01.02.1975 20764
Szwajda Sławomir II 08.07.1994 21129
Szydeł Ryszard II 15.06.1981 20885
Szydeł Zofia II 21.01.1984 20918
Szymanek Bogdan II 10.01.1996 II-1165
Szymanowicz Sławomir II 09.06.2014 II-1389
Szymańska Sabina II 16.06.2010 II-1363
Szymański Bronisław II 25.02.1967 20409
Szymański Janusz II 31.03.1995 II-1133
Szymczyk Witold II 16.12.1997 II-1204
Szymoniak Jan II 30.09.1980 20880
Szymoniak Ryszard II 25.02.1967 20412
Ślaski Ryszard II 30.01.1992 21084
Ślawski Czesław II 25.02.1967 20414
Śliwa Andrzej II 09.12.1972 20719
Śliwa Krystyna II 13.10.1987 21007
Śliwa Maria II 21.04.1967 20413
Śliwa Zdzisław II 24.02.1968 20552
Śliwińska-Szaron Urszula II 29.04.1967 20457
Śliwiński Stefan II 07.05.1970 20637
Śliżewski Wiesław II 22.11.1968 20589
Ślósarz Jadwiga II 18.02.1967 20403
Ślusarczyk Danuta II 21.04.1967 20447
Śmiłek Krystyna II 16.12.2002 II-1315
Śpiewakowski Stanisław II 05.01.1967 20392
Świdziński Henryk II 28.01.1966 20179
Świerkosz Władysława II 21.04.1967 20448
Tabor Adam II 18.02.1967 20404
Tabor Maria II 21.01.1984 20919
Tadych Joanna II 30.11.2007 II-1341
Tałasiewicz Anna II 28.10.1967 20523
Tarczyński Roman II 18.02.1967 20405
Tarkowska Elżbieta II 22.06.1985 20974
Tarnowska Maria II 18.03.1967 20425
Tatka Elżbieta II 01.04.1978 20828
Tchórzewska Danuta II 17.06.1967 20494
Teisseire Maria II 15.05.1981 20894
Tiekanowicz Eugeniusz II 24.03.1968 20559
Tkaczyk Stanisław II 04.02.1999 II-1233
Tokarczyk Jerzy II 27.03.1979 20862
Tomala Antoni II 28.10.1978 20838
Tomala Krystyna II 25.02.1967 20416
Tomaszewski Jan II 13.05.1967 20468
Tomica Jan II 22.04.1967 20455
Tomica-Dudek Emilia II 22.04.1967 20456
Topolski Jerzy II 01.08.1966 20305
Tosza Jacek II 18.01.1990 21050
Trawińska-Jęczmyk Magdalena II 25.11.1967 20530
Trejta Maria II 20.05.1978 20833
Trentowski Janusz II 09.04.1992 21089
Tronowska Jolanta II 28.04.1984 20927
Truszel Jerzy II 15.02.1994 21124
Truszel Małgorzata II 15.07.2000 II-1273
Trzepla Marek II 08.12.1995 II-1163
Turowski Alfons II 11.03.1967 20430
Turza Mieczysław II 27.05.1967 20482
Tusiński Sławomir II 10.05.1984 20929
Twardysko Marta II 21.10.1999 II-1243
Tybulczuk Franciszek II 07.05.1969 20613
Tyda Ryszard II 09.06.1984 20941
Tylikowski Marek II 10.12.2009 II-1359
Tylka Maria II 21.06.1995 II-1152
Tylka Wojciech II 23.07.1981 20891
Tymrakiewicz Wiesław II 21.02.1990 21052
Uberna Janusz II 27.05.1967 20480
Uchnast Zbigniew II 31.03.1995 II-1141
Ulatowski Stanisław II 06.03.1976 20782
Urbaniak Franciszek II 04.03.1967 20421
Urbaniak Jadwiga II 12.06.1989 21038
Urbańska Agnieszka II 16.06.1984 20948
Urbański Paweł II 01.06.2009 II-1355
Urbański Zbigniew II 16.12.1972 20722
Waciński Andrzej II 17.06.1967 20490
Wagner Edyta II 04.03.1967 20422
Wagner Stanisław II 29.04.1967 20459
Wajda Jan II 31.07.1972 20713
Waksmański Marceli II 04.05.1966 20241
Walaszczyk Alojzy II 10.05.1968 20569
Walczak Kazimierz II 29.04.1986 20991
Walczak Zdzisław II 13.05.1967 20469
Walczowski Kazimierz II 29.04.1967 20460
Waleczek Edward II 27.07.1991 21072
Waleczek Hanna II 30.06.1973 20737
Waligóra Jan II 16.12.2002 II-1313
Walkowiak Henryk II 27.04.1968 20567
Walus Antoni II 07.05.1969 20614
Wałachowska Kazimiera II 21.04.1984 20920
Waś Władysław II 18.03.1967 20435
Wawerska Barbara II 18.03.1967 20436
Wawerski Wiesław II 17.03.1967 20438
Wawrzyniak Eligiusz II 04.03.1967 20418
Wątkowski Tadeusz II 26.11.1968 20584
Wątor Leszek II 24.11.1992 21096
Wcisło Agnieszka II 01.06.2009 II-1356
Weremko Stanisław II 18.03.1967 20437
Werner Zbigniew II 27.02.1965 20006
Węgier Ryszard II 24.06.1967 20503
Węgrzecki Mieczysław II 30.11.-0001 20579
Wiater Jerzy II 05.06.1971 20679
Wichowska Agnieszka II 01.06.2009 II-1357
Widera Czesław II 20.10.1993 21121
Widurski Andrzej II 22.06.1998 II-1216
Wieczffińska-Janicka Krystyna II 18.03.1967 20439
Wiej Hanna II 11.03.1967 20431
Wielgomas Longin II 23.03.1968 20565
Wierzbanowski Piotr II 05.12.2001 II-1299
Wiewiórka Janusz II 02.12.1967 20542
Wilczyński Michał II 15.05.1976 20792
Wilga Halina II 24.04.1971 20673
Wilgocka Barbara II 29.11.1969 20633
Wiliński Jerzy II 31.05.1969 20623
Wilk Ignacy II 05.04.1983 20901
Wilk Kazimierz II 22.04.1972 20701
Wilk Maria II 11.03.1967 20432
Wilk Sławomir II 24.11.2003 II-1323
Wilkońska Elżbieta II 22.11.1988 21029
Winczakiewicz Jerzy II 25.11.1967 20536
Winnicki Edward II 02.07.1966 20302
Wiprzycki Jacek II 11.03.1967 20433
Wirth Herbert II 24.11.1984 20956
Wiśniewski Jarosław II 10.02.1992 21086
Wiśniewski Jerzy II 06.08.1966 20308
Wita Roman II 04.12.2001 II-1297
Własnowolski Jerzy II 11.03.1967 20434
Wnuk Ryszard II 11.11.1985 20979
Wojciechowska Irena II 28.02.1970 20636
Wojciechowski Andrzej II 09.06.1984 20942
Wojdyła Marian II 21.02.2000 II-1249
Wojnar Eugeniusz II 18.03.1967 20440
Wojnar Waldemar II 09.04.1993 21100
Wojtacha Piotr II 30.09.1993 21116
Wojtala Tomasz II 06.04.2000 II-1253
Wojtanowicz Stanisława II 18.03.1967 20426
Wojtasiewicz Danuta II 17.06.1967 20495
Wojtaszczyk Grzegorz II 18.01.1990 21051
Wojtyna Halina II 02.06.2006 II-1338
Woliński Wojciech II 29.04.1967 20461
Wołkowicz Stanisław II 09.06.1984 20943
Woroniecki Jerzy II 29.04.1967 20462
Woszczatyńska Zofia II 18.03.1967 20427
Woyciechowska Marianna II 29.04.1967 20463
Woźniak Andrzej II 30.06.1997 II-1201
Woźniak Janina II 18.03.1967 20441
Woźniak Piotr II 09.06.1984 20944
Woźniak Tomasz II 17.06.2008 II-1349
Woźniczka Stanisław II 18.03.1967 20428
Wożźniak Elżbieta II 10.03.1979 20857
Wójcik Andrzej II 21.10.1987 21015
Wójcik Bernard II 29.11.1969 20632
Wójcik Ludwik II 21.10.1967 20518
Wójcik Tomasz II 02.10.2000 II-1279
Wójtowicz Jerzy II 20.06.1986 20997
Wrona Henryk II 19.11.1968 20582
Wrona Janusz II 16.11.1985 20988
Wrona Janusz s. Józefa II 08.07.1994 21128
Wrona Stanisław II 14.09.1978 20834
Wróbel Jan II 31.05.1993 21109
Wróbel Ryszard II 30.04.1977 20812
Wróblewski Tymoteusz II 19.03.1996 II-1169
Wrzosek-Matlowa Justyna II 30.11.1968 20596
Wutcen Eugeniusz II 12.12.1967 20548
Wycisło Karol II 26.09.1969 20628
Wyciślik Krzysztof II 15.07.2000 II-1274
Wyczółkowski Jan II 26.10.1968 20585
Wypekałowski Wojciech II 29.04.1967 20464
Wypiór Rajmund II 18.03.1967 20429
Wyrwicka Krystyna II 11.03.1967 20424
Wyrwicki Ryszard II 11.03.1967 20423
Wyżykowski Jan II 24.06.1966 20301
Zabawa Sławomir II 02.06.2006 II-1337
Zaczek Ferdynand II 21.10.1967 20514
Zajączkowski Wiktor II 25.11.1967 20537
Zakrzewska-Dziki Ewa II 09.12.2002 II-1304
Zalewska Ewa II 15.04.2000 II-1259
Zamecki Andrzej II 28.05.1983 20905
Zamojski Jan II 28.10.1967 20519
Zardzewiały Mirosław II 13.01.1997 II-1187
Zarębski Kazimierz II 15.04.2000 II-1260
Zarębski Marek II 04.02.1999 II-1232
Zastawny Maria II 21.01.1984 20921
Zawada Daniel II 20.05.1967 20472
Zdanowski Albin II 26.11.1977 20823
Zembal Jan II 24.06.1967 20504
Zgiet Józef II 25.11.1967 20538
Zgodzaj-Błaszczyk Maria II 21.06.1966 20292
Ziąbka Zdzisław II 24.06.1967 20505
Zielińska Agata II 11.12.2012 II-1379
Zieliński Anatol II 20.05.1967 20473
Zieliński Krzysztof II 01.06.2009 II-1354
Ziętek Anna II 27.05.1967 20483
Ziętek Janusz II 20.05.1967 20474
Ziętek Rafał II 14.05.2004 II-1331
Zimny Waldemar II 19.04.1969 20605
Zimocha Ryszard II 14.03.1979 20860
Ziółkowski Władysław II 04.05.1972 20705
Znański Zbigniew II 20.05.1967 20475
Znosko Jerzy II 22.03.1965 20019
Zuber Krystyna II 30.05.1967 20476
Zwierzyński Marcin II 09.06.2014 II-1392
Zychiewicz Zdzisław II 20.05.1967 20477
Zygmunt Janusz II 07.05.1969 20615
Żabicki Ryszard II 02.07.1966 20303
Żagiel Czesław II 27.05.1967 20484
Żak Halina II 02.05.1988 21020
Żandarski Kazimierz II 31.05.1968 20580
Żeglicka Maria II 27.05.1967 20485
Żeglicki Jacek II 27.05.1967 20486
Żero Krzysztof II 04.12.1991 21080
Żmuda Andrzej II 14.10.1977 20818
Żurak Józef II 30.06.1973 20738
Żurowska Małgorzata II 30.06.2004 II-1334
Żygar Jan II 29.01.1972 20690
Żyła Elżbieta II 22.11.1988 21030
Żyła Karol II 27.05.1967 20487
Adamczyk Małgorzata III 29.11.2013 III-0588
Adamski Bogusław III 30.06.2004 III-0495
Arnold Anna III 22.06.1965 30005
Augustyniak Eugeniusz III 22.06.1965 30004
Babiel Radosław III 10.06.2014 III-0597
Babula Lucyna III 27.11.2008 III-0538
Bakota Leszek III 07.12.1979 30277
Balzam Anna III 22.06.1965 30006
Bałaj Grzegorz III 21.11.1978 30262
Bałuk Alicja III 22.06.1965 30002
Banach-Skrońska Wanda III 29.11.1975 30232
Bandurska-Kryłowicz Halina III 14.09.1974 30215
Baran Stanisław III 06.02.1971 30194
Baranowski Józef III 07.10.1966 30135
Baranowski Józef III 02.12.1986 30337
Bardel Tomasz III 13.12.2010 III-0559
Bareja Henryk III 11.09.1965 30012
Bartkowiak Łukasz III 25.11.2005 III-0509
Bartnik Edward III 09.12.1967 30149
Bartnik Zyta III 27.11.2008 III-0537
Bartyński Antoni III 15.01.1966 30039
Barzycki Marcin III 07.12.2011 III-0570
Barzyk Grażyna III 30.09.1980 30281
Bąk Wojciech III 02.12.1986 30338
Belcarz Jerzy III 23.11.1965 30024
Belcarz Lidia III 22.06.1965 30009
Ber Andrzej III 22.06.1965 30003
Bichler Wioletta III 16.12.2002 III-0479
Biel Ryszard III 08.06.1989 30349
Bielawski Jan III 24.10.1989 30363
Bieniek Arkadiusz III 02.06.2006 III-0518
Bobel Tadeusz III 19.03.1996 III-0427
Bober Zenona III 07.10.1976 30246
Bobiowska Władysława III 15.05.1997 III-0433
Bocheńska Maria III 22.06.1965 30008
Borawska Maria III 27.05.1996 III-0431
Borgula Stefan III 01.02.1975 30224
Boroń Grzegorz III 26.05.1995 III-0402
Brańka-Bednarz Maria III 01.04.1978 30252
Brawata Józef III 29.11.1975 30231
Brodala Wojciech III 16.06.1973 30208
Brodowicz Zofia III 27.06.1969 30181
Bryk Agnieszka III 16.06.2010 III-0552
Buczkowski Piotr III 02.06.2006 III-0519
Budna Maria III 28.06.1965 30010
Bujak Szymon III 16.06.2010 III-0555
Bujalska Maria III 22.06.1965 30007
Burs Piotr III 15.04.2000 III-0461
Ceckowski Tadeusz III 26.05.1995 III-0385
Cerekwicka Helena III 26.11.1977 30251
Cerekwicki Jan III 11.12.1965 30033
Chojecki Leszek III 17.10.1970 30189
Chrostowski Kazimierz III 18.09.1965 30013
Chuchro Robert III 04.11.1998 III-0449
Chuchro Stanisław III 17.03.1987 30340
Chwasiuk Zbigniew III 01.06.1988 30342
Cieleńkiewicz Danuta III 05.01.1966 30034
Cierpicki Mirosław III 29.11.2013 III-0587
Cioch Adam III 26.05.1995 III-0391
Ciżyński Julian III 27.05.1996 III-0430
Curyło Zbigniew III 15.04.2000 III-0462
Czajka Janusz III 26.05.1995 III-0389
Czapla Karol III 10.06.2014 III-0598
Czekalska Anna III 30.06.1965 30011
Czop Jan III 29.11.1975 30234
Czyżewska Magdalena III 17.06.2008 III-0535
Danielewski Daniel III 16.06.2010 III-0551
Daszkiewicz Antoni III 14.03.1966 30050
Data Irena III 23.02.1981 30286
Dąbrowska Daniela III 08.12.1982 30290
Dąbrowski Tadeusz III 28.05.1983 30298
Długaszek Mirosław III 12.04.1995 III-0382
Doboszyńska Krystyna III 01.12.1973 30212
Dominiak Sławomir III 15.04.2000 III-0463
Donaj Barbara III 20.12.1970 30192
Dopierała Maria III 08.06.1989 30350
Downar Lech III 16.05.1966 30066
Drobek Zofia III 09.12.1967 30150
Dudaronek Wacław III 06.11.1965 30023
Dudziak Edwin III 14.01.1966 30049
Dunin Marek III 24.05.1980 30279
Durawa Anna III 22.06.1985 30332
Dybalska Halina III 03.01.1995 III-0379
Dyjor Kazimierz III 01.02.1975 30225
Dyka Mariusz III 27.11.2008 III-0539
Dyl Elżbieta III 06.03.1976 30239
Dyląg Elżbieta III 23.11.1974 30216
Dzięgielewska Agnieszka III 27.11.2008 III-0540
Dziowgo Andrzej III 26.03.1966 30055
Dziudziel Wacław III 24.01.1966 30041
ek Piotr III 07.12.2011 III-0569
ek Piotr III 30.11.-0001 III-0569
ek Piotr III 30.11.-0001 III-0569
Faja Renata III 12.12.1981 30287
Falkowska-Andrusiewicz Jolanta III 08.02.1967 30105
Faryś-Elkowicz Grażyna III 08.10.1966 30072
Fąfara Ryszard III 21.01.1967 30103
Fijałkowski Jerzy III 04.10.1965 30014
Filar Kazimierz III 26.05.1995 III-0388
Foltyniewicz Wojciech III 24.11.1984 30324
Frankowska Małgorzata III 02.03.1985 30316
Fyda Ferdynand III 04.11.1998 III-0448
Gabzdyl Wiesław III 04.11.1965 30022
Gad Antonina III 05.05.1990 30370
Gadomska Barbara III 21.12.1970 30191
Gałus Stanisław III 01.04.1978 30253
Garbacz-Gula Zofia III 04.11.1965 30020
Gawroński Jerzy III 01.04.1978 30254
Gelmuda Robert III 10.06.2014 III-0594
Giemza Aleksandra III 17.06.2008 III-0530
Gientka Michał III 21.01.1978 30264
Giłka Antoni III 30.11.-0001
Giłka Antoni III 08.06.1989 30351
Giza Ryszard III 06.03.1976 30240
Gizara Danuta III 16.12.1972 30205
Glaza Ewa III 08.06.1989 30352
Głogowski Waldemar III 05.01.1966 30035
Głowacki Cezary III 15.02.1977 30249
Głowacki Wiesław III 30.11.-0001 30289
Gołąb Katarzyna III 28.06.2011 III-0562
Gołuchowski Piotr III 13.10.1987 30341
Gościniak Henryk III 11.10.1965 30017
Górajek Krystyna III 20.06.1986 30335
Górajek Rafał III 28.06.2011 III-0563
Górny Michał III 05.12.2001 III-0478
Grabowska-Flisowska Emilia III 04.11.1965 30021
Grabowski Dariusz III 27.06.2003 III-0482
Graczyk Przemysław III 05.12.2001 III-0477
Grajnert-Nowakowa Jadwiga III 08.02.1967 30104
Grądzki Sławomir III 23.11.1965 30026
Groza Anna III 07.12.2011 III0571
Grygiel Zdzisław III 28.04.1984 30317
Grykier Danuta III 30.04.1998 III-0447
Grzesiak Wojciech III 21.11.1978 30263
Gumińska Anna III 11.10.1965 30016
Guzik Grzegorz III 06.12.2004 III-0497
Haas Tadeusz III 23.11.1965 30025
Hajdrowska Władysława III 09.12.1967 30152
Hałasa Elżbieta III 26.05.1995 III-0392
Hauser Danuta III 03.01.1979 30270
Helwak Wiktor III 28.06.2011 III-0564
Herkt Jan III 21.03.1970 30184
Hermańska-Nikiel Dorota III 02.06.2006 III-0520
Heryk Roman III 29.11.1965 30027
Heyduk Tomasz III 10.12.2009 III-0549
Ho III 26.05.1995 III-0393
Ho III 26.05.1995 III-0393
Ho III 26.05.1995 III-0393
Ho III 26.05.1995 III-0393
Hohol Jerzy III 14.05.1997 III-0438
Hołub Władysław III 26.05.1995 III-0393
Hryniewski Jerzy III 13.01.1966 30015
Irmiński Wojciech, Ryszard III 16.12.2002 III-0480
Iwanicki Adam III 24.01.1966 30042
Iwanowski Krzysztof III 20.06.1986 30336
Iwaszczuk Stanisław III 08.01.1966 30037
Jabłońska Zofia Maria III 28.11.1975 30235
Jakubiak Helena III 15.07.2000 II-0470
Jakubiak Helena III 15.07.2000 III-0470
Jakubowska-Owsiana Irena III 14.03.1989 30344
Jakusik Jan III 22.06.1985 30331
Janicki Tomasz III 03.11.1998 III-0454
Jankowska Barbara III 09.12.1972 30203
Jankowski Andrzej III 01.04.1978 30255
Januszkiewicz Ryszard III 26.05.1995 III-0394
Jaromin Zbigniew III 30.11.-0001 30165
Jasińska Alina III 17.06.2008 III-0533
Jasińska Teresa III 23.05.1970 30188
Jasińska-Berek Janina III 29.11.1965 30028
Jastrząb Władysław III 21.05.1983 30292
Jaśniewicz Zygmunt III 09.03.1968 30157
Jerschina Teresa III 29.11.1975 30236
Jesionkowski Ludwik III 29.11.1965 30029
Jędrzejewska Wiesława III 17.10.1970 30190
Jędrzejewski Jan III 08.01.1966 30038
Jędrzejewski Waldemar III 22.03.1969 30175
Jochemczyk Wiesława III 02.12.1986 30339
Jonak Zofia III 01.12.1965 30031
Joreniowski Łukasz III 05.04.1983 30291
Jucha Katarzyna III 01.06.2009 III-0546
Jurak Adolf III 15.10.1966 30079
Jurys Leszek III 15.05.1976 30245
Juszczak Ewa III 28.05.1991 30373
Juszczakiewicz Jeremi III 11.12.1965 30032
Kabulski Piotr III 21.06.1995 III-0417
Kabza Elżbieta III 25.04.1969 30178
Kacprzak Leszek III 16.12.2002 III-0481
Kaczanowski Marek III 04.11.1998 III-0445
Kaczmarek Ewa III 25.11.2005 III-0510
Kaczmarek Marek III 28.03.2007 III-0526
Kaczor Dorota III 15.04.2000 III-0464
Kaczorowski Józef III 24.05.1966 30069
Kalata Krystyna III 24.01.1966 30043
Kałuziak Maria III 28.10.1978 30258
Kamiński Jacek III 26.05.1995 III-0397
Kamionka Mirosław III 21.11.1978 30265
Kaniewski Radosław III 26.05.1995 III-0398
Kanik Zbigniew III 26.05.1995 III-0399
Kapusta Marta III 06.12.2004 III-0498
Karaś Marek III 13.12.2010 III-0558
Karcz Paweł III 28.03.2007 III-0523
Kardaszewski Sławomir III 25.06.1983 30303
Karmański Roman III 05.01.1966 30036
Karski Juliusz III 24.01.1966 30044
Kaulbarsz Dorota III 11.12.2012 III-0576
Kawczyński Krzysztof III 29.11.2013 III-0584
Kawecka Irena III 30.11.1968 30170
Kawęcka Jadwiga III 26.05.1995 III-0396
Kawycz Waldemar III 24.05.1980 30280
Kaziuk Halina III 21.06.1995 III-0422
Kędzierska Irena III 15.04.1966 30057
Kielańska Irena III 08.06.1989 30354
Kierat Krystyna III 15.04.2000 III-0465
Kieżel Wanda III 24.11.1984 30322
Kilian Zbigniew III 14.01.1966 30040
Kirschke Jadwiga III 19.03.1966 30053
Kisieliński Dariusz III 26.05.1995 III-0384
Klucznik Henryk III 30.11.1968 30171
Kłębek Aleksander III 30.11.-0001 30172
Kłębek Aleksander III 14.12.1968 30272
Kłębek Łukasz III 07.12.2011 III-0568
Kłudka Dorota III 28.06.2011 III-0565
Knapczyk Ryszard III 14.03.1989 30346
Kochman Jadwiga III 28.06.2011 III-0566
Kociszewski Krzysztof III 14.03.1989 30345
Kociszewski Ryszard III 19.03.1966 30051
Kocjszewska-Musiał Genowefa III 11.02.1967 30108
Kokociński Marian III 11.06.1966 30074
Kolasiński Andrzej III 24.02.1968 30153
Kołacz Janina III 03.07.1995 III-0413
Konieczna Cecylia III 13.12.2010 III-0557
Konkel Elżbieta III 23.11.1974 30217
Korger Maria Magdalena III 25.06.1983 20907
Korzeniowska Ewa III 10.03.1979 30271
Kosierkiewicz Janusz III 15.10.1966 30080
Kosmulska Teresa III 22.04.1967 30126
Kossakowska-Such Janina III 22.10.1966 30081
Koszalski Jarosław III 15.04.2000 III-0466
Kościańska Sylwia III 29.11.2013 III-0583
Kowalczuk Janina III 22.02.1966 30045
Kowalczyk Elżbieta III 08.06.1989 30353
Kowalczyk Grzegorz III 27.11.2008 III-0541
Kowalewski Jacek Wiktor III 21.10.1999 III-0458
Kowalska Joanna III 28.06.2013 III-0580
Kowalski Michał III 24.06.2005 III-0505
Kozieł Janina III 26.05.1995 III-0395
Kozioł Eugeniusz III 19.03.1966 30052
Kozłowska Barbara Maria III 15.03.1977 30248
Kozłowski Iwo III 09.12.1972 30204
Kozydra Izabella III 04.06.1966 30073
Krakowiak Danyta III 28.02.1970 30186
Krasowski Stanisław III 24.02.1966 30048
Kretowicz Zbigniew III 08.02.1967 30106
Kroll Danuta III 21.05.1983 30293
Król Lidia,Monika III 24.11.2003 III-0489
Krupiński Krzysztof III 29.11.2013 III-0585
Kryszak Rafał III 14.05.2004 III-0494
Kryszkiewicz Hanna III 09.12.1967 30151
Krzyśków Andrzej III 14.05.1997 III-0437
Krzyźżków Maria III 18.02.1967 30087
Kubicki Tadeusz III 30.11.-0001 III-0378
Kuc Emil III 22.02.1966 30046
Kucharska Małgorzata III 25.11.2005 III-0511
Kuczyński Adam III 26.11.1983 30310
Kudlińska Ewa Krystyna III 24.02.1966 30047
Kugler Anna III 30.11.-0001 30288
Kulczak Dariusz III 10.06.2014 III-0593
Kuriata-Kargul Marta III 29.11.2013 III-0586
Kurzawa Marcin III 05.03.1990 30371
Kwaśniewska Jadwiga III 31.03.1973 30206
Kwiatkowska Teresa III 08.06.1989 30355
Kwiatkowski Mirosław III 26.05.1995 III-0387
LAMPARSKI ZBIGNIEW III 08.02.1967 30093
Laskowicz Izabela III 17.06.2008 III-0532
Latka Artur III 26.05.1995 III-0390
Laudańska-Rączaszek Halina III 19.12.1970 30193
Lauterbach Maciej III 30.11.-0001 III-0436
Leszczewska Celina III 11.12.2012 III-0577
Lewandowska Danuta III 26.05.1995 III-0401
Lichwa Marek III 21.05.1983 30294
Lichwierowicz Tomasz III 25.06.1983 30305
Ligenza Jan III 03.01.1995 III-0377
Lipiński Kajetan III 27.11.1976 30247
Lis Eugeniusz III 17.06.2008 III-0534
LIS FLORIAN III 09.05.1966 30064
Lis Wiesława III 23.11.1974 30218
Litowczenko Jan III 22.11.1975 30228
Luterek Henryka III 27.06.2003 III-0483
Lysik Henryk III 08.03.1979 30266
Łapucha Michał III 28.03.2007 III-0522
Łączyński Maciej III 01.06.2009 III-0545
Łoza Kazimiera III 02.12.1967 30147
Łoziński Adam III 09.06.1979 30274
Ługowska Marta III 11.12.2012 III-0575
Łukasiewicz Janina III 19.03.1996 III-0426
Łukasiewicz Robert III 24.06.2005 III-0506
Łukasik Małgorzata III 08.12.1997 III-0443
Machelski Andrzej III 27.03.1974 30214
Machowiak Waldemar III 15.04.2000 III-0467
Machowska-Adamek Jadwiga III 24.11.2003 III-0490
Maciak Stanisław III 09.05.1966 30065
Magdoń Józef III 21.10.1999 III-0459
Magdziarski Wojciech III 07.12.2011 III-0572
Maksiak Stanisław III 26.04.1969 30179
Malik Zdzisław III 12.04.1995 III-0381
Małecki Jan III 19.10.1968 30166
Małkowska Barbara III 30.06.1971 30070
Marciniak Zbigniew III 28.06.2011 III-0567
Marciniec Paweł III 27.06.2003 III-0484
Marciński Jan III 10.03.1979 30267
Marsz Krystyna III 24.04.1971 30196
Martyka Piotr III 10.06.2014 III-0599
Marzec Ewa III 27.06.2003 III-0485
Maśko Stanisław III 16.11.1989 30368
Matuk-Tropczyńska Wanda III 02.03.1985 30325
Mazur Helena III 16.05.1966 30067
Mazur Marcin, Jerzy III 18.09.2001 III-0476
Mazurkiewicz Zofia III 16.04.1966 30061
Mąka Bernadetta III 25.11.2005 III-0512
Medyńska Krystyna III 23.11.1974 30219
Melcher Genowefa III 06.03.1976 30241
Merle Barbara III 16.04.1966 30060
Micek Piotr III 07.12.2011 III-0569
Michalak Janusz III 30.06.1997 III-0440
Michalak Zygmunt III 22.03.1969 30176
Michalski Wacław III 26.11.1983 30311
Mielezarek Marian III 23.11.1966 30091
Mietelska Elżbieta III 10.03.1979 30272
Migaj Michał III 27.05.1996 III-0429
Mikinka Narcyz III 16.04.1966 30059
Mikuta Tomasz III 26.05.1995 III-0403
Milewski Zbigniew III 12.11.1966 30088
Mioduszewska Jadwiga III 05.03.1990 30372
Mirowska Iwona III 25.06.1983 30304
Misztalski Romuald III 22.10.1966 30083
Miziołek Edward III 26.03.1966 30054
Mojski Józef III 30.11.-0001 30076
Morawska Jadwiga III 01.12.1973 30213
Morawski Jan III 27.10.1966 30084
Morkowska Justyna III 16.04.1966 30058
Mrozowski Zbigniew III 22.10.1966 30082
Mróz Andrzej III 21.06.1995 III-0416
Mróz Włodzimierz III 23.11.1974 30220
Mrzygłód Krzysztof III 30.11.-0001
Mrzygłód Krzysztof III 30.06.2004 III-0496
Mykietiuk Zdzisław III 04.11.1998 III-0450
Nadolska Irena III 25.11.1980 30282
Nadzieja Bogusław III 30.11.-0001 III-0421
Najda Piotr III 06.12.2004 III-0499
Napiórkowski Leszek III 25.11.2005 III-0513
Napiórkowski Wojciech III 13.06.1966 30075
Nierobisz Rudolf III 21.05.1966 30068
Niewitecka Maria III 29.11.1975 30237
Nieznalski Zbigniew III 17.06.2008 III-0536
Nikadon Zofia III 25.06.1983 30306
Niszczyk Edward III 16.11.1989 30367
Niziniewska-Gąsiorowska Elżbieta III 13.05.1967 30132
Nowak Aleksandra III 25.11.2005 III-0514
Nowak Franciszek III 16.06.1973 30209
Nowak Kazimierz III 28.05.1966 30071
Nowak Maria III 30.11.-0001 30158
Nowak Zbigniew III 26.05.1995 III-0400
Nowicka Teresa III 09.05.1966 30063
Nowicki Andrzej III 07.05.1966 30062
Obłąk Ryszard III 23.11.1966 30090
Obroślak Andrzej III 25.11.2005 III-0515
Ogonowska Marta III 28.06.2013 III-0579
Oleszak Danuta III 02.04.1966 30056
Olik Jadwiga III 20.12.1995 III-0423
Osendowska Elżbieta III 22.06.1983 30334
Ośko Marta III 30.11.2007 III-0528
Palczuk Barbara III 30.11.-0001 30244
Pałucha Ilona III 08.06.1989 30356
Paprocka Izabela III 28.05.1983 30300
Parchimowicz Halina III 10.03.1979 30273
Pargieła Jolanta III 10.12.2009 III-0548
Pasiecznik Zbigniew III 27.11.1979 30278
Pawlusek Barbara III 10.06.2014 III-0590
Pawlusek Grzegorz III 10.06.2014 III-0591
Paździor Stanisław,Michał III 24.11.2003 III-0491
Pelc Danuta III 23.10.1971 30200
Pelc Jacek III 23.10.1971 30201
Pepol Jerzy III 23.06.1988 30343
Peszkowska Teresa III 29.11.1975 30238
Petelski Krzysztof III 14.03.1989 30347
Petera Zbigniew III 22.11.1975 30230
Piaseczny Roman III 08.06.1989 30358
Piątek Jerzy III 22.05.1975 30227
Piątkiewicz Andrzej III 23.05.1970 30187
Piątkowska Anna III 15.07.2000 III-0472
Pichniewicz Stanisław III 04.05.1979 30276
Piechowiak Henryk III 27.05.1967 30136
Piechówka Anna III 15.07.2000 III-0471
Piekarska Ewa III 06.12.2004 III-0501
Piekarski Przemysław III 16.06.2010 III-0553
Pikes Radosław III 16.11.1989 30369
Pilecki Krzysztof III 27.05.1996 III-0428
Piotrowska Alina III 15.07.2000 III-0473
Piwosz Mieczysław III 12.11.1966 30089
Plenzler Danuta III 21.02.1970 30183
Plucińska-Wąsik Dorota III 27.06.2003 III-0486
Podoliński Tomasz III 24.11.2003 III-0492
Polak Tadeusz III 09.03.1968 30159
Policha Joanna III 11.12.2012 III-0573
Policka Joanna III 11.12.2012 III-0573
Ponczek Edward III 08.06.1989 30359
Poplicha Stanisław III 19.10.1968 30167
Porębska-Wanat Barbara III 23.06.1987 30357
Postaremczak Irena III 06.12.2004 III-0500
Późniak Stanisław III 26.05.1995 III-0410
Prędota Zygmunt III 14.12.1968 30173
Prichodko Kazimiera III 23.11.1974 30221
Profic Alina III 11.02.1967 30109
Profic Kazimierz III 31.05.1966 30118
Przechera Łucja III 13.10.1984 30321
Przewłocka Mieczysława III 13.05.1967 30133
Przybycień Marta III 23.11.1974 30222
Przybylski Grzegorz III 26.05.1995 III-0404
Przybył Andrzej III 24.04.1971 30197
Przybysławski Aleksander III 04.11.1998 III-0453
Ptak Łukasz III 10.06.2014 III-0596
Pulkowski Witold III 26.05.1995 III-0409
Puszkar Tomasz III 06.12.2004 III-0502
Pyżewicz Lucyna III 20.12.1995 III-0425
Rajczykowska Maria III 04.11.1966 30085
Ramut Grzegorz III 01.06.2009 III-0547
Rapacz Olga III 04.11.1966 30086
Rataj Roman III 24.11.2003 III-0493
Ratyńska Maria III 02.12.1966 30092
Rejman Kornelia III 29.11.2013 III-0582
Reszczyńska Gertruda III 15.04.1967 30123
Rębacz Katarzyna III 11.12.2012 III-0578
Rękawek Marian III 26.11.1968 30169
Rojek Barbara III 24.06.2005 III-0507
Rolek Mariusz III 04.11.1998 III-0452
Rosa Marek III 30.11.-0001 III-0415
Rosół Anna III 06.12.2004 III-0503
Rudkiewicz Włodzimierz III 22.03.1965 30001
Rudziński Bolesław III 29.04.1967 30127
Rusiniak Zbigniew III 28.04.1984 30318
Rutkowska Maria III 28.10.1978 30259
Rutkowski Mirosław III 20.05.1978 30257
Rybicki Janusz III 20.12.1995 III-0424
Ryczek Józef III 25.11.1980 30283
Ryszka Józef III 31.12.1967 30096
Rytkowska Mariola III 10.06.2014 III-0589
Rzepecki Piotr III 25.06.1983 30307
Sacha Lidia III 27.11.2008 III-0542
Sadowski Witold III 06.03.1976 30242
Samocka Barbara III 17.06.1967 30116
Samsel Romuald III 24.02.1968 30154
Sarap Aleksandra III 21.11.1978 30268
Sąsiadek Witalis III 17.06.2008 III-0531
Sędłak Elżbieta III 15.04.2000 III-0468
Sianowska Maria III 31.12.1966 30097
Sieńko Jan III 08.12.1997 III-0444
Siepracki Władysław III 21.06.1995 III-0420
Sierant Maria III 12.04.1995 III-0383
Sikorska Wiesława III 06.03.1976 30243
Sikorski Marian III 08.12.1966 30094
Siliwończuk Zdzisław III 28.06.1969 30180
Siluk Tadeusz III 01.12.1998 III-0456
Siłacz Agnieszka III 28.03.2007 III-0524
Skiba Ferdynand III 26.11.1983 30312
Skiba Mieczysław Jacek III 15.05.1997 III-0432
Skompski Sylwester III 15.04.1967 30124
Skrzypczak Maciej III 13.12.2010 III-0561
Skwarzyńska Zofia III 08.12.1966 30095
Słowański Władysław III 28.10.1967 30143
Smoleńska-Gołębiowska Kinga III 23.05.1983 30297
Smuda Henryk III 24.02.1968 30155
Sobczuk Henryk III 08.12.1997 III-0442
Sobkiewicz Bożena III 24.04.1971 30198
Sobkiewicz Jan III 25.11.1967 30145
Sobol Janusz III 25.10.1965 30018
Socha Józef III 08.06.1989 30361
Sokołowski Andrzej III 31.12.1966 30098
Sokołowski Henryk III 27.05.1968 30163
Solek Zofia III 18.02.1967 30111
Soroko Regina III 04.03.1967 30117
Sosnowski Jan III 31.12.1966 30099
Soźyński Wojciech III 28.10.1978 30260
Spaleny Marek III 31.12.1966 30100
Spaltenstein Henryk III 24.05.1973 30207
Stachowiak Ireneusz III 26.11.1983 30313
Stadie Edyta III 11.12.2012 III-0574
Stala Zofia III 13.05.1967 30131
Stanek Czesław III 28.04.1984 30319
Staniek Franciszek III 31.12.1966 30101
Staniszewska Zdzisława III 11.02.1967 30110
Stankiewicz-Uścinowicz Jolanta III 27.04.1985 30326
Stapowicz Edmund III 18.02.1967 30112
Staszewska Danuta III 21.05.1983 30295
Staśkiewicz Elźbieta III 30.04.1977 30250
Stawin Jerzy III 08.10.1966 30078
Stec Jan III 27.06.2003 III-0487
Stefaniak Krystyna III 27.04.1985 30329
Stoga Jan III 16.06.1973 30210
Stojak Emma III 31.12.1966 30102
Stolarski Stanisław III 27.04.1985 30330
Strembski Wiesław III 26.05.1995 III-0405
Stronka Wojciech III 25.11.2005 III-0516
Strzelec Beata III 27.11.2008 III-0543
Surma Dariusz III 27.04.1985 30328
Surmacz Roman III 19.04.1969 30177
Suszczyńska Anna III 28.03.2007 III-0525
Swoboda Henryka III 25.11.1980 30284
Szajner Wanda III 13.05.1967 30130
Szałanda Paweł III 13.12.2010 III-0556
Szawerdo Czesław III 18.02.1967 30113
Szczepanowski Radosław III 24.06.2005 III-0508
Szczepkowski Bohdan III 25.10.1965 30019
Szczygielski Andrzej III 28.05.1983 30301
Szczygielski Wojciech III 15.07.2000 III-0474
Szeląg Adam III 27.06.2003 III-0488
Szeller Aleksandra III 15.04.1967 30125
Szemela Ewa III 25.11.2005 III-0517
Sztajerwald Piotr III 02.06.2006 III-0521
Szulc Sławomir III 04.11.1998 III-0451
Szumiński Marek III 01.12.1998 III-0457
Szwed Adam III 30.11.2007 III-0527
Szwed-Lorenz Jarosława III 25.02.1967 30115
Szybalska Bożena III 24.06.1967 30140
Szymanowski Mateusz III 10.06.2014 III-0595
Szymańska Graźyna III 21.05.1983 30296
Szymański Janusz III 21.06.1995 III-0418
Szymborski Jan III 08.06.1989 30360
Szymczyk Jerzy III 04.12.1991 30376
Śliwa Władysław III 17.06.1967 30137
Śliwiński Wojciech III 03.07.1995 III-0411
Śmietanko Kazimierz III 28.05.1983 30299
Świątek Marcin III 30.11.2007 III-0529
Tarkowski Stanisław III 16.06.1973 30211
Tarnowski Wincenty III 14.12.1968 30174
Tatarata Mirosław III 12.04.1995 III-0380
Teisseire Maria III 13.02.1971 30195
Teska Andrzej III 26.05.1995 III-0406
Tołkanowicz Elżbieta III 09.06.1984 30320
Tomaszewska Krystyna III 28.10.1978 30261
Topolska Grażyna III 03.11.1998 III-0455
tr Micek III 07.12.2011 III-0569
Traczyk Stanisław III 27.04.1968 30164
Trochimczuk Małgorzata III 18.02.1967 30114
Truskolaski Piotr III 28.05.1983 30302
Trzeciak Stanisław III 24.10.1989 30364
Trzepierczyński Janusz III 01.02.1975 30226
Tubacka Marzenna III 27.04.1985 30327
Tulska Irena III 11.03.1967 30119
Turczyn Aleksandra III 28.11.1967 30144
Turowski Mieczysław III 03.07.1995 III-0412
Tuźnik Mirosław III 28.05.1991 30374
Tyralski Władysław III 24.06.1972 30202
Uchnast Zbigniew III 21.06.1995 III-0414
Uniejewska Małgorzata III 21.02.1970 30185
Urban Jan III 14.03.1989 30348
Wagner Jan III 29.04.1967 30128
Walczak-Sy Anna III 26.11.1991 30375
Walczyk Joanna III 15.04.2000 III-0469
Walentek Iwona III 15.07.2000 III-0475
Wałęga Artur III 26.05.1995 III-0407
Waszkiewicz Tamara III 08.06.1989 30362
Weydmann Ewa III 26.05.1995 III-0408
Węsierska Maria III 29.11.1969 30182
Wiatr Inez III 25.11.1967 30146
Wieczorek Elżbieta III 26.05.1995 III-0386
Więch Paweł III 10.12.2009 III-0550
Więckowski Sławomir III 30.06.1997 III-0426
Wilczyńska Joanna III 02.12.1967 30148
Winiarz Eugeniusz III 24.06.1967 30139
Włodarczyk Janina III 23.11.1974 30223
Wojciechowska Janina III 30.11.-0001 30269
Wojciechowski Wojciech III 25.06.1983 30308
Wojtasik Stanisław III 17.06.1967 30138
Wojtkiewicz Jadwiga III 21.10.1967 30142
Wolski Jan III 15.05.1997 III-0434
Wołkowicz Wiesław III 27.11.2008 III-0544
Woźniak Andrzej III 25.06.1983 30309
Woźnicka Elżbieta III 22.06.1985 30333
Woźżniak Kazimierz III 22.11.1975 30229
Wójcicki Jerzy III 18.03.1967 30122
Wroński Zbigniew Ryszard III 23.03.1968 30161
Wrotecki Wojciech III 11.03.1967 30120
Wrotek Krzysztof III 28.11.1989 30365
Wróbel Ireneusz III 19.10.1968 30168
Wróbel-Juszczakiewicz Ludmiła III 11.03.1967 30121
Wrzołka Katarzyna III 29.11.2013 III-0581
Wuttke Krystyna III 16.06.1966 30077
Wysocki Bartosz III 10.06.2014 III-0592
Wytyk Anna III 26.11.1983 30314
Zabawa Alicja III 14.05.1997 III-0439
Zaleszkiewicz Leszek III 06.12.2004 III-0504
Zalewska Bogumiła III 23.03.1968 30160
Załuski Andrzej III 30.04.1998 III-0446
Zamecki Andrzej III 25.11.1980 30285
Zaprzelski Zbigniew III 15.04.1978 30256
Zborowski Michał III 16.06.2010 III-0554
Zembek Wiktor III 13.12.2010 III-0560
Zembrzycka Danuta III 24.02.1968 30156
Zielińska-Grodzicka Dorota III 08.02.1967 30107
Zieniuk Anna III 29.04.1967 30129
Ziomek Danuta III 15.05.1997 III-0435
Zubalska-Wojcieszka Zofia III 09.06.1979 30275
Zwierzycki Jan III 20.05.1967 30134
Zyga Tadeusz III 05.06.1971 30199
Żdan Seweryn III 21.10.1999 III-0460
Żuk Rafał III 24.10.1989 30366
Żukowski Krzysztof III 26.11.1983 30315
Żydzik Antoni III 24.06.1967 30141
Adamska-Kawalec Elżbieta IV 14.04.1997 IV-0322
Aniszczyk Marek IV 23.07.1992 40296
Aniszczyk Maria IV 21.03.1989 40286
Augustyn Zdzisław IV 18.05.1965 40020
Awłasewicz Ryszard IV 25.02.1971 40201
Badak Jerzy IV 18.03.1965 40019
Batko Ryszard IV 16.12.2002 IV-0402
Bażyński Józef IV 27.02.1965 40002
Bąkowski Józef IV 12.10.1965 40038
Becker Roman IV 15.04.2000 IV-0387
Bentkowski Andrzej IV 25.09.1995 IV-0311
Bezkorowajny Andrzej IV 30.04.1999 IV-0366
Białas Zygmunt IV 16.02.1971 40199
Biedroń Zofia IV 21.06.1995 IV-0310
Biel Ryszard IV 21.06.1995 IV-0302
Biel Zenon IV 29.06.1965 40031
Bielec Bogusław IV 14.04.1997 IV-0323
Bielewicz Roman IV 30.10.1979 40259
Bielikowska Maria IV 12.05.1970 40194
Bieniaszewska-Sobol Hanna IV 17.01.1967 40106
Bieniewski Janusz IV 04.01.1966 40056
Binkowski Bogdan IV 14.09.1965 40035
Błaszczyk Jerzy IV 04.12.1971 40221
Błaszyk Tadeusz IV 30.03.1995 IV-0298
Bobrowska Irena IV 21.09.1965 40036
Bojarski Ireneusz IV 27.10.1970 40196
Bojarski Leszek IV 07.06.1965 40021
Bol Zofia IV 14.12.1971 40218
Bronikowska-Chomej Izabela IV 27.06.1967 40132
Bruczyńska Joanna IV 25.11.2008 IV-0422
Brytan Paweł IV 19.06.2008 IV-0421
Buchta Mirosław IV 01.05.1999 IV-0365
Bukowski Przemysław IV 16.12.2002 IV-0401
Bundz Mieczysław IV 19.11.1968 40166
Burlikowski Stanisław IV 15.04.2000 IV-0388
Cempiel Edward IV 30.05.1998 IV-0341
Chmielewska Justyna IV 30.06.2004 IV-0405
Chodorowska-Kwiecień Michalina IV 18.06.1965 40027
Chowaniec Józef IV 16.11.1976 40254
Chrząstek Jacek IV 30.05.1998 IV-0340
Chrząstowski Jerzy IV 09.06.1965 40023
Chudowski Ryszard IV 09.06.1965 40024
Ciechanowski Marian IV 03.06.1966 40089
Ciężkowski Wojciech IV 30.05.1998 IV-0342
Cincio Zbigniew IV 28.10.1969 40182
Ciżyński Julian IV 20.07.1968 40161
Cynien Elwira IV 20.11.2000 IV-0396
Czapnik Antoni IV 01.05.1999 IV-0367
Czerski Marek IV 14.04.1997 IV-0328
Czyżewski Zbigniew IV 12.10.1965 40037
Ćwiertniewski Czesław IV 20.07.1968 40162
Dadak Zbigniew IV 29.06.1965 40030
Darski Jan IV 16.02.1982 40263
Daszkiewicz Wojciech IV 18.06.1965 40026
Dąbrowski Sławomir IV 17.04.1990 40289
Dendewicz Albin IV 04.03.1969 40170
Derdzińska Xenia IV 22.06.1965 40029
Derlatka Lech IV 18.06.1965 40025
Dobrzański Zbigniew IV 14.06.1966 40090
Domagała Zenon IV 14.12.1971 40220
Dowgiałło Jan IV 27.02.1965 40006
Downorowicz Stanisław IV 09.11.1965 40040
Duchnowski Zenon IV 17.10.1972 40230
Dudek Jan IV 08.03.1966 40070
Dulski Kazimierz IV 29.06.1965 40032
Dynowska Maria IV 12.03.1985 51005
Engel Władysław IV 19.12.1967 40141
Fąfara Ryszard IV 12.03.1968 40148
Filar Sławomir IV 30.04.1999 IV-0368
Filbier Paweł IV 29.05.1998 IV-0343
Fistek Józef IV 22.06.1965 40028
Forst Szymon IV 05.12.2011 IV-0437
Frajnt Adam IV 29.05.1979 40257
Frolik Adam IV 14.04.1997 IV-0324
Gad Antonina IV 08.05.1998 IV-0336
Gajda Tadeusz IV 01.05.1999 IV-0369
Galant Ewa IV 20.04.1970 40208
Gawrońska-Różańska Zofia IV 21.05.1974 40241
Gągulski Tomasz IV 24.06.2009 IV-0426
Giełżecka-Mądry Dorota IV 15.04.2000 IV-0389
Gładysz Ryszarda IV 16.02.1971 40200
Głowa Henryk IV 28.09.1970 40195
Godula Tadeusz IV 24.11.1965 40045
Gołda Jacek IV 08.05.1998 IV-0337
Gorczyca Grażyna IV 14.12.2006 IV-0413
Górniak Edmund IV 20.03.1971 40204
Górnik Maria IV 18.06.1985 40278
Górski Grzegorz IV 29.05.1998 IV-0345
Grabowska Danuta IV 27.04.1966 40080
Gregorczyk Tadeusz IV 04.06.1997 IV-0332
Greniuch Adam IV 17.12.1971 40223
Grochowska Anna IV 28.05.1974 40242
Gruszecka Grażyna IV 30.05.1998 IV-0346
Gryszkiewicz Izabella IV 13.12.2010 IV-0431
Grzegorczyk Krzysztof IV 05.12.2001 IV-0400
Grzeliński Tadeusz IV 22.03.1965 40007
Grzeszczyk Ryszard IV 24.06.1969 40179
Grześkowiak Wiesław IV 31.03.1987 51042
Grzybowska-Hac Helena IV 30.05.1998 IV-0344
Haładu Wiesława IV 21.05.1986 40282
Hartliński Jerzy IV 12.03.1974 40240
Hermański Stanisław IV 18.06.1968 40159
Hordejuk Tadeusz IV 08.06.1976 40250
Hornik Leonard IV 01.05.1999 IV-0370
Iwanowski Stanisław IV 06.05.1969 40175
Iwaszkiewicz Tadeusz IV 20.07.1968 40163
Jabczyński Zbigniew IV 24.11.1965 40042
Jackowicz-Korczyński Jacek IV 07.10.1976 40251
Jakoniak Mariola IV 25.11.2008 IV-0424
Janik Eugeniusz IV 24.05.1985 40276
Jasiak Teresa IV 29.05.1998 IV-0347
Jasina Marian IV 28.10.1969 40183
Jaworska Izabella IV 22.08.1995 IV-0307
Jaworski Marek IV 18.04.1980 40261
Jeżewska Bożena IV 24.11.1965 40041
Jędrzejewski/Ferduła Jerzy IV 15.04.2000 IV-0390
Jończyk Marek IV 30.11.-0001 40288
Joreniowski Lukasz IV 25.10.1978 40256
Józefko Irena IV 19.11.1985 40281
Kabat Tomasz IV 29.05.1998 IV-0348
Kaczmarczyk Stanisław IV 25.02.1974 40202
Kaczmarek Józef IV 10.02.1976 40246
Kalamińska-Stachura Jadwiga IV 24.11.1965 40043
Kalata Krystyna IV 07.12.1965 40049
Kalinowski Franciszek IV 07.12.1965 40048
Kalisz Marek IV 30.06.1993 40297
Kanach Jan IV 24.06.1969 40180
Kapuściński Jacek IV 22.08.1995 IV-0308
Karp Stanisław IV 20.11.1965 40044
Karpa Zygmunt IV 25.02.1971 40203
Karski Juliusz IV 04.01.1966 40055
Kasiarz Zofia IV 22.03.1966 40074
Kasprowicz Marian IV 09.06.1965 40022
Kasprzak Wojciech IV 17.12.1991 40293
Kawalec Bolesław IV 30.11.-0001 40039
Kempa Jolanta IV 18.06.2013 IV-0441
Kienć Danuta IV 08.05.1984 50964
Kieńć Danuta IV 30.05.2003 IV-0402
Kita Paweł IV 30.06.2004 IV-0406
Kleczkowski Antoni IV 27.02.1965 40003
Kleśta Waldemar IV 24.06.2009 IV-0429
Klimek Bolesław IV 28.03.1966 40076
Klimowicz Janusz IV 24.10.1989 40287
Kliński Tadeusz IV 05.01.1966 40058
Knapczyk Ryszard IV 30.11.-0001 IV-0318
Kohsling Juliusz IV 14.09.1978 40255
Kolago Cyryl IV 27.02.1965 40004
Kolber Ewa IV 24.06.2005 IV-0409
Kołkowski Bogusław IV 04.03.1969 40171
Komendarczyk-Jagielska Barbara IV 27.05.1969 40177
Konasiewicz Tadeusz IV 30.11.-0001 40235
Kondel Grzegorz IV 25.06.2012 IV-0438
Konik Edward IV 02.12.1965 40047
Konior Konrad IV 30.11.-0001 40156
Kopeć Magdalena IV 01.06.2011 IV-0435
Kordus Edward IV 14.12.1971 40219
Korol Krzysztof IV 01.05.1999 IV-0371
Korona Włodzimierz IV 12.07.1971 40217
Kosonóg Maria IV 18.12.1973 50736
Kossakowski Albin IV 31.05.1971 40213
Kościelniak Stanisław IV 07.12.1965 40050
Kotlicka Genowefa IV 17.10.1967 40135
Kotłowska Anna IV 20.04.1968 40154
Kotowski Bolesław IV 24.11.1965 40046
Kowalczuk Ryszard IV 07.12.1965 40051
Kowalska Jolanta Ewa IV 10.12.1986 40283
Kowalski Cezariusz IV 22.03.1965 40018
Kowalski Tadeusz IV 05.04.1966 40079
Kozłowski Jacek IV 12.12.1998 IV-0362
Kozłowski Janusz IV 07.12.1965 40052
Kozłowski Jerzy IV 02.07.1969 40181
Krajewski Roman IV 27.02.1965 40001
Krajewski Stefan IV 22.03.1965 40011
Kram Wanda IV 15.06.1971 40211
Krawczyk Jarosław IV 17.12.2007 IV-0417
Krawczyk Jarosław IV 14.04.1997 V-1228
Krechowicz Janina IV 29.03.1966 40075
Kroczka Włodzimierz IV 22.03.1965 40013
Kruczkowski Józef IV 23.11.1966 50341
Krzemińska Małgorzata IV 14.04.1997 IV-0329
Krzempek Janusz IV 18.10.1983 40266
Krzywina Wiesław IV 30.10.1973 40237
Księżpolski Wiktor IV 20.01.1970 40188
Kubica Janusz IV 15.04.2000 IV-0391
Kucharski Mieczysław IV 07.12.1965 40053
Kucia Zygmunt IV 26.05.1971 40212
Kuma Józef IV 29.05.1979 40258
Kunuewicz Stanisław IV 07.12.1965 40054
Kurdyka Stanisław IV 18.01.1966 40063
Kurdziel Jan IV 18.01.1966 40062
Kuropka Zygmunt IV 18.01.1966 40061
Kuś Gustaw IV 05.04.1966 40078
Kwasieborska-Pietrzak Irena IV 06.05.1969 40176
Kyzioł Stanisław IV 18.01.1966 40060
Lamparski HENRYK IV 22.05.1973 40233
Latoń Piotr IV 09.09.1987 40285
Lech Roman IV 17.12.1991 40294
Leszczyńska Anna IV 30.04.1999 IV-0372
Leszczyński Robert IV 30.04.1999 IV-0373
Leśniak Lucjan IV 24.10.1984 40273
Leśniewski REMIUSZ IV 25.01.1966 40065
Lewczuk Anna IV 19.06.2008 IV-0419
Liber-Madziarz Elżbieta IV 29.05.1998 IV-0350
LIBICKI JACEK IV 11.10.1966 40098
Ligarski Marek IV 24.05.2001 IV-0397
Ligenza Jan IV 04.06.1997 IV-0330
Limisiewicz Piotr IV 29.05.1998 IV-0349
Lipiński Kajetan IV 21.06.1995 IV-0301
Lipiński Leszek IV 30.11.-0001 IV-0319
Lis EDWARD IV 28.10.1969 40184
Lisiecki Mirosław IV 30.01.1968 40146
Łakomy Halina IV 15.03.1966 40071
Łodziński Sławomir IV 15.03.1966 40072
Łokaj Józef IV 20.06.1972 40229
Łoniewski Ryszard IV 25.01.1966 40064
Łukaczyński Jreneusz IV 17.12.1991 40295
Macher Janusz IV 23.02.1966 40069
Macioszczyk Tadeusz IV 23.11.1966 40102
Magdoń Józef IV 30.04.1999 IV-0375
Majka-Smuszkiewicz Anna IV 30.03.1971 40205
Maksymiak Józef IV 15.03.1966 40073
Maksymiak Zofia IV 23.02.1966 40068
Maksymowicz Adam IV 20.01.1970 40189
Malinowski Jan IV 27.02.1965 40005
Malinowski Józef IV 30.03.1976 40247
Małecka Danuta IV 18.07.1996 IV-0321
Małota Rajmund IV 04.12.1971 40222
Maniakowski Zbigniew IV 12.12.1998 IV-0363
Marasek Andrzej IV 15.03.1966 50172
Marchacz Władysław IV 01.09.1966 40033
Markiewicz Jacek IV 01.06.2011 IV-0434
Marszałek Henryk IV 30.05.1998 IV-0361
Martyka Piotr IV 16.06.2014 IV-0443
Maszońska Dobromiła IV 21.06.1995 IV-0303
Mateja Stanisław IV 24.03.1980 40260
Mateńko Tomasz IV 30.11.-0001 40264
Matkowska Zofia IV 29.05.1984 40270
Matuszak Wiesław IV 23.04.1968 40152
Mądrala Dorota IV 30.05.1998 IV-0352
Mądrala Mariusz IV 29.05.1998 IV-0351
Mendecki Marian IV 30.04.1999 IV-0376
Michalak Janusz IV 31.10.1995 IV-0316
Michalik Andrzej IV 26.08.1965 40034
Michalska Maria IV 23.02.1966 50156
Mielezarek Marian IV 13.12.1966 50358
Mielniczyk Mieczysław IV 12.06.1984 50978
Miśkowicz Jan IV 30.04.1999 IV-0377
Mizera Adam IV 30.04.1999 IV-0374
Młodzianowski Stanisław IV 31.05.1966 40086
Mochyła Jan IV 18.12.1980 40262
Morasiewicz Jaromir IV 05.04.1966 40077
Mostowski Leszek IV 17.01.1967 40107
Mrozowski Zbigniew IV 30.06.1966 40087
Mróz Katarzyna IV 28.11.2012 IV-0440
Musiał Tadeusz IV 28.02.1984 40267
Musiał Zbigniew IV 15.04.2000 IV-0392
Mysiak Krzysztof IV 30.04.1999 IV-0386
Myszka Józef IV 31.05.1966 40088
Myśliwiec Agnieszka IV 01.06.2011 IV-0433
Nagel Jan IV 08.05.1998 IV-0338
Napierała Krystyna IV 30.06.1997 IV-0333
Narwojsz Andrzej IV 29.09.1995 IV-0312
Nawrocka-Rogoż Wiesława IV 27.04.1966 40084
Nazar Andrzej IV 12.03.1968 40150
Nazar Anna IV 28.10.1969 40185
Niedzielski Henryk IV 27.04.1966 40083
Nielubowicz Bohdan IV 21.11.1967 040139.
Norwicz Zofia IV 25.04.1967 40129
Nowak Franciszek IV 27.04.1966 40081
Nowak Kamil IV 16.06.2014 IV-0444
Nowakowicz Czesław IV 21.11.1967 40138
Nowosad Anna IV 30.11.-0001 40207
Nowosad Mieczysław IV 27.04.1966 40082
Okrajewska Renata IV 17.12.2007 IV-0416
Olendski Witold IV 12.02.1966 40096
Olszewski Piotr IV 30.04.1999 IV-0378
Operacz Tomasz IV 29.05.1998 IV-0353
Opyrchał Stanisław IV 31.05.1971 40214
Pacholewski Andrzej IV 16.11.1976 40253
Pacia Grzegorz IV 29.05.1998 IV-0354
Pacyga Krzysztof IV 01.05.1999 V-0380
Paczyński Bronisław IV 27.02.1965 40008
Pająk Łukasz IV 16.06.2014 IV-0445
Paszkiewicz Ewa IV 08.12.1997 IV-0335
Pater Jerzy Zbigniew IV 27.01.1970 40191
Pawlak Irena IV 13.12.1966 50360
Pawlica Paweł IV 12.12.1998 IV-0364
Pawlikowski Bronisław IV 27.02.1965 40009
Pawlikowski Zbigniew IV 07.12.1982 40265
Pawluś Krzysztof IV 30.01.1968 40147
Pawłowski Ryszard IV 31.05.1966 40085
Pękała Zbigniew IV 17.04.1990 40290
Pich Jarosław IV 29.05.1984 50976
Pichniewicz Stanisław IV 30.03.1995 IV-0299
Piecuch Andrzej IV 15.04.2000 IV-0393
Pietrzyk Zenon IV 21.11.1972 40231
Pikuła Maciej IV 12.06.2007 IV-0414
Plata Janusz IV 15.04.2000 IV-0394
Płaneta Bogdan IV 28.05.1974 40243
Płochniewski Zenobiusz IV 14.04.1976 40248
Podio Jadwiga IV 11.10.1966 40099
Podio Ryszard IV 11.10.1966 40100
Połtowicz Jerzy IV 17.04.1967 40128
Pomałecki Leszek IV 29.05.1998 IV-0355
Poprawa Danuta IV 21.02.1967 40117
Poprawski Lech IV 30.05.1998 IV-0356
Porwisz Bogusław IV 01.08.1991 40292
Posyniak Artur IV 28.05.2010 IV-0430
Potempa Michał IV 24.05.2001 IV-0398
Potocki Ignacy IV 19.02.1966 40067
Prussak Wojciech IV 21.03.1972 40226
Przybyło Marek IV 01.05.1999 IV-0379
Przylibski Tadeusz IV 29.05.1998 IV-0357
Puliński Kazimierz IV 10.02.1976 40245
Pytel Anna IV 05.12.2011 IV-0436
Pyzia Antoni IV 19.12.1967 40142
Raczmański Janusz IV 19.12.1967 40143
Radwan Jan IV 19.12.1967 40144
Rogaliński Jan IV 28.02.1973 40232
Rogoź Marian IV 18.10.1966 40101
Rosińska Grażyna IV 11.04.1967 40126
Różkowski Andrzej IV 23.03.1965 40017
Różycki Michał IV 05.01.1966 40057
Rudolf Bogdan IV 30.11.-0001 40145
Rudowski Bogdan IV 12.03.1968 40149
Rupieta Wincenty IV 23.04.1968 40153
Rusiniak Zbigniew IV 27.05.1969 40178
Rut Janusz IV 23.07.1973 50724
Rutkowski Piotr IV 24.05.2001 IV-0399
Rypuszyński Kazimierz IV 19.01.1968 40167
Sadowska Marzena IV 29.09.1995 IV-0313
Salwach Józef IV 07.10.1976 40252
Sanowski Wojciech IV 23.11.1966 40103
Sarnek Elźbieta IV 22.05.1973 40234
Sawicki Jan IV 23.11.1966 40104
Sawicki Józef IV 20.04.1971 40209
Seredyn Jan IV 18.05.1971 40210
Seredyn Renata IV 11.06.1968 40158
Seweryn Ludwik IV 14.06.1966 40094
Sęk Jan IV 31.10.1972 50705
Sękiewicz Jerzy IV 12.03.1968 40151
Skrzypczyk Lesław IV 24.06.2005 IV-0410
Sławiński Andrzej IV 14.06.1966 40093
Sławiński Wojciech IV 22.02.1967 40116
Słowak Albin IV 17.01.1967 40108
Smolski Bronisław IV 18.05.1976 40249
Smołka Jerzy IV 14.06.1966 40092
Snopek Teresa IV 14.06.1966 40091
Sokalski Iwo IV 29.01.1972 40224
Sokołowski Andrzej IV 04.03.1969 40172
Sokołowski Jakub IV 24.06.2009 IV-0425
Sokołowski Jan IV 07.02.1967 40110
Sokołowski Stanisław IV 17.01.1966 40059
Solecki Tadeusz IV 21.06.1995 IV-0300
Sosnowski Marek IV 23.11.1966 40105
Spiżewski Robert IV 29.11.2004 IV-0407
Sporek Czesław IV 15.12.1970 40198
Stachowiak Jadwiga IV 29.05.1984 40269
Stankiewicz Marcin IV 19.06.2008 IV-0420
Starzyńska Danuta IV 30.10.1973 40238
Staszewski Bogdan IV 14.04.1997 IV-0325
Stemulak Józef IV 30.11.-0001 40012
Strembski Wiesław IV 26.05.1995 IV-0306
Strzetelski Ryszard IV 24.03.1970 40193
Studniarek Sławomir IV 12.12.2013 IV-0442
Suslik Stanisław IV 09.02.1967 40109
Szafranek Marian IV 25.04.1967 40130
Szajn Józef IV 30.11.-0001 IV-0304
Szarszewska Zofia IV 09.02.1967 40111
Szczebiot Adam IV 28.02.1984 50961
Szczepanik Paweł IV 30.06.1997 IV-0334
Szczepiński Jacek IV 14.04.1997 IV-0327
Szczęśniak-Szlagowska Aleksandra IV 25.11.2008 IV-0423
Szemioth Aleksandra IV 11.04.1967 40127
Szilagyi Barbara IV 25.11.1968 40168
Szilagyi Włodzimierz IV 31.05.1971 40216
Szklarczyk Tadeusz IV 29.11.2004 IV-0408
Szołtysek Dariusz IV 15.04.2000 IV-0395
Szrajer Mirosław IV 30.04.1999 IV-0381
Szreder Marek IV 29.05.2006 IV-0411
Sztelak Józef IV 22.03.1965 40014
Sztuk Teodor IV 09.02.1967 40115
Szwajda Sławomir IV 29.09.1995 IV-0315
Szydeł Ryszard IV 21.06.1995 IV-0305
Szymańska Danuta IV 09.02.1967 40112
Szymczyk Witold IV 01.05.1999 IV-0382
Ślaski Ryszard IV 29.05.1998 IV-0358
Śliwa Władysław IV 30.04.1968 40155
Ślusarczyk Mieczysława IV 09.02.1967 40114
Śmiech Stefan IV 04.06.1997 IV-0331
Śmietański Zdzisław IV 09.02.1967 40113
Świdziński Henryk IV 28.01.1966 40066
Tadych Joanna IV 19.06.2008 IV-0418
Takuski Stanisław IV 10.06.1968 40160
Talik Jan IV 28.02.1967 40119
Taraziewicz Artur IV 30.04.1999 IV-0383
Tatarski Andrzej IV 10.12.1974 40244
Tęsiorowska Halina IV 28.11.1967 40140
Tkaczenko Atanazy IV 28.01.1969 40169
Tokarski Adam IV 07.11.1966 40097
Tomaszewski Andrzej IV 28.02.1967 40120
Tott Małgorzata IV 24.06.2009 IV-0427
Trepka Stanisław IV 28.02.1967 40121
Turek Stanisław IV 27.03.1965 40010
Uliwiak-Stróżyna Teresa IV 07.03.1967 40122
Wagner Jadwiga IV 01.07.1987 40284
Waleczek Edward IV 10.05.1984 40268
Waligóra Jan IV 30.05.2003 IV-0404
Wasilewska Halina IV 30.11.-0001 40227
Watycha Ludwik IV 30.11.-0001 40095
Wąsik Mirosław IV 30.05.1998 IV-0360
Wątor Leszek IV 30.04.1999 IV-0384
Werner-Welz Halina IV 28.05.1968 40157
Węglarz Aleksandra IV 07.03.1967 40123
Wieczysty Artur IV 14.01.1970 40192
Wilk Zbigniew IV 22.03.1965 40016
Winiarska Stachowiak IV 28.05.1985 40277
Wiśniewska Magdalena IV 18.06.1985 40280
Wiśniewska Małgorzata IV 28.11.2012 IV-0439
Wiśniewski Jarosław IV 12.06.1984 40272
Wiśniewski Ryszard IV 31.05.1971 40215
Witczak Stanisław IV 17.10.1967 40136
Witek Krzysztof IV 23.10.1984 50987
Wojczal Roman IV 11.04.1968 40239
Wojewoda Józef IV 07.03.1967 40124
Wojtacha Piotr IV 31.10.1995 IV-0317
Wojtkowiak Andrzej IV 30.11.-0001 IV-0320
Wojtkowiak Bogusław IV 29.05.1998 IV-0359
Woźniak Andrzej IV 30.04.1999 IV-0385
Woźniak Mirosław IV 17.12.2007 IV-0415
Woźniczka Stanisław IV 25.04.1967 40131
Wójcicka Teresa IV 07.03.1967 40125
Wójcik Bernard IV 30.11.-0001 40173
Wranka Jan IV 30.03.1971 40206
Wrona Stanisław IV 06.11.1984 40274
Wrotnowska Barbara IV 21.02.1967 40118
Wuttke Kazimiera IV 21.03.1972 40228
Wypekałowski Wojciech IV 09.12.1971 40225
Wysocki Ryszard IV 15.04.1967 50413
Zajdel Helena IV 27.06.1967 40133
Zaleska-Pacel Maria IV 31.10.1967 40137
Zardzewiały Mirosław IV 12.06.1984 40271
Zarębski Kazimierz IV 08.05.1998 IV-0339
Zarzycka Katarzyna IV 11.11.1969 40186
Zdechlik Magdalena IV 24.06.2009 IV-0428
Zieliński Wojciech IV 29.05.2006 IV-0412
Ziemba Jan IV 20.01.1970 40190
Zimny Janusz IV 18.03.1969 40174
Zimny Waldemar IV 03.12.1969 40187
Zon Lucyna IV 26.02.1985 40275
Zuber Krystyna IV 27.06.1967 40134
Zwierzyński Marcin IV 13.12.2010 IV-0432
Zygman Jerzy IV 31.10.1990 40291
Żak Czesław IV 24.05.1973 40236
Żakiewicz Bohdan IV 22.03.1965 40015
Żmij Marian IV 14.04.1997 IV-0326
Żuk Urszula IV 27.10.1970 40197
Adamek Marek V 21.03.1989 51091
Adamiak Beata V 17.06.2013 V-1764
Adamiak Jerzy V 18.01.1966 50137
Adamik Artur V 01.05.1999 V-1364
Adamocha Czesław V 05.04.1966 50181
Adamowicz Andrzej V 17.02.1981 50903
Adamowicz Włodzimierz V 25.06.2012 V-1753
Adamski Bogusław V 24.06.2005 V-1550
Aichmuller Jan V 12.05.1970 50615
Albert Leszek V 21.11.1972 50706
Albrycht Andrzej V 11.06.1991 51126
Alexandrowicz Stefan V 09.06.1965 50018
Allinger-Redźko Krystyna V 12.05.1970 50618
Ambrożkiewicz Stanisław V 25.01.1966 50148
Andewski Michał V 12.03.1968 50501
Andrzejeszczak Bożena V 14.09.1965 50052
Andrzejewski Wojciech V 20.11.2000 V-1436
Aniołkowski Wojciech V 21.06.1995 V-1148
Antoszewska Jadwiga V 04.01.1966 50126
Arabski Krzysztof V 31.05.1977 50826
Augusiak Czesław V 18.05.1965 50003
Augustyniak Eugeniusz V 12.05.1970 50616
Augustynowicz Jadwiga V 12.05.1970 50617
Autowicz Zenon V 27.03.1973 50711
Babula Lucyna V 29.05.2009 V-1668
Bagiński Lech V 14.09.1965 50050
Baholerz Jerzy V 08.05.1984 50967
Baj Artur V 18.06.2013 V-1782
Balanicki Zenon V 18.11.1975 50786
Balcer Marian V 09.11.1965 50103
Balcerkiewicz Zbigniew V 16.11.1971 50673
Balczewska Zofia V 01.05.1999 V-1366
Balewska Irena V 18.05.1971 50660
Bałaban Andrzej V 18.05.1965 50005
Bando Aleksander V 26.02.1985 50998
Banucha Henryk V 27.01.1970 50599
Bańkowski Jerzy V 31.10.1995 V-1197
Baran Bogusław V 27.01.1970 50601
Baran Edward V 18.05.1965 50004
Baran Stanisław V 11.01.1966 50135
Barczuk Jacek Jan V 26.09.1995 V-1185
Barczyk Grzegorz V 01.07.2000 V-1418
Bardel Leszek V 21.11.2003 V-1488
Bareja Elżbieta V 23.05.1967 50436
Bareja Jerzy V 18.05.1965 50002
Barełkowski Zygfryd V 25.11.1969 50581
Baroń Marzena V 17.12.1991 51137
Bartela Adam V 29.11.2004 V-1529
Bartyzel Maria V 22.06.1965 50035
Batkiewicz Adam V 11.10.1999 V-1392
Batolik Ksenia V 11.04.1978 50850
Batolik Ludwik V 07.06.1965 50011
Batory Jarosław V 17.04.1990 51113
Bącik Aneta V 11.12.2008 V-1645
Bącik Artur V 15.06.2011 V-1722
Bąk Agata V 16.12.2002 V-1455
Bąk Marcin V 25.11.2005 V-1559
Bąk Wojciech V 26.02.1985 50999
Bednarz Leszek V 28.11.1989 51106
Belcarz Jerzy V 18.06.1965 50028
Belcarz Lidia V 14.09.1965 50053
Bentkowski Andrzej V 18.10.1983 50946
Berek Tadeusz V 07.06.1965 50012
Będkowski Zbigniew V 15.04.2000 V-1398
Białecka Katarzyna V 25.11.2008 V-1640
Bichler Wioletta V 15.04.2000 V-1400
Biedroń Zofia V 28.02.1984 50957
Biedrowski Zbigniew V 22.06.1965 50029
Biegała Danuta V 22.06.1965 50034
Biel Ryszard V 26.02.1985 50997
Bielec Zofia V 30.10.1973 50725
Bielecka Halina V 31.05.1983 50931
Bieleń Romuald V 25.11.2005 V-1560
Bielikowski Karol V 14.12.1971 50679
Bielski Paweł V 15.04.2000 V-1399
Bieniek-Cichocka Jolanta V 12.12.1998 V-1345
Bierkowska Maria V 14.12.1971 50681
Biernacki Zdzisław V 28.10.1965 50095
Bieschke Franciszek V 14.09.1965 50051
Bigaj Zbigniew V 17.06.2013 V-1767
Binder Anna V 02.10.1997 V-1276
Biskupska Zofia V 17.10.1967 50473
Blachowski Waldemar V 18.12.1973 50734
Błach Barbara V 02.06.1965 50007
Błajszczak Lidia V 27.10.1981 50911
Błaszczyk Jan V 10.05.1983 50925
Błaszyk Tadeusz V 07.06.1965 50008
Bławat Ryszard V 07.06.1965 50009
Błażewicz Stanisław V 07.06.1965 50010
Błocki Edward V 27.05.1969 50559
Bober Zenona V 08.11.1966 50332
Bobiowska Władysława V 21.11.2003 V-1490
Bobrowska Helena V 05.04.1966 50182
Boda Piotr V 04.12.1991 51131
Bogda Adam V 09.06.1965 50016
Bogda Renata V 09.06.1965 50017
Bogucka Maria V 07.03.1967 50393
Bohdziewicz Marcin V 29.11.2004 V-1528
Bojarczuk Magdalena V 30.06.2004 V-1520
Bojarski Mikołaj V 30.06.2004 V-1521
Bonarowski Rajmund V 30.11.-0001 50649
Bonarski Kazimierz V 07.06.1966 50310
Boniecki Krzysztof V 14.04.1997 V-1259
Borawska Maria V 31.10.1995 V-1196
Borkowski Piotr V 16.12.2002 V-1456
Boroń Grzegorz V 21.06.1995 V-1170
Borowiec Alfred V 16.11.1971 50672
Borowińska Barbara V 01.06.1976 50805
Borowska Mirosława V 27.01.1970 50600
Borysewicz Piotr V 30.05.2003 V-1468
Bowanko Jan V 07.06.1965 50006
Bożyk Małgorzata V 21.06.1995 V-1149
Bralczyk Marek V 18.11.1975 50787
Braun Henryka V 31.05.1977 50827
Broda Kamila V 28.11.2012 V-1761
Brodecki Adam V 21.11.2003 V-1489
Brodziński Jan V 16.12.1969 50591
Bronikowska Jadwiga V 08.11.1966 50333
Bronisz Paulina V 30.11.2011 V-1742
Brożek Aleksandra V 28.11.2013 V-1789
Brożek Andrzej V 09.06.1965 50015
Bruczyńska Joanna V 29.05.2006 V-1570
Bruzda Adam V 20.12.1977 50842
Bryła Jan V 29.05.1979 50870
Brzozowska Krystyna V 27.05.1969 50558
Bubień Eugeniusz V 25.02.1971 50654
Buca Bohdan V 10.06.1965 50022
Buchowska Teresa V 16.12.1975 50795
Buchta Anna V 17.12.2007 V-1608
Buczkowski Tadeusz V 17.03.1970 50603
Buczyński Mieczysław V 27.10.1967 50474
Buczyński Sebastian V 29.05.2009 V-1661
Bugalska Agnieszka V 25.06.2012 V-1752
Bujak Grzegorz V 11.12.2008 V-1646
Bujnowski Krzysztof V 28.05.2010 V-1690
Bujwid Hanna V 28.10.1965 50096
Bułaś Antoni V 22.06.1965 50033
Buraczyński Zygmunt V 22.05.1972 50718
Buratyński Grzegorz V 19.06.2008 V-1629
Burdziński Stanisław V 14.06.1966 50313
Burek Anna V 30.11.2011 V-1740
Bystroń Katarzyna V 11.12.2008 V-1647
Bzowski Zbigniew V 15.04.2000 V-1401
Cabak Elżbieta V 25.10.1977 50833
Cabalska Jolanta V 05.12.2011 V-1748
Calicki Piotr V 11.06.2001 V-1443
Calikowska Maria V 12.10.1965 50069
Cechmańska Aleksandra V 28.02.1984 50955
Ceckowski Tadeusz V 21.06.1995 V-1167
Celewicz-Mutt Wiesława V 26.02.1985 51000
Cep Marcin V 18.06.2013 V-1780
Cerekwicka Helena V 09.11.1965 50104
Cerekwicki Jan V 12.10.1965 50072
Charytoniuk Aleksy V 17.06.1975 50777
Chawiński Stefan V 21.02.1990 51113
Chechliński Henryk V 27.10.1970 50633
Chęcińska Ileana V 09.12.1969 50587
Chmielewska Teresa V 30.11.-0001 50712
Chmielewski Radosław V 21.11.2003 V-1491
Chmielewski Robert V 21.11.2003 V-1492
Chmielewski Witold V 16.12.1969 50592
Chmielowska Maria V 29.09.1995 V-1190
Chmura Anna V 27.09.1997 V-1266
Chojecki Leszek V 12.05.1970 50619
Chojnacki Zbigniew V 09.06.1965 50020
Chomicki Ireneusz V 31.05.1988 51072
Choromański Dariusz V 01.07.2000 V-1419
Chrapkiewicz-Zdun Dorota V 30.11.2011 V-1743
Chrek Wiesław V 19.11.1985 51016
Christa Wanda V 17.06.1975 50773
Chrobak Jerzy Wojciech V 16.05.1978 50854
Chruścińska Magdalena V 29.05.2006 V-1571
Chrzanowski Antoni V 09.06.1965 50021
Chrząstowski Sławomir V 21.11.2003 V-1493
Chuchro Robert V 21.06.1995 V-1145
Chuchro Stanisław V 21.02.1967 50381
Chuć Edward V 31.10.1972 50701
Chudowska Lidia V 18.01.1966 50138
Chudzik Linda V 11.06.2008 V-1622
Chwasiuk Zbigniew V 08.05.1984 50968
Ciba Andrzej V 09.06.1965 50019
Cichecka Kazimiera V 28.11.1989 51107
Cichoń Bożenna V 19.12.1986 51030
Ciechanowska Eugenia V 09.06.1965 50014
Cieklińska Barbara V 30.05.2003 V-1469
Cień Tomasz V 24.06.2009 V-1675
Ciepiela Kamil V 30.11.2010 V-1708
Ciepliński Piotr V 31.05.1988 51073
Ciombor Józef V 08.05.1998 V-1292
Cockiewicz Bogumiła V 26.02.1980 50881
Cofta-Starzyńska Maria V 04.01.1966 50133
Cudak Joanna V 30.11.2010 V-1709
Curyło Zbigniew V 29.09.1995 V-1192
Cydzik Bohdan V 14.09.1965 50049
Cypel Maciej V 12.12.2013 V-1795
Czabaj Danuta V 03.05.1983 50918
Czabaj Władysław V 29.05.1998 V-1323
Czajka Janusz V 04.12.1991 51132
Czapla Karol V 16.06.2014 V-1818
Czarkowska Krystyna V 18.05.1971 50663
Czarniecka-Januszczyk Urszula V 13.12.2010 V-1713
Czarnik Jan V 23.06.1970 50623
Czauderna Krzysztof V 12.10.1965 50073
Czepkowski Mieczysław V 09.11.1965 50105
Czeplińska-Smalczyńska Krystyna V 09.06.1965 50013
Czernek Marek V 12.06.2007 V-1602
Czerwińska Monika V 14.12.2006 V-1596
Czerwińska-Tomczyk Jolanta V 01.07.2000 V-1420
Czerwiński Antoni V 19.12.1986 51030
Czerwiński Sławomir V 21.09.1965 50059
Czudec Grzegorz V 08.12.1997 V-1286
Czyż Janina V 18.12.1973 50735
Czyż Stanisław V 21.09.1965 50058
Czyżewska Magdalena V 12.06.2007 V-1603
Czyżewska Małgorzata V 20.12.1995 V-1207
Czyżewski Aleksander V 22.06.1965 50032
Ćwiertniewska Zofia V 17.04.1990 51114
Ćwiertniewski Michał V 31.05.1983 50932
Dabała Andrzej V 18.06.2013 V-1786
Dawidowski Stefan Józef V 23.10.1984 50984
Dawidziuk Andrzej V 19.06.2008 V-1630
Dąbrowska Justyna V 25.11.2008 V-1638
Dąbrowska Maria V 30.11.2010 V-1703
Dąbrowski Jarosław V 08.05.1998 V-1293
Dąbrowski Rafał V 14.05.2004 V-1508
Dąbrowski Stanisław V 25.06.1971 50665
Dąbrowski Tadeusz Ludwik V 17.12.1968 50535
Dembek Jerzy V 18.06.1965 50027
Dembiec Tomasz V 17.12.2007 V-1607
Dembowska Zofia V 30.11.-0001 50630
Denis Krzysztof V 14.04.1997 V-1221
Derdziński Karol V 26.02.1985 51001
Deręgowski Zbigniew V 26.09.1995 V-1180
Detka Adam V 17.02.1981 50904
Dębowski Dariusz V 29.05.1979 50871
Dłutowski Wojciech V 21.09.1965 50057
Dmoch Andrzej V 28.10.1965 50097
Dobkowska Anna V 31.05.1983 50933
Dobrowolski Romuald V 22.06.1965 50031
Dobrzelewski Bartłomiej V 14.05.2004 V-1509
Dobrzyński Dariusz V 02.10.1997 V-1277
Dobrzyński Władysław V 22.06.1965 50030
Domagalska Rozalia V 28.10.1980 50901
Dominko Lidia V 31.03.1987 51041
Domżalska Zofia V 25.10.1977 50834
Donimirska Ewa V 31.05.1983 50934
Doroba Andrzej V 30.04.1999 V-1365
Dorobek Aleksander V 21.09.1965 50056
Doroz Kazimiera V 30.05.2003 V-1471
Downar Lech V 04.01.1966 50132
Drewniak Paweł V 29.05.2006 V-1572
Drozd Józef V 21.09.1965 50055
Drzewiecki Władysław V 21.09.1965 50054
Duchnowski Zenon V 18.06.1965 50026
Duda Ireneusz V 30.05.2003 V-1473
Duda Katarzyna V 30.05.2003 V-1472
Duda Robert V 01.07.2000 V-1421
Duda-Dziewierz Jerzy V 30.10.1973 50726
Dudaronek Romualda V 19.10.1965 50077
Dudek Zygmunt V 31.05.1971 50671
Dudziak Edwin V 23.06.1987 51046
Dudzik Romuald V 13.12.1966 50355
Dudzikowski Roman V 19.10.1965 50076
Dujor Irena V 29.06.1965 50038
Dulęba Wojciech Przybysław V 24.06.2005 V-1551
Duszczak Walenty V 07.09.1965 50042
Duś Tadeusz V 21.11.1978 50862
Dutkiewicz Barbara V 18.06.1965 50025
Dutkiewicz Zbigniew V 15.03.1966 50165
Dyda Janusz V 15.04.2000 V-1402
Dydak Magdalena V 24.06.2005 V-1552
Dyka Mariusz V 30.05.2003 V-1470
Dyl Katarzyna V 15.06.2011 V-1719
Dymny Lechosław V 15.12.1970 50643
Dyszy-Nowacka Aleksandra V 26.10.2011 V-1732
Dzieduszycka Agnieszka V 11.10.1999 V-1393
Dziedzic Paweł V 29.05.1998 V-1324
Dziewa Krystyna V 30.06.1997 V-1265
Dziewański Janusz V 09.11.1965 50102
Dzikowska Ilona V 30.04.1999 V-1367
Dzioba Teofil V 23.06.1987 51047
Dziudziel Wacław V 18.01.1966 50139
Dziuk Małgorzata V 16.11.1976 50818
Dziura Stanisław V 19.10.1965 50083
Dziwisz Radosław V 11.06.2008 V-1619
Dziwota Jan V 29.09.1965 50063
Elsner Zygfryd V 18.06.1965 50024
Faber Bogumiła V 30.05.2003 V-1474
Fabirkiewicz Hanna V 24.06.1975 50778
Fajks Tadeusz V 21.05.1974 50748
Falkowska-Andrusiewicz Jolanta V 08.03.1966 50164
Fall Kazimierz V 31.12.1966 50457
Farbisz Jerzy V 16.05.1972 50687
Fąferek Benon V 13.12.1966 50356
Felski Andrzej V 01.07.1987 51063
Felter Agnieszka V 02.10.1997 V-1278
Felter Jan V 29.05.1979 50872
Ferchimin Ewa V 20.04.1971 50656
Fert Marek V 17.02.1984 50905
Fiabianowski Witold V 10.12.1974 50757
Fic Michał V 14.04.1997 V-1261
Ficek Alicja V 14.12.2006 V-1593
Figiel Zbigniew V 10.12.1986 51032
Fijałkowska Lidia V 29.09.1965 50065
Fijałkowski Leszek V 18.06.1965 50023
Filar Kazimierz V 23.06.1987 51048
Filas Teresa V 16.05.1972 50686
Filipek Jerzy V 20.12.1977 50843
Filipiak Stanisław V 18.06.1965 50149
Filo Anna V 16.05.1978 50855
Firlit Grzegorz V 17.12.2007 V-1613
Fiśkiewicz Lucyna V 21.05.1986 51019
Fiutak Jerzy V 20.05.1986 51020
Flieger-Szymańska Michalina V 30.11.2010 V-1707
Flisowski Jan V 27.04.1966 50197
Fliszkiewicz Mieczysław V 17.01.1967 50362
Florczyk Jolanta V 12.12.1998 V-1348
Florek Eugeniusz V 22.05.1986 51140
Florek Wiesław V 29.11.2004 V-1531
Fołtyn Paweł V 30.06.2004 V-1525
Forst Szymon V 11.06.2001 V-1444
Frajnt Adam V 30.11.-0001 50863
Frączek Edward V 29.09.1965 50067
Frolik Halina V 26.09.1995 V-1181
Frydrychowicz Mieczysław V 29.09.1965 50066
Fuszara Piotr V 27.09.1997 V-1272
Gabryś Antoni V 26.02.1985 51002
Gadomska Lidia V 18.03.1968 50544
Gaik Czesław V 04.01.1966 50131
Gajda Adam V 15.06.1971 50670
Gajewska Katarzyna V 06.11.1984 50996
Gajewska-Kłębek Małgorzata V 31.05.1983 50935
Gajowiec Bogumił V 01.05.1999 V-1368
Galewicz Ryszard V 17.02.1981 50906
Gałaś Andrzej V 31.10.1972 50702
Gałązka Halina V 12.10.1965 50071
Gamdzyk Aleksandra V 18.01.1966 50141
Gamończyk Stefan V 04.12.1991 51133
Garczyński Norbert V 17.12.1974 50768
Garecki Jarosław V 08.05.1998 V-1294
Gatkowski Zbigniew V 06.11.1984 50992
Gatlik Jan V 22.03.1977 50825
Gawałko Sławomir V 21.11.2003 V-1494
Gawęcki Zygmunt V 29.06.1965 50039
Gawliczek Andrzej V 15.04.2000 V-1404
Gawron Małgorzata V 19.06.2008 V-1631
Gaździk Leokadia V 09.12.1969 50588
Gągulski Tomasz V 06.12.2006 V-1588
Gąsior Łukasz V 16.06.2014 V-1817
Gąsiorowska Elźbieta V 21.11.1972 50707
Gąsiorowski Zbigniew V 19.10.1965 50079
Gelmuda Robert V 15.05.2014 V-1804
Gidziński Tomasz V 11.06.2008 V-1626
Gil Katarzyna V 30.06.2004 V-1519
Giłka Antoni V 23.06.1987 51049
Giłka Mieczysław V 21.05.1974 50749
Ginalska-Prokop Wanda V 11.10.1966 50322
Giża August V 10.05.1966 50201
Glaza Ewa V 25.03.1980 50884
Glejch Marta V 11.10.1999 V-1391
Glińska Alina V 08.12.1966 50351
Gluza Tomasz V 29.05.2006 V-1573
Głąb Wiesław V 07.07.1965 50040
Głodek Juliusz V 30.11.-0001 50518
Głowacki Cezary V 23.10.1965 50087
Głowacki Eugeniusz V 27.04.1966 50198
Głowacki Wiesław V 31.05.1977 50828
Głowacz Halina V 27.03.1973 50713
Goc Eugenia V 29.06.1965 50036
Gocłowska Maria V 27.03.1973 50714
Godlewska-Hejduk Agata V 30.11.2010 V-1710
Godlewski Zbigniew V 24.05.1973 50723
Godyń Dorota V 24.05.2001 V-1440
Gola Jan V 12.12.1998 V-1346
Golak Henryk V 27.10.1970 50635
Gołębiewska-Gorycka Albina V 30.10.1973 50727
Gołębiowski Maciej V 30.06.2004 V-1526
Gontaszewska Agnieszka V 29.11.2004 V-1532
Gorczyca Grażyna V 15.04.2000 V-1405
Gorczyńska Leokadia V 17.12.1968 50533
Gorczyński Andrzej V 29.09.1995 V-1189
Gorgoń Ewa V 17.12.1974 50769
Gorlicka Bogumiła V 19.10.1965 50082
Gostkowski Jerzy V 29.09.1965 50060
Goś Władysław V 18.01.1966 50140
Góra Sebastian V 17.06.2013 V-1778
Góra Sławomir V 24.06.2009 V-1677
Górecki Ryszard V 29.09.1965 50061
Górka Agnieszka V 25.06.2012 V-1751
Górka Jerzy V 10.04.1996 V-1213
Górska-Hryniszak Mieczysława V 28.05.1974 50752
Górski Józef V 18.04.1993 51142
Górzyński Marek V 24.06.1969 50565
Grabiec Marcin V 01.05.1999 V-1369
Grabowski Joachim V 23.06.1970 50625
Grabowski Krzysztof V 21.03.1989 51092
Graczyk Bogusław V 11.01.1966 50134
Graczyk Ryszard V 17.04.1990 51115
Gradecki Dariusz V 20.12.1995 V-1203
Gratkowski Maciej V 17.06.2013 V-1769
Grądzka Zofia V 12.10.1965 50070
Grądzki Leszek V 30.11.-0001 V-1187
Grądzki Sławomir V 26.10.1970 50634
Gregosiewicz Rafał V 16.12.2002 V-1457
Grelewicz Bogumił V 17.12.1969 50537
Grochowska Violetta V 25.06.2012 V-1755
Gromek Janusz V 30.11.-0001 50624
Gronet Ryszard V 24.03.1970 50608
Gronostajska Janina V 29.09.1965 50064
Gross Romuald V 29.05.1979 50873
Grota Ewa V 29.06.1965 50037
Gruszewicz Przemysław V 28.05.2010 V1691
Gruza Andrzej V 05.11.1987 51066
Gryczko-Gostyńska Anna V 16.06.2014 V-1810
Grygiel Henryk V 28.10.1965 50093
Gryzel Kazimierz V 02.12.1965 50123
Gryziec Jan V 25.04.1967 50425
Grzebalski Gabriel V 28.10.1965 50094
Grzebalski Zdzisław V 19.10.1965 50078
Grzegorczyk Krzysztof V 21.05.1988 51074
Grzegorzewska Irena V 05.12.2001 V-1452
Grzegorzewski Grzegorz V 15.04.2000 V-1406
Grzesiak Wojciech V 17.12.1974 50767
Grzeszczak Aleksander V 14.04.1997 V-1222
Grzybowski Jan V 03.05.1983 50919
Grzywacz Antoni V 08.03.1966 50163
Grzywna Zofia V 08.05.1998 V-1295
Gucia Karina V 14.05.2004 V-1495
Gumiński Jan V 29.09.1965 50062
Gurwin Piotr Jacek V 30.05.1998 V-1325
Gurzęda Ewa V 12.12.1998 V-1347
Guzewska Elźbieta V 24.06.1980 50897
Guzik Adam V 11.12.2008 V-1648
Guzik Martyna V 14.04.1997 V-1230
Gwoździański Marcin V 17.06.2013 V-1770
Gwoździewicz Michał V 15.04.2000 V-1407
Gwóźdź Roman V 11.04.1978 50851
Haase Jacek V 18.06.1985 40279
Habdas Alicja V 27.11.1973 50731
Hakenberg Hanna V 30.05.1967 50443
Halena Stanisław V 04.01.1966 50130
Halena Wiktoria V 13.03.1967 50402
Haładaj Jarosław V 29.11.2004 V-1533
Hałasa Elżbieta V 21.06.1995 V-1163
Hałoń Ryszard V 01.05.1999 V-1370
Hałuszczak Bogusław V 24.11.1969 50586
Hanula Piotr V 14.04.1997 70589
Hanula Piotr V 14.04.1997 070589
Hanula Piotr V 14.04.1997 070589
Hanula Piotr V 14.04.1997 070589
Hanula Piotr V 14.04.1997 070589
Harasimowicz-Kozieł Romualda V 31.10.1972 50700
Harat Jan V 04.12.1991 51134
Hassa Barbara V 19.10.1965 50081
Hauser Danuta V 06.10.1965 50085
Hawryszko Zenon V 16.05.1978 50856
Hebda Teresa V 20.05.1980 50892
Helcel-Weil Małgorzata V 21.06.1995 V-1150
Herbich Piotr V 02.04.1996 V-1210
Herbich Piotr V 02.04.1996 V-1210
Herbich Piotr V 02.04.1996 V-1210
Herbich Piotr V 02.04.1996 V-1210
Herbich Piotr V 02.04.1996 V-1210
Hercka Andrzej V 20.01.1970 50596
Herman Gertruda V 20.12.1995 V-1201
Heyduk Tomasz V 20.11.2000 V-1437
Hoc Ryszard V 01.07.2000 V-1422
Hołub Władysław V 29.05.1998 V-1326
Honczaruk Marcin V 11.06.2008 V-1617
Horbowy Krzysztof V 19.06.2008 1.05.1632
Horowski Henryk V 19.10.1965 50080
Hubert Wojciech V 10.05.1983 50926
Hulboj Andrzej V 31.05.1977 50829
Humnicki Włodzimierz V 01.07.2000 V-1423
Hutnik Ryszard V 23.06.1987 51050
Hycnar Krzysztof V 16.12.2002 V-1459
Hyjek Anna V 01.06.1988 51079
Iwanicki Janusz V 29.11.2004 V-1530
Iwaniuk Eugeniusz V 18.05.1971 50661
Iwiński Jerzy V 17.03.1970 50604
Iżykowska-Tutak Marta V 17.12.2007 V-1615
Jabczyński Jan V 25.03.1969 50554
Jabłońska Anna V 31.10.1967 50482
Jabłońska Taida V 22.06.1970 50627
Jabłońska Zofia V 28.10.1965 50098
Jabłoński Leonard V 28.10.1965 50099
Jachna Elżbieta V 28.10.1965 50100
Jachna-Filipczuk Grażyna V 15.04.2000 V-1408
Jakimów Wojciech V 30.05.2003 V-1475
Jakubowski Bronisław V 24.11.1965 50112
Jakubowski Włodzimierz V 29.05.1979 50874
Jakusik Jan V 12.03.1985 51004
Jałowiec Leokadia V 31.05.1966 50304
Janaszek Krystyna V 17.02.1981 50907
Janczarski Paweł V 14.04.1997 V-1224
Janiak Elżbieta V 01.07.1969 50568
Janica Rafał V 01.07.2000 V-1424
Janicki Bogusław V 10.04.1996 V-1212
Janiga-Ptasznik Iwona V 21.11.2003 V-1496
Janik Anna V 16.12.1996 V-1218
Janik Barbara V 16.11.1977 50674
Janik Sabina V 18.11.1975 50788
Janika Emilia V 31.10.1967 50483
Janiszewska Beata V 21.11.2003 V-1497
Jankiewicz Walentyna V 08.12.1966 50352
Jankowska Katarzyna V 25.06.2012 V-1749
Jankowski Marek V 21.05.1974 50750
Janosz Adam V 25.03.1969 50552
Janowska Irena V 23.11.1966 50342
Janus Renata V 12.12.1998 V-1349
Januszkiewicz Ryszard V 27.04.1965 50499
Jańczuk Dorota Joanna V 08.05.1998 V-1296
Jaracz Małgorzata V 26.02.1980 50882
Jarmułowicz-Siekiera Marzena V 11.06.2008 V-1620
Jarmużyńska Teresa V 24.11.1965 50108
Jaromik Walerian V 21.05.1986 51021
Jarosz Elżbieta V 14.05.2004 V-1510
Jaroszewski Tadeusz V 22.03.1966 50176
Jasiniak Danuta V 20.04.1971 50657
Jasińska Alina V 08.12.2009 V-1685
Jasińska Dorota V 01.07.2000 V-1425
Jasińska-Machelska Elżbieta V 28.05.1974 50753
Jasnowski Henryk V 29.05.1998 V-1327
Jastrząb Władysław V 24.10.1989 51100
Jastrzębski Stanisław V 27.06.1967 50469
Jawański Wiesław V 24.11.1965 50107
Jaworowski Antoni V 24.11.1965 50113
Jaworska Izabella V 24.11.1965 50109
Jaworski Bogusław V 25.11.1969 50582
Jaworski Waldemar V 20.12.1995 V-1205
Jaworski Władysław V 10.12.1986 51033
Jednorowicz Mikołaj V 07.09.1965 50041
Jednoróg Anna V 17.12.2007 V-1611
Jedynak Agata V 11.12.2008 V-1649
Jeglińska Bożena V 14.12.1971 50680
Jegliński Jerzy V 26.11.1968 50526
Jeleńska Elżbieta V 08.05.1984 50959
Jelińska Emilia V 24.11.1965 50111
Jelińska Jadwiga V 25.03.1969 50553
Jerschina Adam V 25.11.1974 50764
Jezierski Henryk V 29.05.1984 50971
Jędrusiak Marek V 29.05.1998 V-1328
Jędrzejczak Edmund V 12.11.1968 40165
Jędrzejczak-Kazimierczak Jadwiga V 12.03.1968 50502
Jonakowski Marian V 03.12.1969 50570
Jurak Adolf V 24.11.1965 50114
Jureko Lucjan V 21.11.1967 50487
Jurowska Zofia V 24.11.1965 50110
Juszczak Eugeniusz V 23.06.1970 50626
Juszczak Marek V 21.05.1986 51022
Juszczakiewicz Jeremi V 20.12.1995 V-1198
Kachnic Jolanta V 01.07.2000 V-1426
Kachnic Marek V 01.07.2000 V-1427
Kacprzak Krystyna V 03.05.1983 50920
Kacprzak Leszek V 30.05.2003 V-1476
Kaczanowski Marek V 08.05.1998 V-1297
Kaczmarek Andrzej V 14.05.1997 V-1227
Kaczmarek Ewa V 21.06.1995 V-1152
Kaczmarek Marek V 25.11.2005 V-1561
Kaczor Bogusław V 30.04.1999 V-1371
Kaczor Dorota V 15.04.2000 V-1409
Kaczor Zofia V 11.06.1991 51122
Kaczorowski Zbigniew V 08.05.1998 V-1298
Kaczyński Bartosz V 28.05.2010 V-1693
Kadłubowska Wiesława V 16.12.1996 V-1216
Kadłubowski Antoni V 10.05.1983 50927
Kajstura Zofia V 11.11.1969 50571
Kajstyra Witold V 18.03.1969 50545
Kalbarczyk Irena V 11.06.2001 V-1447
Kalecińska Maria V 18.05.1966 50206
Kaleta Przemysław V 19.06.2008 V-1633
Kaliński Ireneusz V 08.12.1997 V-1287
Kałach Zbigniew V 14.04.1997 V-1229
Kałus Damian V 28.11.2012 V-1759
Kamecka Maria V 20.05.1980 50893
Kamiński Andrzej V 23.06.1987 51052
Kamiński Jacek V 29.05.1998 V-1329
Kamysz Ewelina V 28.11.2012 V-1762
Kamzelak Błażej V 13.10.2009 V-1683
Kania-Ciopińska Wanda Zofia V 12.03.1985 51008
Kaniewski Radosław V 21.06.1995 V-1165
Kanik Zbigniew V 21.06.1995 V-1143
Kapel Piotr V 27.02.1979 50866
Kapica Marian V 20.03.1966 50180
Kapusta Marta V 25.11.2005 V-1562
Kapuściarek Stanisław V 25.11.1969 50583
Kapuściński Jacek V 18.06.1985 51012
Karasek Tadeusz V 21.04.1967 50417
Karaś Marek V 24.06.2009 V-1674
Karczewski Edward V 17.06.1975 50774
Karlikowska Joanna V 16.12.2002 V-1458
Karpa Mikołaj V 22.03.1966 50173
Karwacka Katarzyna V 28.05.2010 V-1694
Kasela Tomasz V 30.11.-0001 V-1153
Kasimir Edmund V 01.06.1988 51080
Kasjański Franciszek V 02.12.1965 50116
Kasprzyk Józef V 20.06.1967 50458
Katryński Wojciech V 21.11.2003 V-1498
Kawalec Tadeusz V 01.02.1967 50367
Kawczyński Krzysztof V 28.11.2012 V-1757
Kawęcka Jadwiga V 26.05.1995 V-1166
Kawycz Waldemar V 27.02.1979 50867
Kazimierski Bogusław V 27.09.1997 V-1270
Kącka Zofia V 19.12.1967 50492
Kącki Janusz V 17.12.1968 50536
Kelman Czesław V 04.04.1978 50848
Kempa Jolanta V 24.06.2009 V-1673
Kempski Grzegorz V 31.10.1995 V-1195
Kędzierawska Anna V 15.05.2014 V-1802
Kępiński Alfred V 08.11.1966 50335
Kielańska Irena V 31.05.1983 50937
Kielański Tadeusz V 18.06.1985 51011
Kiełczawa Janusz V 27.09.1997 V-1268
Kiełczewski Lech V 27.05.1969 50560
Kiełkiewicz Barbara V 02.10.1997 V-1279
Kiepas Gabriela V 28.05.1968 50510
Kierakowicz Jarosław V 30.05.2003 V-1477
Kilar Krzysztof V 18.10.1983 50948
Kirejczyk Eugeniusz V 07.09.1965 50043
Kirejczyk Zdzisław V 01.06.1988 51081
Kirschke Jan V 29.10.1968 50519
Kisiel Kazimierz V 06.11.1984 50995
Kisieliński Dariusz V 21.06.1995 V-1164
Kiszkurno Stanisława V 26.11.1968 50527
Kita Paweł V 30.06.2004 IV-0406
Klekowska Zyta V 13.10.2009 V-1681
Klęk Stanisław V 16.05.1978 50857
Kliński Zygmunt V 31.10.1972 50703
Kluczyk Józef V 14.10.1965 50075
Kłaput Anna V 24.06.1975 50780
Kłoda Krystyna V 10.05.1983 50928
Kłoda Piotr V 18.07.1983 50947
Kłonowski Maciej V 01.07.2000 V-1428
Kłudka Dorota V 01.06.2011 V-1714
Kłys Andrzej V 08.05.1998 V-1299
Knapczyk Ryszard V 31.05.1983 50942
Knez Janusz V 11.06.2001 V-1446
Knoff Czesław V 22.03.1966 50174
Knyszyński Franciszek V 12.06.1984 50977
Kobiela Benedykt V 12.10.1976 50812
Kobyliński Andrzej V 31.03.1987 51043
Kobyłecki Józef V 11.10.1966 50324
Koch Dawid V 17.06.2013 V-1766
Koch Dawid V 17.06.2013 V-1766
Kochanowska Karolina V 15.05.2014 V-1801
Kochanowski Jacek V 19.06.2008 V-1634
Kochański Adolf V 27.03.1973 50715
Kochman Jadwiga V 26.10.2011 V-1736
Kociszewska Hanna V 21.11.1972 50708
Koczy Janina V 15.06.1971 50666
Koda Eugeniusz V 08.05.1998 V-1300
Kohsling Juliusz V 09.11.1965 50101
Kolasa Stanisław V 29.03.1966 50175
Kolber Ewa V 16.12.2002 V-1460
Kolenkiewicz Henryk V 23.11.1966 50343
Kolibabska Halina V 27.10.1981 50912
Kołakowski Janusz V 17.11.1990 51116
Kołakowski Krzysztof V 30.03.1976 50799
Kołodziej Stanisław V 24.06.1975 50782
Kołpaczyński Marcin V 01.06.2011 V-1715
Komorowski Wojciech V 01.07.2000 V-1429
Konarski Janusz V 24.06.1975 50781
Konarski Władysław V 02.12.1965 50121
Konarzewski Janusz V 20.12.1995 V-1199
Konasiewicz Tadeusz V 11.01.1966 50136
Konczal Wojciech V 14.05.2004 V-1511
Konieczyńska Monika V 01.07.2000 V-1430
Kopacz Małgorzata V 02.04.1996 V-1209
Kopania Stanisław V 02.12.1965 50118
Kopczuk Tamara V 02.12.1965 50122
Kopczyńska-Żandarska Krystyna V 19.12.1967 50491
Kopeć Karolina V 13.10.2009 V-1680
Kopeć-Kamińska Teresa V 23.02.1966 50150
Kordalski Zbigniew V 14.05.2004 V-1512
Korniejenko Paweł V 10.12.1974 50759
Koronowska Irena V 02.12.1965 50119
Kos Jarosław V 17.12.2007 V-1614
Kos Kazimierz V 23.06.1970 50628
Kos Marcin V 30.06.1997 V-1264
Kosek Anna V 11.06.2008 V-1627
Kosiba Zofia V 18.05.1976 50803
Kosmowska Krystyna V 24.11.1965 50115
Kosno Zdzisław V 25.10.1983 50950
Kosonóg Maria V 13.10.1970 50631
Kossakowska Danuta V 09.12.1974 50758
Kostrzewa Elżbieta V 30.11.-0001 V-1249
Kostrzewa Sławomir V 17.01.1967 50363
Kostrzewa Stefan V 23.04.1968 50507
Koszewski Stanisław V 28.05.1985 51010
Kosznik Eugeniusz V 02.12.1965 50117
Kościk Marcin V 11.06.2001 V-1445
Koślacz Ryszard V 26.02.1980 50883
Kotarba Zdzisław V 28.02.1984 50958
Kotlicki Stefan V 23.11.1966 50340
Kotłowska Anna V 17.01.1967 50364
Kotwicz Marcin V 24.06.2009 V-1669
Kowalczewska Genowefa V 27.02.1979 50868
Kowalczyk Andrzej V 12.12.1998 V-1350
Kowalczyk Elżbieta V 14.12.1970 50644
Kowalczyk Krystyna V 08.05.1998 V-1301
Kowalewska Krystyna V 04.01.1966 50129
Kowalewski Krzysztof V 01.07.1987 51064
Kowalewski Tomasz V 24.06.2009 V-1679
Kowalska Alicja V 15.12.1970 50645
Kowalska Maria V 24.06.1999 V-1390
Kowalska Zofia V 21.03.1989 51094
Kowalski Jerzy V 17.10.1972 50696
Kowalski Michał V 16.12.2002 V-1461
Kowalski Piotr Edward V 01.05.1999 V-1374
Kozak Krystyn V 21.02.1967 50382
Kozerski Bohdan V 01.02.1967 50368
Kozieł Janina V 23.06.1987 51051
Kozina Stanisław V 21.05.1986 51023
Koziołek Julia V 12.12.2013 V-1796
Kozłowska Barbara Maria V 07.06.1966 50309
Kozłowska Magdalena V 30.11.2010 V-1702
Kozłowski Józef V 05.04.1966 50183
Kozubska Hanna V 04.01.1966 50127
Koźbiał Ireneusz V 30.05.2003 V-1478
Kraczkiewicz Jakub V 25.11.2005 V-1563
Kraiński Andrzej V 24.06.1974 50779
Kraiński Piotr V 24.06.2009 V-1676
Krakowiak Roman V 20.04.1971 50658
Krasowska Krystyna V 16.12.1975 50796
Krasowski Marek V 18.12.1973 50737
Krasowski Stanisław V 11.04.1967 50414
Kratiuk Sławomir V 14.04.1997 V-1252
Krawczyk Janusz V 31.05.1988 51076
Krawczyński Jarosław V 16.12.2002 V-1462
Krawiec Arkadiusz V 27.09.1997 V-1271
Krawiec Ryszard V 21.03.1989 51093
Kreczko Maria V 29.09.1995 V-1191
Kretowicz Zbigniew V 23.02.1966 50151
Kręgiel Jarosław V 21.11.2003 V-1499
Kripsz Krzysztof V 12.11.1968 50522
Krogulec Ewa V 30.11.-0001 V-1214
Kropka Janusz V 08.05.1998 V-1302
Kropp Jerzy V 08.12.1970 50637
Krośnicka Anna V 12.10.1976 50813
Król Lidia Monika V 25.11.2005 V-1564
Królikowska Ewa V 07.06.1966 50308
Kruk Leszek V 25.03.1980 50885
Krukowski Robert V 21.06.1995 V-1151
Krupińska-Lampart Ewa V 15.11.1988 51090
Krużel Dariusz V 30.11.-0001 V-1211
Krysiak Stanisław V 10.12.1986 51035
Krysiński Paweł V 12.12.2013 V-1798
Kryszczyńska Izabela V 16.06.2014 V-1814
Kryza Halina V 26.09.1995 V-1172
Kryza Józef V 26.09.1995 V-1173
Krzyśków Andrzej V 29.05.1998 V-1330
Krzyżanowska Stanisława V 30.04.1999 V-1372
Krzyżanowski Michał V 30.04.1999 V-1373
Kubala Irena V 30.11.1972 50710
Kubarski Walerian V 05.04.1966 50184
Kuberski Dariusz V 10.12.1986 51034
Kubiak Urszula V 28.11.1989 51108
Kubiczek Iwona V 05.11.1987 51067
Kubuś Ewa V 16.11.1971 50675
Kuc Emil V 30.10.1967 50484
Kucharska Małgorzata V 25.11.2008 V-1642
Kucia-Fabrowska Elżbieta V 30.11.-0001 50394
Kuciaba Jacek V 15.04.2000 V-1410
Kuczer Marcin V 29.05.2009 V-1662
Kuczyński Adam V 31.05.1983 50936
Kuczyński Mikołaj V 04.01.1966 50125
Kudłacik Jarosław V 14.04.1997 V-1226
Kudłacz Paweł V 19.06.2008 V-1635
Kugler Anna V 25.11.2005 V-1565
Kujawa Krystyna V 18.05.1966 50207
Kujawa Leon V 27.04.1966 50194
Kuk Stanisław V 15.11.1988 51087
Kukla Jarosław V 30.11.-0001 V-1217
Kulesza Andrzej V 12.11.1968 50521
Kulicki Zygmunt V 24.06.1980 50898
Kulikowska Lucyna V 24.10.1967 50478
Kumor Maciej V 12.12.1998 V-1351
Kumorek Władysław V 25.03.1969 50551
Kuncewicz Barbara V 31.05.1983 50938
Kunkel Aleksandra V 12.03.1974 50740
Kurchanowicz Robert V 28.11.1967 50489
Kurlenda Zygmunt V 23.06.1987 51053
Kurp Walerian V 25.09.1995 V-1183
Kurpios Krystyna V 15.06.1971 50667
Kurtyka Zdzisław V 08.11.1966 50334
Kus Stanisław V 11.06.2001 V-1448
Kuszyk Rafał V 24.06.2005 V-1553
Kuśmierz Agnieszka V 30.05.2003 V-1479
Kuśmierz Mieczysław V 20.12.1977 50844
Kuta Janina V 25.02.1966 50147
Kuźmicki Bartłomiej V 26.10.2011 V-1731
Kwaskowska Magdalena GENOWEFA V 25.01.1966 50146
Kwaterkiewicz Andrzej V 13.03.1974 50745
Kwiatkowska Alicja Irena V 23.02.1966 50152
Kwiatkowski Mirosław V 13.04.1997 V-1225
Kwiecień Sławomir V 15.11.1988 51088
Lach Andrzej V 26.11.1968 50528
Lamperski Henryk V 30.10.1979 50876
Langer STANISŁAW V 23.02.1966 50153
Laskowicz Izabela V 27.09.1997 V-1274
Lassota Jerzy V 17.12.1991 51138
Latka Artur V 01.06.1988 51082
Lausz Karol V 18.12.1973 50738
Lauterbach Maciej V 06.11.1984 50994
Lebryk Ewa V 12.06.2007 V-1606
Lech-Mączyńska MARIA V 29.03.1966 50179
Legeżyńska Józefa V 10.05.1983 50929
Lejkowska STANISŁAWA V 18.03.1969 50546
Lemanowicz Norbert V 28.05.2010 V-1692
Lepianko Anna Barbara V 29.05.2006 V-1574
Leszczak-Mazur Elżbieta V 24.10.1989 51102
Leśniak Jolanta V 30.11.-0001 V-1215
Lewandowska Danuta V 31.05.1983 50939
Libera Leszek V 16.12.2002 V-1463
Lidzbarski Mirosław V 31.05.1988 51075
Linkiewicz JAN V 02.05.1967 50467
Lipowicz Grzegorz V 08.05.1998 V-1303
LIS EWA V 17.10.1972 50695
LIS FLORIAN V 18.11.1975 50789
Lis Jadwiga V 14.04.1997 V-1231
LIS KAZIMIERA V 05.03.1966 50166
LIS STANISŁAW V 08.12.1970 50638
Liszka Piotr V 27.09.1997 V-1273
Litwa Janina V 24.03.1970 50610
LITWIN TEOFIL V 23.10.1965 50088
Litwin WANDA V 13.12.1966 50357
Lorenc Sławomir V 14.04.1997 V-1232
Lorenc Wanda V 24.10.1989 51101
LORYSZ BARBARA V 25.01.1966 50144
LOSSMAN WŁODZIMIERZ V 23.02.1966 50154
Lubieniecki Teodor V 30.04.1999 V-1375
Lubojemski Sławomir V 14.05.2004 V-1513
Lubowiecki Wojciech V 30.06.1997 V-1263
Ludkiewicz ZOFIA V 25.01.1966 50143
Lutkowski JAN V 05.04.1966 50185
Łachnik Włodzimierz V 25.01.1966 50145
Łacko Jadwiga V 15.05.1967 50431
Łątka Katarzyna V 28.11.2013 V-1790
Łęcki Jerzy V 11.04.1978 50852
Łęczyński Leszek V 30.04.1999 V-1376
Łodej Marek V 23.10.1984 50985
Łońska Krystyna V 12.03.1974 50741
Łoszewski Bogdan V 15.03.1966 50168
Łotecki Eugeniusz V 15.03.1966 50169
Łoza Kazimiera V 18.11.1969 50576
Łubowska Jolanta V 26.09.1995 V-1178
Łudczak Roman V 30.11.-0001 51029
Łukaczyńska Beata V 26.09.1995 V-1177
Łukasiewicz Janina V 29.05.1998 V-1331
Łukasiewicz Joanna V 20.05.2005 V-1541
Łukasik Marta V 24.06.2009 V-1670
Łukaszewicz Jerzy V 15.03.1966 50167
Łuniewski Ryszard V 25.01.1966 50142
Łusiak Rafał V 29.05.2009 V-1664
Mac Stanisław V 31.05.1977 50830
Mach Dominik V 01.06.2011 V-1717
Machelski Andrzej V 16.05.1978 50858
Machowiak Waldemar V 29.11.2004 V-1534
Machowski-Adamek Jadwiga V 11.06.1991 51123
Maciejewska Jolanta V 01.06.1988 51083
Macioszczyk Aleksandra V 05.04.1966 50187
Maćkowiak Sylwester V 21.03.1989 51096
Madejska Elżbieta V 31.03.1987 51044
Madejski Cezary V 31.03.1987 51045
Magdoń Józef V 14.04.1997 V-1234
Magdziarek Marcin V 20.11.2000 V-1438
Magiera Mieczysława V 09.12.1969 50589
Majewska Anna V 18.06.1985 51013
Majewska-Durjasz Iwona V 08.05.1998 V-1306
Majewski Jerzy V 25.05.1966 50216
Majewski Witalis V 21.04.1967 50418
Majorkowski Andrzej V 07.09.1965 50044
Majszyk Agata V 28.11.2012 V-1756
Makowski Krzysztof V 17.06.2013 V-1763
Maksymiuk Grzegorz V 23.02.1966 50161
Malcer Leszek V 23.11.1971 50678
Malicka Elżbieta V 06.11.1984 50993
Malicki Włodzimierz V 08.05.1998 V-1305
Malik Zdzisław V 29.09.1995 V-1188
Malinowska-Pisz Alicja V 29.05.1979 50875
Malinowski Wojciech V 18.05.1976 50804
Maliszewski Norbert V 22.03.1977 50824
Małecki Jan V 25.11.1969 50584
Małecki Jerzy Jan V 01.07.2000 V-1431
Małek Robert V 30.03.1976 50800
Małeta Dorota V 14.05.2004 V-1514
Małys Zdzisław V 24.03.1970 50609
Manuszak Magdalena V 15.05.2014 V-1809
Mańkowski Józef V 27.05.1968 50511
Mańkowski Mariusz V 23.02.1966 50160
Marchwicki Bolesław V 28.05.1974 50754
Marcinek Urszula V 08.05.1998 V-1307
Marciniak Wiesław V 14.02.1968 50170
Marcinkowski Nikodem V 28.05.1968 50512
Marek Katarzyna V 28.05.2010 V-1695
Markowska Zofia V 23.02.1966 50159
Marmużniak Stanisław V 23.10.1984 50986
Marszalik Stanisław V 24.10.1967 50479
Marszałek Zofia V 17.10.1967 50475
Marszczak Jadwiga V 25.10.1977 50836
Marszczek-Graniczna Tatiana V 08.05.1998 V-1308
Maruńczak Sylwia Aneta V 19.06.2008 V-1636
Marynowski Piotr V 17.06.1975 50775
Masiarz Emilia V 11.06.1968 50517
Massalski Tadeusz V 08.12.1970 50639
Mastalerz Andrzej V 23.02.1966 50158
Masternak Zdzisław V 05.12.2001 V-1453
Maszońska Dobromiła V 26.02.1985 51003
Maszoński Edward V 12.03.1974 50742
Matczyński Aleksander V 14.04.1997 V-1233
Mateja Stanisław V 21.04.1970 50612
Materski Józef V 20.12.1995 V-1200
Matraszek Jerzy V 21.05.1986 51024
Matschey Eugeniusz V 21.04.1970 50613
Matusiak Magdalena V 12.06.2007 V-1605
Matysek-Biernacka Anna V 25.11.2005 V-1566
Mazur Tadeusz V 24.06.2005 V-1554
Mazur Władysław V 23.02.1966 50157
Mądry Janina V 18.12.1973 50739
Mądry Sławomir V 08.05.1998 V-1304
Mąka Bernadetta V 11.12.2008 V-1650
Megier Józef V 31.05.1983 50941
Mendakiewicz Adam V 30.04.1999 V-1389
Merchel Janusz V 14.04.1997 V-1256
Meszczyński Jacek V 19.03.1974 50746
Mianowski Zdzisław V 28.05.1968 50514
Michalak Jerzy V 14.12.2006 V-1590
Michalski Henryk V 23.02.1966 50155
Michalski Tomasz V 15.03.1966 50171
Michota Zenon V 11.11.1969 50572
Micza Zbigniew V 30.04.1999 V-1377
Miecznicki Jerzy V 29.05.1984 50969
Mielnicki Eugeniusz V 24.06.1975 50783
Mielniczuk Wiesław V 31.05.1983 50940
Migaj Michał V 19.05.1997 V-1247
Mikitiuk Weronika V 05.04.1966 50186
Mikołajczyk Anna V 02.10.1997 V-1280
Mikołajczyk Mariusz V 29.05.2006 V-1575
Mikołajewicz Krzysztof V 21.06.1995 V-1156
Mikołajków Józef V 02.10.1997 V-1281
Mikulski Jarosław V 14.06.1966 50312
Mikuła Edward V 01.02.1967 50369
Mikuszewska Joanna V 03.05.1983 50921
Mikuta Tomasz V 24.06.1969 50566
Milak Mirosław V 30.05.1998 V-1332
Milanowska Anna V 25.05.1966 50217
Milanowski Kazimierz V 08.11.1966 50336
Milewska Monika V 10.05.1966 50202
Milewski Mieczysław V 16.11.1971 50676
Milik Sławomir V 21.06.1995 V-1146
Miller Marian V 27.01.1970 50602
Mirowska Agnieszka V 16.06.2014 V-1813
Mirowska Barbara V 30.05.1966 50303
Misiewicz Apolonia V 13.12.1966 50359
Miśkurka Danuta V 16.05.1978 50859
Mitręga Ewa V 16.12.1975 50798
Mitręga Jan V 08.06.1976 50810
Mizera Jerzy V 17.04.1990 51117
Mizerski Jakub V 01.06.2011 V-1718
Mlonek Jan V 26.11.1968 50529
Młodawska Ewa V 08.12.1997 V-1288
Młynarczyk Jan V 16.12.1975 50797
Młynek Bożena V 21.06.1995 V-1154
Młyńczak Agata V 31.05.1988 51077
Młyńczak Tomasz V 11.12.2008 V-1651
Modliński Piotr V 01.07.2000 V-1432
Mogilnicki Stanisław V 29.03.1966 50178
Mołdowski Jacek V 21.06.1995 V-1155
Morawska Jadwiga V 07.06.1966 50307
Morawski Jan V 02.05.1967 50416
Mordal Maciej V 29.11.2004 V-1535
Moryl Andrzej V 30.05.1998 V-1333
Moskwa Mirosława V 21.06.1995 V-1147
Moszczak Lesław V 17.03.1970 50605
Moszczyńska-Kałuża Ewa V 07.01.1987 51036
Mrówczyńska Barbara V 27.10.1981 50913
Mrówczyńska Maria V 25.05.1966 50215
Mrówczyński Stanisław V 21.05.1986 51025
Mróz Kazimiera V 07.03.1967 50395
Mrzygłód Krzysztof V 14.05.2004 V-1515
Muchowski Janusz V 24.05.1978 50861
Muller Feliks V 12.05.1970 50620
Muranowicz Mieczysław V 29.05.1984 50975
Murzynowski Wojciech V 28.05.1968 50513
Musiał Janina B-261 V 29.09.1995 V-1175
Musiał Remigiusz V 30.06.2004 V-1524
Muter Krzysztof V 21.03.1989 51095
Mydlarski Tadeusz V 25.10.1977 50835
Myjkowska Grażyna V 17.06.2013 V-1779
Mykietiuk Zdzisław V 12.12.1998 V-1352
Mysiak Mieczysław V 11.09.1995 V-1171
Myszka Ryszard V 21.06.1995 V-1144
Najwer Tomasz V 25.10.1977 50837
Nalepka Edward V 20.06.1967 50459
Nałęcz Tomasz V 01.07.2000 1433
Napiórkowski Michał V 14.12.2006 V-1591
Nartowski Zbigniew V 27.02.1965 50001
Narwojsz Andrzej V 28.02.1984 50960
Nasiłowski Ignacy V 28.10.1980 50902
Nazdrowicz Krzysztof V 26.09.1995 V-1186
Neczyńska Karolina V 15.06.2011 V-1721
Nemec Maria V 08.11.1966 50337
Nerkowski Paweł V 13.10.2009 V-1682
Nicpoń Władysław V 08.11.1966 50338
Nidental Magdalena V 29.05.2009 V-1659
Niedźżwiecki Zbigniew V 17.03.1970 50606
Niemczyński Dariusz V 15.06.2011 V-1720
Niewiarowicz Justyna V 25.11.2005 V-1567
Nikadon Zofia V 18.06.1985 51014
Nikiel Grzegorz V 29.05.2006 V-1576
Nikoniuk Jerzy V 19.04.1966 50188
Niżyńska Magdalena V 16.06.2014 V-1812
Nogas Witold V 17.01.1967 50365
Nowacki Franciszek V 14.04.1997 V-1235
Nowacki Marek V 08.12.1997 V-1289
Nowak Andrzej V 11.06.1991 51127
Nowak Bolesław V 29.10.1968 50520
Nowak Bronisław V 12.12.1998 V-1353
Nowak Irena V 27.04.1990 51118
Nowak Krzysztof V 29.05.1998 V-1334
Nowak Radosław V 20.05.2005 V-1542
Nowak Wanda V 25.04.1967 50426
Nowak Zdzisław V 27.04.1966 50195
Nowak Zofia V 27.04.1966 50196
Nowak Zofia V 01.07.1969 50567
Nowakowska Karolina V 29.11.2004 V-1536
Nowakowska Krystyna V 06.11.1984 50991
Nowakowski Czesław V 31.05.1988 51078
Nowicki Zbigniew V 02.10.1997 V-1282
Nyklasz Czesław V 07.09.1965 50045
Ochijewicz Tadeusz V 30.10.1979 50878
Ochnik Maja V 15.06.2011 V-1723
Ociepka Arkadiusz V 17.06.2013 V-1765
Odoj Małgorzata V 14.04.1997 V-1254
Oficjalska Dobrosława V 10.12.1974 50761
Okoń Tadeusz V 19.12.1967 50493
Okrasa Tadeusz V 19.04.1966 50193
Okruta Kamil V 26.10.2011 V-1730
Olczak Halina V 17.12.1974 50770
Olczak Mieczysław V 03.05.1983 50922
Oldyńska Wanda V 10.12.1974 50760
Olejnik Zdzisław V 08.05.1998 V-1309
Oleksiak Jacek V 30.10.1979 50877
Olendska Danuta V 30.01.1968 50500
Olesiuk Grzegorz V 25.05.2012 V-1750
Olęcka Kamila V 08.12.2009 V-1686
Olędzki Władysław V 19.04.1966 50192
Olichwer Tomasz V 29.05.2009 V-1656
Olszewska Zofia V 21.11.2003 V-1500
Onoszko Anna V 31.05.1966 50302
Opęchowski Konrad V 13.10.2009 V-1684
Opęchowski Wiesław V 29.05.1984 50970
Orłowska-Herok Maria V 25.03.1969 50550
Orłowski Albin V 17.04.1997 V-1291
Orłowski Roman V 31.05.1977 50831
Orwid Tadeusz V 19.04.1966 50191
Ostoja-Lniski Norbert V 17.10.1967 50476
Ostrowski Romuald V 11.06.2001 V-1449
Oszczypko Nestor V 25.10.1966 50327
Ośko Adam V 28.11.2013 V-1788
Ośko Marta V 06.12.2006 V-1586
Otrembska-Żyłka Zofia V 16.12.1969 50593
Otwinowski Jacek V 30.05.2003 V-1480
Owczarczak Bartosz V 24.06.2005 V-1555
Owczarewicz Jerzy V 10.05.1983 50930
Owsianny Bronisław V 19.04.1966 50190
Oziembło Monika V 27.03.1973 50716
Ozon Eleonora V 19.04.1966 50189
Pachla Jerzy Piotr V 02.10.1997 V-1284
Pachurka Agnieszka V 15.06.2011 V-1725
Paczuski Piotr Wojciech V 29.05.2006 V-1577
Paderewski Maciej V 12.12.1998 V-1355
Pajnowski Eugeniusz V 17.02.1981 50909
Palak Dorota V 11.06.2008 V-1618
Pałucha Ilona V 23.06.1987 51055
Pałuska-Bratke Danuta V 07.06.1966 50305
Panasiewicz Zdzisław V 18.10.1966 50325
Panek Doman V 30.04.1999 V-1379
Panek Maria V 22.03.1977 50823
Panowicz Andrzej V 08.11.1966 50339
Panuś Mikołaj V 07.01.1967 50366
Paplińska Ewa V 07.03.1967 50396
Paprocki Piotr V 30.06.2004 V-1527
Paradowski Włodzimierz V 26.01.1971 50651
Parol Ewa V 28.11.1967 50490
Pasierowska Beata V 21.11.2003 V-1501
Pasternak Marcin V 28.05.2010 V-1696
Paterek Agnieszka V 17.06.2013 V-1771
Patkowski Jan V 24.06.1980 50899
Patorski Robert V 08.05.1998 V-1310
Pauś Sławomir V 24.06.2009 V-1671
Pawlak Edward V 25.10.1966 50328
Pawlicki Wojciech V 17.12.2007 V-1610
Pawuła Andrzej V 23.04.1968 50508
Pazik Tomasz V 16.12.2002 V-1464
Pelc Marian V 25.11.1975 50791
Pepliński Brunon V 21.11.1967 50488
Pergół Sylwiusz V 16.06.2014 V-1816
Petryc Lucyna V 23.06.1987 51057
Petryna Anna V 19.11.1985 51018
Pęcak Dariusz V 25.11.2008 V-1643
Pęczkowska Barbara V 10.12.1986 51037
Pękacik Barbara V 12.11.1968 50523
Pękacik Tadeusz V 10.05.1966 50204
Pękacki Stanisław V 18.11.1975 50790
Piaseczny Roman V 23.06.1987 51056
Piątek Jerzy V 18.10.1965 50074
Piątkowski Józef V 17.05.1966 50208
Pichniewicz Stanisław V 26.01.1970 50650
Piechowiak-Wierzchowska Barbara V 23.05.1968 50556
Piegat Magdalena V 01.05.1999 V-1378
Piekarska Ewa V 24.10.1989 51103
Piekarski Przemysław V 30.06.2004 V-1522
Piekarski Tadeusz V 08.05.1998 V-1311
Pieńkowski Stefan V 30.10.1973 50728
Pierzchała Halina V 11.06.1991 51128
Pietkiewicz Zdzisław V 28.02.1967 50390
Pietraszkiewicz Andrzej V 18.12.2006 50494
Pietruch Anna V 17.06.2013 V-1777
Pietrucin Mirosław V 30.11.2010 V-1704
Pijewski Grzegorz V 29.05.2009 V-1663
Pilaciński Tadeusz V 18.05.1966 50209
Pilarski Piotr V 15.04.2000 V-1411
Pilat Franciszek V 22.05.1972 50719
Piotrowska Krystyna V 29.05.2009 V-1666
Piotrowski Mieczysław V 13.12.1966 50361
Piórek Aleksander V 11.10.1966 50323
Piórek Helena V 25.10.1966 50329
Pisiewicz Tomasz V 08.05.1998 V-1312
Piskadło Roman V 16.12.2002 V-1465
Piskorz Wojciech Maria V 14.04.1997 V-1260
Plebaniak Kazimierz V 17.05.1966 50210
Pleczyński Józef V 18.11.1969 50577
Plichta Zbysława V 14.04.1997 V-1236
Pliszka Artur V 30.05.2003 V-1481
Plucińska-Wąsik Dorota V 16.12.2002 V-1466
Pluczyński Eugeniusz V 29.05.1998 V-1335
Pluta Irena V 11.10.1999 V-1394
Płaczkowska Barbara V 10.05.1966 50203
Płatek Jan V 04.01.1966 50128
Płatek Małgorzata V 20.05.2005 V-1543
Pławik Marta V 28.05.2010 V-1697
Płochniewski Zenobiusz V 25.10.1966 50330
Płudowska Wanda V 27.05.1969 50561
Płutnik Bożena V 05.11.1987 51068
Pokora Maria V 29.05.1984 50972
Pokropek Waldemar V 30.05.1967 50444
Polańska Katarzyna V 20.05.2005 V-1544
Połujan-Kowalczyk Monika V 14.12.2006 V-1595
Pomianowska Halina V 01.05.1999 V-1380
Ponczek Edward V 23.06.1987 51058
Popiel Jan V 27.11.1973 50730
Poradowska Małgorzata V 10.12.1986 51038
Porębska-Wanat Barbara V 23.06.1987 51054
Porowski Adam V 01.07.2000 V-1434
Porowski Tomasz V 28.02.1967 50391
Portka Jan V 03.05.1983 50923
Porwisz Bogusław V 17.10.1972 50697
Postrożny Marek V 20.12.1995 V-1206
Potuszyńska Mieczysława V 07.05.1966 50211
Poźniak Jerzy V 21.05.1974 50751
Poźniak Regina V 31.05.1966 50218
Poźniak Stanisław V 21.06.1995 V-1169
Prawdzie Krztsztof V 19.11.1965 50106
Prażak Jan V 17.02.1984 50908
Profic Kazimierz V 31.05.1966 50219
Pruchnicki Bogdan V 30.10.1979 50879
Pruchniewicz Tadeusz V 07.06.1966 50306
Pruska-Gierwatowska Bożena V 31.05.1966 50300
Prussak Ewa V 11.06.1991 51124
Pruszkowska Edyta V 20.11.2000 V-1439
Przemyski Stefan V 02.12.1966 50345
Przyborowski Przemysław V 12.12.1998 V-1354
Przybylski Grzegorz V 21.06.1995 V-1161
Przybyłek Jan V 25.11.1969 50585
Przybyło Leszek V 24.06.2005 V-1556
Przymus-Wicherkiewicz Maria V 31.03.1972 50683
Przytuła Elżbieta V 02.10.1997 V-1283
Ptak Urszula V 17.06.2013 V-1772
Puchalski Ryszard V 31.05.1966 50301
Puchała Maria V 25.04.1967 50427
Pulit Franciszek V 20.05.1997 V-1262
Pulkowski Witold V 21.05.1995 V-1162
Puszkar Tomasz V 20.05.2005 V-1545
Pyrich Janusz V 20.06.1972 50691
Pyżewicz Lucyna V 10.12.1986 51039
Racinowska Zofia V 30.10.1979 50880
Raczmański Janusz V 10.05.1966 50200
Radajewska-Bożym Małgorzata V 07.06.1966 50311
Radek Ryszard V 16.11.1976 50816
Radkiewicz Weronika V 11.03.1969 50541
Radomski Jerzy V 27.06.1967 50468
Radwańska Anna V 25.03.1980 50886
Radziejewicz Cezary V 15.06.1971 50669
Radzik Józef V 10.05.1966 50205
Radzikowska Halina V 27.05.1969 50562
Rajchert Ludwik V 26.01.1971 50653
Rak Mieczysław V 24.06.1975 50784
Ralko Bożena V 11.12.2008 V-1652
Ramut Grzegorz V 30.04.1999 V-1382
Rant Piotr V 08.05.1998 V-1313
Ratajczak Eligiusz V 25.05.1966 50212
Ratajczak Henryk V 25.05.1966 50213
Razowska Lidia V 27.09.1997 V-1275
Rdzanek Dorota V 11.12.2008 V-1653
Reczek Dariusz V 08.12.2009 v-1687
Reguła Leszek V 21.02.1967 50383
Rejman Wojciech V 05.12.2001 V-1454
Rejowska Krystyna V 15.12.1970 50646
Renduk Maria V 25.03.1980 50887
Rene Michał V 21.03.1989 51098
Respekta Danuta V 17.10.1967 50477
Rębiś Emilia V 11.12.2008 V-1654
Rinke Mariusz V 29.05.1998 V-1336
Robińska-Skrzypiec Elżbieta V 10.12.1974 50763
Rodziewicz Bogusław V 18.10.1966 50326
Rodzoch Andrzej V 21.03.1989 51097
Roeding Elżbieta V 14.04.1997 V-1253
Rogala Stefan V 25.05.1966 50214
Rogaliński Jan V 14.10.1965 50084
Rogowska Viola V 01.02.1967 50370
Rogowski Mirosław V 10.05.1966 50199
Rogowski Paweł V 17.06.2013 V-1775
Rojek Anna V 11.06.2008 V-1621
Rojek Konrad V 01.05.1999 V-1381
Rokicki Tomasz V 17.06.2013 V-1768
Rolek Mariusz V 14.04.1997 V-1237
Roman Grzegorz V 08.05.1998 V-1314
Romanowski Andrzej V 16.12.1969 50594
Romański Józef V 25.04.1967 50428
Rosicka Elżbieta V 21.06.1995 V-1158
Rostankowska Izabela V 30.11.2011 V-1741
Rostański Andrzej V 15.06.1971 50668
Rostkowski Zygmunt V 12.03.1968 50503
Rozmiarek-Kumorek Barbara V 02.12.1966 50346
Rożej Władysław V 21.11.1978 50864
Różański Michał V 29.11.2004 V-1537
Różański Mieczysław V 26.10.1967 70321
Różkowski Jacek V 27.09.1997 V-1267
Różycki Jan V 02.12.1966 50347
Rubin Krystyn V 08.05.1998 V-1315
Rubinowski Zbigniew V 19.12.1967 50495
Rudolf Bożena V 20.05.1980 50894
Rudzińska-Zapaśnik Teresa V 21.06.1995 V-1157
Rusiecka-Skalska Danuta V 17.12.1974 50766
Rusiłowicz Ryszard V 26.01.1971 50652
Ruszkiewicz Paweł V 29.05.2009 V-1660
Rutowski Stefan V 18.03.1969 50547
Rybicki Janusz V 27.02.1979 50869
Rybka Alojzy V 31.10.1967 50485
Rydygier Czesław V 08.05.1984 50963
Rynarzewski Witold V 14.04.1997 V-1238
Ryndak Urszula V 18.06.2013 V-1787
Rysak Artur V 12.12.1998 V-1356
Rysiukiewicz Krzysztof V 08.05.1998 V-1316
Rytlewski Jerzy V 23.05.1967 50437
Rzepa Kazimierz V 25.10.1977 50838
Rzepka Gabriel Marek V 20.12.1995 V-1204
Rzeszowska Maria V 28.05.1968 50515
Rzęsista Teresa V 10.12.1974 50762
Sacha Bolesław V 26.11.1968 50530
Sacha Lidia V 21.11.2003 V-1502
Sachajko Stanisław V 25.10.1966 50331
Sadkiewicz Henryk V 20.01.1970 50597
Sadowska Władysława V 02.12.1966 50348
Sadurski Andrzej V 20.12.1977 50845
Sady Adam V 21.05.1986 51026
Sady Ewa V 30.05.2003 V-1482
Safader Lucjan V 08.12.1966 50353
Samsel Aniela V 30.11.-0001 50548
Sapuła Józef V 11.11.1969 50573
Sarlej Lesław V 30.05.2003 V-1483
Sarlek Krystyna V 26.10.2011 V-1734
Sarosiek Maria V 14.06.1966 50320
Sas Wojciech V 12.12.1998 V-1358
Sasak Andrzej V 25.10.1983 50954
Sasinowski Eugeniusz V 14.06.1966 50688
Satora Stefan V 21.11.1972 50709
Sawicka Lidia V 13.10.1970 50632
Sawicki Sławomir V 21.04.1967 50419
Segieta Joanna V 17.12.2007 V-1612
Sekerdej Barbara V 28.11.1989 51109
Serafin Rafał V 06.12.2006 V-1589
Seredyn Jan V 14.06.1966 50319
Serwacki Jerzy V 13.05.1969 50557
Setmajer Jerzy V 20.06.1967 50460
Sędłak Ireneusz V 12.12.1998 V-1360
Siata Ewa V 29.05.1998 V-1340
Sibiga Joanna V 14.04.1997 V-1240
Sideł Genowefa V 28.11.1989 51110
Siedlecki Leon V 19.12.1967 50496
Siemieniec Augustyn V 17.12.1968 50534
Siemieniec Maciej V 12.12.1998 V-1359
Siemiński Andrzej V 17.12.1991 51136
Sieniawska Elźbieta V 06.11.1984 50989
Sieńko Jan V 16.05.1972 50689
Siepielska Teresa V 09.04.1993 51141
Sierawska Marta V 18.06.2013 V-1785
Sierżęga Piotr V 27.10.1970 50636
Sikora Małgorzata V 20.05.2005 V-1546
Sikora Monika V 25.11.2005 V-1568
Sikorska-Maykowska Małgorzata V 16.12.1996 V-1219
Siluk Tadeusz V 11.12.1998 V-1361
Siłacz Agnieszka V 30.06.2004 V-1523
Simoni Janusz V 23.04.1968 50509
Siwa Marian V 14.06.1966 50318
Siwek Tamara V 08.12.1966 50354
Siwek Zdzisław V 14.06.1966 50317
Siwicka Bożena V 23.06.1987 51059
Siwiec Katarzyna V 29.05.2006 V-1578
Siwiec Konrad V 29.03.1966 50177
Siwy-Będkowska Katarzyna V 15.04.2000 V-1412
Skąpska Lidia V 11.06.2008 V-1628
Skąpski Krzysztof V 21.03.1972 50684
Skiba Mieczysław Jacek V 14.04.1997 V-1220
Skowera Tomasz V 15.05.2014 V-1805
Skórski Władysław V 21.02.1990 51112
Skrzypczak Kazimiera V 17.12.1974 50765
Skrzypczak Michał V 15.05.2014 V-1807
Skrzypczak Stefan V 29.05.1998 V-1337
Skrzypczyk Agata V 15.05.2014 V-1808
Skrzypczyk Lesław V 02.10.1997 V-1285
Skurzewski Adam V 14.06.1966 50316
Słoma Bronisław V 14.06.1966 50315
Słomski Stanisław V 07.09.1965 50046
Słowiok Gustaw V 16.05.1967 50432
Słowiok Zofia V 12.03.1968 50506
Smaga Zbigniew V 26.11.1968 50531
Smalisz Adam V 21.05.1986 51027
Smoleń Marzena V 11.06.1991 51129
Smoleń Zbigniew V 29.05.1984 50974
Smoleńska-Gołębiowska Kinga V 19.12.1967 50497
Smolińska Barbara V 30.10.1972 50704
Smuda Henryk V 23.05.1968 50505
Sobczak Franciszek V 17.10.1972 50698
Sobczak Jerzy V 23.11.1966 50344
Sobczyk Andrzej V 08.05.1998 V-1317
Sobieszczańska-Stachowicz Maria V 08.12.1970 50641
Sobkowiak Łukasz V 16.06.2014 V-1815
Soboczyński Krzysztof V 15.06.2011 V-1727
Sobol Janusz V 25.10.1965 50091
Sobol Konrad V 15.06.2011 V-1726
Sobol Krzysztof V 14.04.1997 V-1239
Sobol-Szymczak Iwona V 01.06.2011 V-1716
Sobolewska Alicja V 26.10.2011 V-1728
Socha Józef V 22.03.1977 50822
Socha Ryszard V 11.10.1999 V-1395
Sojka Witold V 11.10.1999 V-1396
Sojski Grzegorz V 24.06.2005 V-1557
Sokolińska Zofia V 08.05.1998 V-1318
Sokołowski Adam V 29.05.1998 V-1338
Sokół-Woźniak Joanna V 29.05.1998 V-1339
Solik-Heliasz Eleonora V 30.04.1999 V-1383
Sołtysik Józef V 01.02.1967 50371
Sopel Łukasz V 17.06.2013 V-1776
Sopoćko Jerzy V 14.04.1997 V-1255
Sowińska-Wojtaszek Renata V 25.10.1983 50953
Spaltenstein Henryk V 24.05.1973 50722
Spinczyk Andrzej V 15.04.2000 V-1413
Stachoń Monika V 20.05.2005 V-1547
Stachura Anna V 30.11.2010 V-1706
Stanek Czesław V 12.06.1984 50980
Stanicki Bogdan V 01.06.1976 50806
Staniewicz-Dubois Hanna V 22.05.1973 50720
Stankiewicz Marcin V 20.05.2005 V-1548
Stankiewicz-Skowera Justyna V 15.05.2014 V-1806
Stapowicz Edmund V 02.12.1967 50349
Starościak Aneta V 30.11.2011 V-1745
Staśko Stanisław V 14.09.1995 V-1174
Stąporek Agnieszka V 15.04.2000 V-1414
Stąporek Grzegorz V 15.04.2000 V-1415
Stefaniak Teresa V 25.11.2005 V-1569
Stefanik Jan V 21.06.1995 V-1159
Stefańska Krystyna V 26.11.1968 50532
Stefański Andrzej V 06.10.1965 50086
Stelmach Zinaida V 20.12.1977 50846
Stelmaszczyk Zofia V 25.10.1977 50840
Stempin Ewa V 25.03.1979 50889
Stepek Jan V 25.03.1980 50888
Sterna Jan V 08.12.1970 50640
Sternicki Witold V 07.09.1965 50048
Stępczak Maria V 20.04.1971 50659
Stępień Dorota V 12.11.1968 50525
Stępień Tomasz V 29.05.2006 V-1579
Stępniowski Aleksander V 21.04.1967 50420
Stobierski Józef V 17.12.1968 50538
Stojak Krystyna V 30.03.1976 50801
Stokłosa Barbara V 08.05.1984 50965
Stolecka-Radoń Ewa V 28.02.1984 50956
Straburzyńska Renata V 11.06.2001 V-1450
Straka Halina V 12.03.1985 51006
Strembski Wiesław V 30.11.-0001 50917
Stróżyk Michał V 23.06.1970 50629
Strumiłło Jadwiga V 09.12.1969 50590
Struziak Zdzisław V 02.04.1996 V-1208
Stryczyński Andrzej V 30.03.1971 50655
Stube Andrzej V 29.11.2004 V-1539
Stucka Barbara V 02.12.1966 50350
Studzińska Małgorzata V 21.03.1972 50685
Subotowicz Wiesław V 18.11.1969 50578
Subtelna-Łakomy Joanna V 18.06.2013 V-1784
Such Edward V 15.12.1970 50647
Suchy Paweł V 21.11.2003 V-1503
Sukiennik Zofia V 20.06.1972 50692
Sukowska Kamila V 01.02.1967 50372
Sukowski Tadeusz V 21.02.1967 50384
Sulejczak Edward V 08.02.1977 50819
Sulikowski Michał V 12.12.2013 V-1799
Sułocki Jan V 12.02.1967 50373
Surdel Sylwester V 29.11.2004 V-1538
Suski Jerzy V 01.02.1967 50374
Suszczyńska Anna V 29.05.2006 V-1581
Suszka Grzegorz V 28.11.2013 V-1791
Swat Andrzej V 24.05.2001 V-1441
Szadkowska Maria V 10.12.1986 51040
Szadkowski Roman V 17.12.1974 50771
Szajda Alicja V 09.02.1967 50376
Szajner Wanda V 01.02.1967 50377
Szataniak Jan V 08.05.1998 V-1319
Szczebak Ewa V 30.11.2011 V-1738
Szczegielnik Wiesław V 30.10.1973 50729
Szczepański Edward V 24.05.1973 70598
Szczepański Zbigniew V 21.04.1970 50614
Szczepińska Halina V 21.02.1967 50385
Szczepkowski Bohdan V 25.10.1965 50092
Szczerbicka Maria V 28.02.1984 50962
Szczerbińska Alicja V 24.06.1975 50785
Szczęśniak Edward V 18.05.1971 50662
Szczuczko Tadeusz V 24.06.2009 V-1678
Szczurek Wilhelm,Janusz V 21.11.2003 V-1504
Szelewicka Anna V 17.04.1990 51119
Szemela Ewa V 06.12.2006 V-1587
Szenic Jerzy V 21.04.1967 50421
Szklarczyk Tadeusz V 23.10.1984 50982
Szkoda Halina V 04.12.1991 51135
Szlagowska Aleksandra V 20.12.1995 V-1202
Szlufik Alicja V 29.05.2009 V-1665
Szmidt Urszula V 20.06.1967 50461
Szostak Andrzej V 17.12.1974 50772
Szpakowski Czesław V 13.12.1966 50470
Sztajerwald Piotr V 14.12.2006 V-1601
Sztembis-Bukowska Agnieszka V 18.06.2013 V-1783
Sztompka Krystyna V 12.03.1968 50504
Szulc Roman V 11.06.1991 51125
Szulik Anna V 26.10.2011 V-1729
Szulik Jarosław V 29.05.2009 V-1667
Szumiński Marek V 30.04.1999 V-1384
Szurmak Maria V 27.03.1973 50717
Szwabowicz Zbigniew V 14.06.1966 50314
Szydeł Zofia V 12.12.1998 V-1357
Szydełko Barbara V 14.04.1997 V-1242
Szydełko Sebastian V 25.11.2008 V-1644
Szymalski Marek V 16.12.1969 50595
Szymanko Jacek V 11.03.1969 50542
Szymanowski Feliks V 21.02.1967 50386
Szymańska Aleksandra V 21.04.1967 50423
Szymańska Ewelina V 24.06.2009 V-1672
Szymborski Jan V 27.10.1981 50914
Szymczyk Wiesław V 26.11.1973 50732
Szyperko Jan V 21.02.1967 50387
Szyszko Marian V 01.02.1967 50378
Śledzik Mariusz V 21.11.2003 V-1505
Śleszyński Jerzy V 01.02.1967 50380
Ślęczkowska-Błaźewicz Jadwiga V 25.10.1977 50839
Śliwka Roman V 31.10.1995 V-1194
Ślusarczyk Andrzej V 31.05.1983 50943
Śmidowicz Bogdan V 21.02.1967 50388
Śmiech Stefan V 04.04.1978 50849
Śmietańska Maria V 21.04.1967 50422
Śmietański Leszek V 12.06.1984 50979
Śniadek Jan V 14.04.1997 V-1241
Śpiewak Agnieszka V 17.06.2013 V-1773
Świdurska Anna V 26.10.2011 V-1733
Świerszcz Wiesław V 06.11.1984 50988
Świniański Tomasz V 29.05.2006 V-1580
Świstek Józef V 01.02.1967 50379
Świtalski Mieczysław V 01.02.1967 50375
Tabaszewski Jerzy V 21.03.1989 51099
Tabisz Roman V 25.11.1975 50792
Tałasiewicz Anna V 11.11.1969 50574
Tański Piotr V 27.12.2013 V-1792
Tarczyński Zbigniew V 22.05.1973 50721
Targosz Barbara V 25.11.2008 V-1639
Targosz Dariusz V 20.05.2005 V-1549
Tarka Robert V 29.05.1998 V-1343
Tarkowski Stanisław V 24.03.1970 50611
Tarnas Wiesław V 23.10.1965 50090
Tarnawska Ewa V 13.12.2010 V-1712
Taszek Bogumił V 21.02.1967 50389
Taszek Teresa V 28.02.1967 50392
Tatarata Mirosław V 23.06.1987 51060
Taube Jerzy V 07.12.1965 50124
Tchórzewski Leszek V 31.10.1967 50486
Teska Andrzej V 08.05.1984 50966
Teska Bożena V 14.04.1997 V-1250
Tkaczyk Andrzej V 30.04.1999 V-1385
Tomaka Jan V 25.03.1980 50891
Tomaszewska Jadwiga V 15.12.1970 50648
Tomaszewska Krystyna V 30.05.1967 50445
Tomaszewski Michał V 14.04.1997 V-1258
Tomkowiak-Krajewska Alicja V 01.06.1988 51084
Tośta Iwona V 28.05.1968 50516
Tott Małgorzata V 11.06.2008 V-1623
Tracz Maria V 24.10.1989 51104
Traczyk Tobiasz V 12.12.2013 V-1797
Troć Maciej V 29.05.1998 V-1342
Trojnar Andrzej V 14.04.1997 V-1251
Trzeciak Maciej V 16.11.1971 50677
Trzeciakiewicz Teresa V 20.06.1972 50693
Trzeciakowska Maria V 14.04.1997 V-1243
Trzepla Halina V 20.06.1967 50462
Tułpatowicz Andrzej V 01.07.1987 51065
Turkowski Antoni V 27.10.1981 50915
Tutkaj Hieronim V 25.10.1977 50841
Twardysko Ewa, Marta V 11.06.2001 V-1451
Tylka Maria V 29.05.1998 V-1341
Tyralski Maciej V 24.06.2005 V-1558
Uliasz Jan V 08.03.1966 50162
ULman Maria V 20.06.1967 50463
Ułanowicz Marian V 17.06.1975 50776
Urbanek-Socha Marianna V 06.11.1984 50990
Urbaniak Aleksandra V 30.04.1999 V-1386
Urbaniak Marcin V 30.11.2011 V-1746
Urszulak Marta V 16.06.2014 V-1811
Urzędowski Adam V 16.11.1976 50817
Uścieńska Marta V 31.05.1977 50832
Uścinowicz Stanisław V 12.11.1968 50524
Wacińska Grażyna V 12.06.2007 V-1604
Walczak Agnieszka V 05.12.2011 V-1747
Walczak Henryk V 30.05.2003 V-1484
Walczak Marcin V 30.05.2003 V-1485
Walczak Marcin V 15.05.2014 V-1800
Walczak Stefania V 25.11.1975 50793
Walczak-Sy Anna V 26.11.1991 51130
Walczuk Jacek V 27.04.1990 51120
Walczuk Urszula V 05.11.1987 51070
Walczyk Jarosław V 14.04.1997 V-1245
Walczyk Joanna V 12.12.1998 V-1363
Walkowiak Jerzy V 30.03.1976 50802
Waluszko Wacław V 12.06.1984 50981
Wałęga Artur V 26.05.1995 V-1168
Wałęga Bogusław V 16.05.1967 50433
Warzocha Mieczysława V 31.05.1976 50807
Wasilewska Halina V 16.05.1967 50434
Wawryk Maria V 14.03.1967 50412
Wawrzyniak Maria V 08.05.1998 V-1320
Wągrowski Andrzej V 26.09.1995 V-1184
Wąs Mieczysława V 07.03.1967 50397
Wcisło Bogusław V 05.11.1987 51069
Wcisło Marek V 29.05.2009 V-1657
Wdowiak Piotr V 07.03.1967 50398
Werbanowski Edward V 27.05.1969 50564
Wesołek Jerzy V 07.03.1967 50399
Wesołowski Krzysztof V 25.05.2012 V-1754
Wesołowski Piotr V 14.05.2004 V-1516
Weydmann Ewa V 29.05.1998 V-1344
Węgorowska Krystyna V 30.11.-0001 50607
Węgrzyn Arkadiusz V 16.12.2002 V-1467
Wianecki Zbigniew V 08.06.1976 50811
Wiater Zdzisław V 12.10.1965 50068
Widawska-Zagrodnik Agnieszka V 29.05.2009 V-1658
Wiechowicz Elżbieta V 14.03.1967 50403
Wiecka Henryka V 12.10.1976 50814
Wieczorek Dariusz V 14.12.2006 V-1598
Wieczorek Elżbieta V 28.11.1989 51111
Wieczorek Henrietta V 07.09.1965 50047
Wieczorek Urszula V 07.03.1967 50400
Wieczorek Wiesław V 30.11.-0001 50916
Wieczorek-Kamieńska Anna V 31.05.1983 50944
Wieczorkiewicz Hubert V 11.06.2008 V-1624
Wieleżyńska Teresa V 14.03.1967 50406
Wielocha Tadeusz V 21.04.1967 50424
Wielomska Elżbieta V 25.04.1967 50430
Wiencław Edward V 11.10.1999 V-1397
Wierzbicka Katarzyna V 17.06.2013 V-1774
Wierzbicki Zbugniew V 20.06.1967 50464
Wiewióra Agata V 30.11.2011 V-1744
Więch Paweł V 30.11.2011 V-1737
Więckowski Bogusz V 14.03.1967 50404
Więckowski Sławomir V 08.12.1997 V-1290
Wijura Anrdrzej V 14.04.1997 V-1244
Wiktorowicz Beata V 28.05.2010 V-1698
Wilczur-Staniuk Stefania V 24.10.1967 50481
Wilczyński Andrzej V 27.06.1967 50472
Wilczyński Jan V 24.10.1989 51105
Wilczyński Marek V 28.05.1974 50756
Wilczyński Witold V 14.03.1967 50405
Wilgat Jan V 12.12.1998 V-1362
Wilimborek Krzysztof V 29.05.1984 50973
Wiliński Jerzy V 27.05.1969 50563
Wilk Jan V 14.03.1967 50407
Wilkiewicz Jerzy V 20.05.1980 50895
Winiarski Jan V 12.03.1974 50743
Winiszewski Artur V 24.05.2001 V-1442
Winnicka Janina V 21.11.1978 50865
Wis Mariusz V 20.05.1980 50896
Wisz Józef V 16.05.1967 50435
Wiśniak Barbara V 12.10.1976 50815
Wiśniewska Izabela V 25.04.1967 50429
Wiśniewska Wiesława V 27.11.1973 50733
Wiśniowski Zenon V 26.09.1995 V-1182
Witaszewska Irena V 24.03.1980 50890
Witkowski Andrzej V 08.05.1998 V-1321
Wituch Barbara V 08.03.1967 50401
Włodarczyk Józef V 08.02.1977 50820
Włodarczyk Ludwik V 14.03.1967 50408
Włodarczyk Mirosław V 29.05.2006 V-1582
Włodek Maciej V 14.05.2004 V-1517
Włodkowski Janusz V 27.06.1967 50471
Włostowski Edward V 30.05.1967 50447
Włostowski Józef V 15.11.1988 51089
Wnuk Jerzy V 14.03.1967 50409
Wnuk Mariusz V 30.05.2003 V-1486
Wnuk Stanisław V 14.03.1967 50410
Wodzińska-Ścisło Irena V 06.05.1969 50555
Wojciechowicz Daniel V 14.12.2006 V-1599
Wojciechowska Janina V 17.10.1972 50699
Wojciechowska Romana V 23.10.1984 50983
Wojciechowski Janusz V 11.03.1969 50543
Wojcińska Irena V 12.05.1970 50621
Wojdalska Maria V 25.03.1969 50549
Wojewoda Liliana V 01.06.1976 50808
Wojtal Grzegorz V 21.11.2003 V-1506
Wojtanek Marek V 17.02.1981 50910
Wojtuna Tadeusz V 18.06.1985 51015
Wojtyna Halina V 15.04.2000 V-1416
Wolczak Maria V 28.05.1974 50755
Wolnicka Joanna V 28.11.2013 V-1793
Wolski Andrzej V 25.11.1969 50580
Wolski Jan V 14.04.1997 V-1248
Wołcyrz Maria V 15.04.2000 V-1417
Wołcyrz Piotr V 17.12.1991 51139
Wołkowicz Wiesław V 11.12.2008 V-1655
Woźniak Marek V 29.05.2006 V-1583
Woźniak Mirosław V 29.09.1995 V-1193
Woźniakowski Michał V 14.12.2006 V-1594
Woźnicka Małgorzata V 01.07.2000 V-1435
Wożniak Magdalena V 28.11.2012 V-1760
Wójcik Barbara V 12.03.1985 51007
Wójcik Ewa V 30.05.1967 50446
Wójcik Grażyna V 30.05.1967 50448
Wójcik Krzysztof V 14.12.2006 V-1597
Wójcik-Pazera Magdalena V 30.05.2003 V-1487
Wójtowicz Jerzy V 21.06.1995 V-1160
Wróbel Bernard V 14.03.1967 50411
Wróbel Ireneusz V 06.01.1972 50682
Wróbel Marek V 05.11.1987 51071
Wróblewska Krystyna V 28.05.1985 51009
Wróblewska Teresa V 23.06.1987 51061
Wrzesińska Dorota V 15.06.2011 V-1724
Wrzosek Ryszard V 18.05.1971 50664
Wykowski Andrzej V 24.06.1980 50900
Wyrwas Grzegorz V 28.05.2010 V-1699
Wyspiańska Marlena V 13.12.2010 V-1711
Wyszowska Irena V 17.12.2007 V-1616
Wytyk Anna V 18.10.1983 50949
Zabawa Alicja V 06.12.2006 V-1585
Zabłocka Danuta V 25.10.1983 50951
Zacharska Alicja V 31.05.1983 50945
Zachaś Joanna V 11.06.2008 V-1625
Zadruski Zbigniew V 20.06.1972 50694
Zajączkowska Adriana V 08.12.2009 V-1688
Zajdel Marek V 14.04.1997 V-1257
Zakrzewska Lidia V 23.05.1967 50438
Zakrzewski Zbigniew V 08.12.2009 V-1689
Zaleski Andrzej V 16.05.1978 50860
Zalewska Maria V 18.11.1969 50579
Zalewski Sławomir V 20.05.1967 50465
Załuski Andrzej V 08.05.1998 V-1322
Zamaryka Edyta V 29.11.2004 V-1540
Zambrzycka Maria V 22.03.1977 50821
Zamorski Jan V 25.11.1975 50794
Zaniewska Ewa V 23.06.1987 51062
Zapała Wojciech V 30.04.1999 V-1387
Zapaśnik Tomasz V 30.04.1999 V-1388
Zaremba Teresa V 30.05.1967 50449
Zasada Henryk V 19.03.1974 50747
Zatora Eugeniusz V 11.04.1967 50415
Zawadzka Małgorzata V 17.04.2009 51121
Zawadzki Antoni V 24.10.1967 50480
Zawadzki Marian V 26.09.1995 V-1176
Zboralska Eugenia V 11.11.1969 50575
Zborowska Teresa V 01.06.1988 51085
Zborowski Krzysztof V 12.03.1974 50744
Zborowski Michał V 14.12.2006 V-1592
Zdechlik Magdalena V 25.11.2008 V-1641
Zdunek Tadeusz V 23.05.1967 50439
Zembal Marcin V 27.09.1997 V-1269
Zembek Wiktor V 28.05.2010 V-1700
Zenker Andrzej V 14.05.2004 V-1518
Zezula Halina V 21.05.1986 51028
Zielińska Anna V 20.12.1977 50847
Zielińska Hanna V 19.12.1967 50498
Zieliński Wojciech V 14.04.1997 V-1246
Zielski Tomasz V 14.12.2006 V-1600
Ziębakowski Jan V 23.05.1967 50440
Ziętkowski Marian V 11.04.1978 50853
Zimniak Tomasz V 30.11.2010 V-1705
Zimniak Tomasz V 27.11.2013 VII-1670
Ziółkowski Michał V 03.05.1983 50924
Ziółkowski Władysław V 04.05.1972 50690
Złomeńczuk Ryszard V 01.06.1988 51086
Złonkiewicz Jerzy V 23.05.1967 50441
Złotoszewska-Niedziałek Hanna V 26.09.1995 V-1179
Zwierz Stanisław V 28.01.1969 50539
Zwierzyński Marcin V 29.05.2006 V-1584
Zwinczak Barbara V 23.05.1967 50442
Zwinczak Bolesław V 30.05.1967 50450
Zybajło Jerzy V 30.06.1967 50451
Żaba Sabina V 18.06.2013 V-1781
Żabiński Marcin V 28.05.2010 V-1701
Żak Czesław V 30.06.1966 50321
Żandarski Kazimierz V 28.05.1969 70445
Żarowski Arkadiusz V 20.01.1970 50598
Żdan Seweryn V 30.05.1967 50452
Żebrowska Kazimiera V 25.10.1983 50952
Żebrowska Marta V 26.10.2011 V-1735
Żebrowska-Kościuszko Alicja V 30.05.1967 50453
Żelazny Maria V 30.05.1967 50454
Żerebiec Agnieszka V 21.11.2003 V-1507
Żero Krzysztof V 17.12.2007 V-1609
Żmijewski Łukasz V 28.11.2013 V-1794
Żmudzieński Bolesław V 01.06.1976 50809
Żmudzka Irmina V 20.06.1967 50466
Żuczonkow Jerzy V 23.10.1965 50089
Żurawski Michał V 28.01.1969 50540
Żychowska Aleksandra V 23.07.1970 50622
Życzkowska Magdalena V 15.05.2014 V-1803
Żydzik Antoni V 30.05.1967 50455
Żyliński Stanisław V 30.05.1967 50456
Aleksanderek Jacek VI 05.12.2001 VI-0385
Andrzejeszczak Bożena VI 17.10.1968 60178
Apostoł Stanisław VI 04.11.1986 60307
Augustyniak Eugeniusz VI 17.05.1965 60019
Bajda Marek VI 27.10.2011 VI-0420
Baran Joanna VI 24.06.2013 VI-0428
Barański Tadeusz VI 12.11.1996 VI-0342
Bartyzel Maria VI 04.06.1965 60025
Batog Bożena VI 18.10.1984 70933
Batog Bożena VI 15.04.1996 VI-0327
Bażyński Józef VI 27.02.1965 60002
Bednarczyk Zbigniew VI 22.05.1998 VI-0357
Beniak Andrzej VI 28.10.1999 VI-0372
Berg Władysław VI 04.06.1965 60024
Biegała Danuta VI 09.09.1965 60038
Bielawska Jadwiga VI 27.05.1966 60093
Bienkiewicz Janina VI 30.11.-0001 60152
Biernatowski Kazimierz VI 01.07.1965 60034
Bilska Teresa VI 10.06.1965 60028
Binkowski Bogdan VI 04.06.1965 60022
Bojan Jadwiga VI 04.06.1965 60023
Bojarski Mikołaj VI 27.06.2003 VI-0387
Bolt Adam VI 11.12.1998 VI-0365
Boniecki Krzysztof VI 28.02.1983 60285
Broda Danuta VI 16.02.1984 70910
Brożek Andrzej VI 11.04.1968 60170
Brzezicka Irena VI 10.11.1983 60293
Brzoza-Wójcik Maria VI 01.03.1973 60227
Brzozowska Krystyna VI 28.05.1969 60185
Buca Bohdan VI 16.09.1965 60039
Buczyński Mieczysław VI 23.11.1967 60153
Bujwid Hanna VI 16.09.1965 60040
Bukowska Mirosława VI 22.05.1998 VI-0358
Bukowski Jeremi VI 09.11.1967 60148
Cabalski Krzysztof VI 25.11.2005 VI-0399
Cep Marcin VI 12.12.2011 VI-0424
Cerekwicki Jan VI 16.09.1965 60041
Chlebuś Roman VI 22.06.2009 VI-0409
Chojecki Leszek VI 19.03.1970 60197
Chowaniec Krystyna VI 26.10.1972 60224
Chylińska-Macios Agnieszka VI 12.12.2011 VI-0422
Cichy Ryszard VI 28.05.1969 60186
Ciechanowski Marian VI 28.05.1969 60190
Cieleńkiewicz Marian VI 19.06.1965 60031
Cincio Zbigniew VI 20.11.1975 60248
Ciuruś Krzysztof VI 11.12.2013 VI-0431
Czarnecki Sławomir VI 16.03.1978 60267
Dadak Zbigniew VI 21.10.1965 60047
Darecki Jan VI 28.04.1983 60288
Dawidziak Grzegorz VI 15.04.1996 VI-0328
Dąbrowski Zygmunt VI 10.06.1965 60027
Dembicki Eugeniusz VI 10.07.1997 VI-0356
Dobak Paweł VI 31.05.1984 60296
Dobrzański Zbigniew VI 28.06.1967 60144
Dobrzelewski Bartłomiej VI 24.11.2003 VI-0394
Domagała Mirosław VI 27.02.1975 60243
Downorowicz Stanisław VI 10.06.1996 VI-0341
Drągowski Andrzej VI 18.04.1986 60304
Drążek Andrzej VI 28.06.1991 60314
Duda-Dziewierz Jerzy VI 27.05.1966 60094
Dudek Jerzy VI 14.05.1970 60199
Dudzikowski Roman VI 26.11.1965 60057
Dynowska Maria VI 19.05.2000 VI-0374
Dyszy Aleksandra VI 12.12.2011 VI-0423
Dzierwa Karol VI 10.06.1965 60026
Dziewański Janusz VI 24.09.1965 60043
Dzik Grzegorz VI 27.06.2003 VI-0388
Faber Bogumiła VI 03.07.1995 VI-0324
Fabianowski Jerzy VI 19.06.1965 60030
Falkowski Edmund VI 22.03.1965 60012
Fanti Konstanty VI 05.10.1971 60217
Fąferek Benon VI 12.05.1966 60089
Fedorczuk Tadeusz VI 22.03.1965 60018
Fijałkowski Leszek VI 26.11.1965 60058
Filimowski Janusz VI 24.09.1965 60042
Filipowicz Anna VI 15.11.1984 60297
Filo Anna VI 19.05.2000 VI-0375
Fischer Maria VI 29.04.1976 60255
Flisowski Jan VI 11.03.1966 60076
Fołtyn Paweł VI 27.06.2003 VI-0389
Franczyk Maria VI 19.06.1965 60029
Franecki Rajmund VI 21.11.1968 70417
Frankowski Zbigniew VI 31.05.1984 60295
Frolik Adam VI 23.05.1997 VI-0346
Frysztak-Kurek Anna VI 04.12.1969 60194
Furmański Ignacy VI 22.03.1965 60011
Galli Mieczysław VI 30.11.1967 60155
Gawałko Sławomir VI 30.06.2004 VI-0396
Gawryś Jerzy VI 22.05.1998 VI-0359
Glazer Zygmunt VI 22.03.1965 60015
Głąb Barbara VI 22.01.1970 60195
Głąb Wiesław VI 04.11.1965 60052
Głodek Juliusz VI 22.03.1965 60014
Głowa Henryk VI 28.09.1970 60204
Goczał Józef VI 30.11.1967 60156
Godlewski Tomasz VI 29.11.2004 VI-0397
Godula Tadeusz VI 04.12.1965 60051
Goldsztajn Jerzy VI 10.11.1983 60292
Gołębiewska-Gorycka Albina VI 30.03.1978 60268
Gołębiowski Maciej VI 27.06.2003 VI-0390
Gospodarek Jacek VI 28.06.1973 60235
Goszcz Antoni VI 04.06.1970 60203
Góra Sebastian VI 12.06.2014 VI-0433
Górecki Eugeniusz VI 04.11.1965 60050
Grad Lucjan VI 11.02.1971 60208
Grądzki Sławomir VI 25.06.1965 60032
Grodecka Zofia VI 04.11.1965 60049
Groszek Andrzej VI 31.05.1979 60273
Gruchal Bogdan VI 27.02.1975 60244
Grzebalska Teresa VI 23.03.1972 60219
Grzeliński Tadeusz VI 22.03.1965 60005
Grzesik Jan VI 18.10.1984 70940
Grzeszczak Aleksander VI 17.04.1969 60184
Grzywacz Włodzimierz VI 15.04.1996 VI-0329
Hertz-Szpakowska Anna VI 01.07.1965 60035
Hojka Mirosław VI 11.12.1998 VI-0366
Hrebenda Michał VI 12.06.1986 60306
Huckel Stanisław VI 01.12.1967 60160
Hycnar Krzysztof VI 24.06.2005 VI-0398
Ignut Roman VI 11.10.1965 60045
Jabłońska Taida VI 20.07.1968 60176
Jakubicz Barbara VI 01.07.1965 60036
Jakubowska Zofia VI 12.05.1966 60100
Jakubowski Marian VI 25.11.1965 60059
Janosz Adam VI 19.10.1972 60223
Jaskólski Zbigniew VI 28.11.1985 70965
Jasnowski Henryk VI 19.05.2000 VI-0376
Jastrzębski Leopold VI 27.01.1966 60072
Jawański Wiesław VI 28.10.1965 60048
Jegliński Bogdan VI 14.10.1965 60046
Jezierska Elżbieta VI 07.03.1985 70950
Jędryka Grzegorz VI 04.06.1997 VI-0348
Jonakowski Marian VI 20.07.1968 60177
Jończyk Marek Waldemar VI 19.05.2000 VI-0377
Junik Jan VI 31.05.1996 VI-0338
Jurczak Sebastian VI 27.06.2003 VI-0391
Juszczak Eugeniusz VI 03.06.1971 60216
Kaczmarczyk Antoni VI 26.11.1965 60056
Kaczmarczyk Robert VI 12.12.2008 VI-0405
Kaczmarski Stanisław VI 11.12.1998 VI-0368
Kaczyński Ryszard VI 30.11.-0001 60229
Kaglik Jadwiga VI 26.11.1965 60055
Kajstyra Witold VI 22.03.1973 60231
Kasprowicz Marian VI 18.05.1965 60020
Kasprzyk Józef VI 08.12.1966 60108
Kasza Maria VI 30.11.-0001 60218
Kelman Czesław VI 10.02.1977 60261
Kicińska LUDWIKA VI 06.04.1967 60125
Kiełkiewicz Barbara VI 28.02.1983 60287
Kleczkowski Antoni VI 27.02.1965 60003
Klimek Bolesław VI 27.11.2006 60062
Kliński Tadeusz VI 05.01.1966 60065
Kłębek Aleksander VI 26.06.1969 60191
Kłodnicki Andrzej VI 18.05.1967 60132
Kłys Andrzej VI 27.11.1965 60061
Kociszewski Ryszard VI 09.12.1965 60063
Koda Eugeniusz VI 12.11.1996 VI-0343
Kodecki Stanisław VI 18.03.1971 60214
Kohsling Juliusz VI 08.12.1966 60109
Kolasa Krystyna VI 24.06.1976 60257
Kolasa Marian VI 22.03.1965 60017
Kolasa Teresa VI 10.02.1977 60262
Kolenkiewicz Henryk VI 21.04.1967 60127
Koluch Zbigniew VI 27.10.1987 60308
Kołodziej Cecylia Lucyna VI 31.05.1996 VI-0339
Kołpaczyński Marcin VI 12.04.2011 VI-0416
Kominowski Krzysztof VI 12.06.2001 VI-0384
Kondek Antoni VI 16.03.1966 60080
Konik Edward VI 17.03.1966 60077
Konopacki Stanisław VI 17.03.1966 60079
Kopeć Magdalena VI 12.12.2012 VI-0421
Kos Jarosław VI 07.12.2006 VI-0402
Kosmowska Krystyna VI 17.10.1968 60179
Kostrzewa Sławomir VI 04.01.1966 60064
Koszarski Bogusław VI 11.03.1971 60211
Kot Aleksander VI 30.10.1968 60180
Kotowski Jerzy VI 08.04.1994 60317
Kotulska Małgorzata VI 11.12.2013 VI-0430
Kowalczyk Lech VI 07.02.1990 60311
Kowalczyk Teresa VI 15.04.1966 70138
Kowalewski Zdzisław VI 01.07.1966 60102
Kowalska Arlena VI 12.06.2014 VI-0432
Kowalski Jerzy VI 01.03.1973 60228
Kowalski Michał VI 22.06.2009 VI-0410
Kowalski Witold Cezariusz VI 22.03.1965 60013
Kozak Roman VI 25.05.1965 60021
Kozło Witold VI 11.12.1975 60254
Kozłowska Barbara Maria VI 13.06.1966 60174
Krajewski Roman VI 27.02.1965 60001
Krajewski Stefan VI 30.11.-0001 60008
Kraużlis Kazimierz VI 25.10.1979 60275
Kretowicz Zbigniew VI 31.03.1966 70133
Król Piotr VI 04.06.1997 VI-0349
Królikowska Ewa VI 03.01.1979 60272
Krukowski Janusz VI 27.02.1975 60245
Krystyniak Piotr VI 24.06.2013 VI-0429
Krzanowski Andrzej VI 20.11.1975 60249
Krzysztofiak Ewa VI 28.11.1985 60302
Kubański Zenon VI 09.06.1970 60202
Kuczyński Michał VI 08.12.2010 VI-0415
Kuhn Andrzej VI 21.10.1966 60104
Kulczyński Leon VI 23.12.1965 70090
Kulig Jerzy VI 17.03.1966 60081
Kunuewicz Stanisław VI 20.01.1966 60066
Kurdziel Jan VI 11.03.1966 60071
Kuszyk Rafał VI 14.12.2007 VI-0404
Kwiecień Sławomir VI 22.05.1974 60241
Kyzioł Stanisław VI 12.05.1966 60090
Lamparski Henryk VI 27.01.1966 60073
Lausz Karol VI 30.11.-0001 60232
Lechowicz Zbigniew VI 04.06.1997 VI-0350
Legeżyńska Józefa VI 29.10.1981 60284
LESZCZYŃSKA MARIA VI 01.02.1968 60162
Lewicka ALINA VI 30.10.1969 60193
LINKIEWICZ JAN VI 13.10.1967 60103
Lipiński Kajetan VI 26.05.1995 VI-0319
Lipiński Mirosław VI 23.10.1998 VI-0364
Listowski Adam VI 27.03.1980 60278
Litwa Janina VI 21.10.1966 60105
Litwiński Marian VI 01.02.1968 60163
Lupa Mirosław VI 03.07.1995 VI-0322
Łęczyński Leszek VI 19.05.2000 VI-0378
Łodzińska Wiesława VI 20.01.1966 60067
Łodziński Sławomir VI 20.01.1966 60068
Łowkis Adam VI 20.01.1966 70105
Łozińska-Stępień Halina VI 20.01.1966 60070
Łukaszek Ryszard VI 22.06.1972 60221
Łukaszewski Paweł VI 21.06.2010 VI-0413
Łuniewska Krystyna VI 20.01.1966 60069
Majer Edyta VI 02.12.2009 VI-0412
Majer Krzysztof VI 29.06.2011 VI-0418
Majewski Witalis VI 28.10.1966 60106
Makowski Wacław VI 07.03.1966 60078
Malinowski Jan VI 27.02.1965 60004
Malinowski Remigiusz VI 24.03.1966 70129
Małeta Dorota VI 28.10.1999 VI-0373
Mandecka Janina VI 27.11.1975 60253
Marchlik Józef VI 25.10.1979 60276
Markowska Zofia VI 24.03.1966 60083
Markowski Roman VI 24.03.1966 60084
Marszałek Barbara VI 30.11.-0001 60282
Marszałkiewicz Aleksandra VI 30.11.-0001 60220
Masznicz Zbigniew VI 15.04.1996 VI-0330
Maślak Andrzej VI 07.03.1985 60298
Mateja Stanisław VI 24.03.1980 60279
Mendakiewicz Adam VI 13.06.2007 VI-0403
Mendecki Marian VI 19.05.2000 VI-0379
Meyer Zygmunt VI 30.03.1995 VI-0318
Mianowski Zdzisław VI 22.02.1968 60164
Michalik Andrzej VI 26.08.1965 60037
Mielezarek Marian VI 24.03.1966 60082
Mierzejewska Irena VI 28.04.1966 60088
Miętkiewicz Marek VI 17.05.1984 60294
Miklaszewska Teresa VI 02.06.1966 60098
Mirecki Józef VI 04.06.1997 VI-0351
Mirosławska Aleksandra VI 15.11.1979 60277
Mirowska Barbara VI 31.03.1966 60086
Misiewicz Apolonia VI 30.11.-0001 60205
Młodawski Wiesław VI 31.05.1979 60274
Młodzianowski Stanisław VI 01.06.1966 60097
Mrozowski Zbigniew VI 31.03.1966 60085
Murzyn Ryszard VI 25.05.2001 VI-0383
Musiał Remigiusz VI 27.06.2003 VI-0393
Myszka Józef VI 13.06.1966 60099
Należyty Wiktor VI 23.11.1966 70186
Nartowski Zbigniew VI 27.02.1965 60006
Nawrocki Tadeusz VI 06.02.1967 60115
Niedziałkowska Jolanta VI 18.05.1978 60269
Niedzielski Henryk VI 09.11.1967 60150
Niemczyk Bożena VI 25.04.1974 70629
Niziniewska-Gąsiorowska Elżbieta VI 29.12.1968 60181
Nocoń Jakub VI 08.12.2010 VI-0414
Nowacki Marek VI 12.11.1996 VI-0344
Nowak Wanda VI 30.11.1967 60157
Nowakowska Barbara VI 18.04.1966 70141
Nowicka Danuta VI 21.02.1974 60237
Nowicki Wiktor VI 12.06.1975 60247
Obiadowicz Bogdan VI 30.11.1967 60158
Osika Roman VI 29.09.1965 60074
Ostrowska Dorota VI 28.06.2012 VI-0426
Oszczepalska Teresa VI 09.06.1983 60290
Oszczypko Nestor VI 20.01.1967 60113
Otrembska-Żyłka Zofia VI 29.02.1968 60166
Pałka Julian VI 11.03.1966 60075
Panek Doman VI 19.05.2000 VI-0380
Pankiewicz Adam VI 29.01.1970 60196
Paprocki Piotr VI 02.06.1998 VI-0363
Patrzyk Jerzy VI 11.04.1968 60171
Pauli Jadwiga VI 20.12.1973 60236
Pawelczak Marian VI 30.11.-0001 60201
Pawlikowski Bronisław VI 27.02.1965 60007
Perek Marian VI 18.05.1967 60133
Pieńkowska-Mleczko Barbara VI 22.06.1967 60139
Pietruszka Bronisław VI 23.02.1978 60265
Pietrzykowski Paweł VI 27.10.2011 VI-0419
Pilecki Krzysztof VI 15.04.1996 VI-0332
Pinińska Joanna VI 18.04.1986 60303
Piotrowski Mieczysław VI 18.04.1966 60087
Piotrowski Wojciech VI 23.02.1978 60266
Piskorski Władysław VI 22.06.1972 60222
Pisula Henryk VI 07.11.1974 70643
Piwoń Bożena VI 28.11.1985 70963
Piwowarczyk Jerzy VI 28.03.1968 60169
Plichta Zbysława VI 15.04.1996 VI-0331
Pluczyński Eugeniusz VI 17.05.1984 70924
Płonka Adam VI 03.07.1995 VI-0326
Popielak Janusz VI 19.05.1966 60092
Popiołek Stanisław VI 27.10.1977 60263
Pordzik Maria VI 30.11.-0001 60206
Potempa Michał VI 24.11.2003 VI-0395
Pozzi Marek VI 11.12.1998 VI-0369
Poźniak Regina VI 12.11.1977 60264
Praczyk-Roguska Maria VI 28.05.1969 60187
Prussak Teresa VI 13.06.1985 60299
Pruszkowski Jan VI 30.11.1967 60159
Przybyłowicz Wiktor VI 03.07.1995 VI-0321
Pykacz Bożena VI 29.05.1969 60188
Pyrgies Wojciech VI 27.11.2000 VI-0382
Pyrich Janusz VI 12.04.1973 60233
Radziejowski Stanisław VI 03.06.1976 60256
Radzikowska Halina VI 28.05.1969 60189
Radzikowski Adam VI 06.11.1965 60054
Radzikowski Michał VI 25.11.2005 VI-0400
Rdzanek Kazimierz VI 03.07.1995 VI-0320
Rogaliński Jan VI 30.11.1972 60226
Rogoź Marian VI 06.02.1967 60114
Rola Stefan VI 30.03.1988 60310
Roman Marek Krzysztof VI 27.10.1987 60309
Rossiński Bolesław VI 05.11.1965 60053
Ruciński Bogdan VI 23.11.1966 60107
Rudkiewicz Włodzimierz VI 22.03.1965 60009
Rytlewski Jerzy VI 31.12.1967 60110
Rząsa Stanisław VI 05.12.1974 60242
Sala Adam VI 03.07.1995 VI-0323
Sala Czesława VI 23.05.1974 60240
Sala Halina VI 22.03.1972 60230
Samulewicz Dorota VI 22.04.1996 VI-0336
Sanorski Wojciech VI 25.04.1974 60239
Sas Wojciech VI 11.12.1998 VI-0371
Serwik Jacenty VI 11.03.1971 60212
Setkowicz Kazimiera VI 11.02.1971 60209
Setmajer Jerzy VI 27.04.1967 60130
Seweryn Urszula VI 02.06.1966 60091
Siedlecki Leon VI 18.05.1967 60134
Sierankiewicz-Ichmiowska Anna VI 30.10.1980 60281
Sierant Maria VI 22.05.1998 VI-0360
Simiczyjew Piotr VI 15.04.1996 VI-0333
Skutnik Zdzisław VI 04.06.1997 VI-0352
Sławiński Marian VI 23.02.1967 60119
Słowik Jadwiga VI 09.06.1983 70895
Smołka Jerzy VI 19.12.1968 60182
Smuda Henryk VI 07.12.1967 60161
Smuszkiewicz Kazimierz VI 02.06.1966 60096
Snopek Teresa VI 15.06.1967 60138
Sokalska Henryka VI 31.12.1966 60111
Sokołowski Stanisław VI 17.01.1966 60060
Sorbjan Paweł VI 04.06.1997 VI-0354
Sowiński Leszek VI 15.04.1996 VI-0334
Sroczyński Wiesław VI 28.05.1991 60313
Stachowiak Małgorzata VI 22.05.1998 VI-0361
Stachulak Alojzy VI 22.04.1971 60215
Staniewicz-Dubois Hanna VI 20.02.1974 60238
Stasiniewicz Łukasz VI 11.02.1971 60210
Stopka Krystyna VI 18.05.1978 60270
Strzelecki Adam VI 31.12.1966 60112
Stucka Barbara VI 21.04.1967 60128
Such Edward VI 19.11.1970 60207
Suchański Zdzisław VI 13.04.1967 60126
Sumińska Wanda VI 16.02.1967 60116
Supel Janusz VI 03.07.1995 VI-0325
Suski Jerzy VI 23.11.1972 60250
Suslik Stanisław VI 09.11.1967 60149
Swat Andrzej VI 09.06.1983 60291
Syguła-Piskorz Anna VI 24.06.1976 60258
Sysak Jan VI 18.05.1967 60140
Szafran Zygmunt VI 18.05.1967 60141
Szczurek Wilhelm Janusz VI 11.03.1971 70522
Szczypior Jerzy VI 28.06.2012 VI-0425
Szłapa Józef VI 26.05.1967 60136
Szmoniewski Ryszard VI 21.03.1968 60167
Szostak Andrzej VI 11.04.1973 60234
Sztelak Józef VI 22.03.1965 60016
Szumański Andrzej VI 16.02.1967 60117
Szwabowicz Barbara VI 21.03.1968 60168
Szwech Zygmunt VI 04.12.1969 70476
Szydłowska Bronisława VI 16.07.1980 60280
Szymańska Anna VI 09.12.2002 VI-0386
Szymański Alojzy VI 04.06.1997 VI-0353
Ślęzak Andrzej VI 16.02.1967 60118
Śliwa Władysław VI 26.10.1972 60225
Śmidowicz Bogdan VI 06.06.1968 60173
Śmiech Stefan VI 27.02.1975 60246
Świętnicka-Goldstein Ewa VI 04.12.1991 60315
Tadych Joanna VI 12.12.2008 VI-0406
Takuski Stanisław VI 10.06.1968 60175
Targosz Paweł VI 12.12.2008 VI-0407
Tarkowski Stanisław VI 26.06.1969 60192
Tarnawski Marek VI 31.05.1996 VI-0340
Tenerowicz Jan VI 30.11.-0001 60283
Tesar Jerzy VI 13.06.1985 70958
Tomaszewska Jadwiga VI 26.03.1970 60198
Tondel Zdzisław VI 21.04.1967 60129
Trepka Genowefa VI 23.11.1967 60154
Trepka Stanisław VI 01.06.1967 60137
Trybuchowska Daniela VI 15.04.1967 60121
Tulska Irena VI 23.02.1967 60120
Turowicz Tadeusz VI 15.04.1967 60122
Twardysko Ewa VI 12.04.2011 VI-0417
Tylikowski Marek VI 29.09.2009 VI-0411
Walczy Stefan VI 15.05.1986 60305
Watycha Ludwik VI 30.11.-0001 60101
Wągrowski Andrzej VI 24.06.1976 60259
Wąs Mieczysława VI 29.06.1967 60142
Wesołowska-Monkiewicz Janina VI 18.05.1967 60135
Wesołowski Piotr VI 27.06.2003 VI-0392
Wieczorek Henryk VI 11.05.1967 60131
Wieczorek Teresa VI 15.04.1967 60124
Wilczyński Marek VI 20.11.1975 60251
Wiłun Zenon VI 31.05.1966 60095
Wiśniewski Józef VI 09.06.1983 60289
Wojczal Roman VI 11.04.1968 60172
Wojdyła Krzysztof VI 12.12.2008 VI-0408
Wojdyła Marian VI 19.05.2000 VI-0381
Wojnar Waldemar VI 15.05.1990 60312
Wojtacha Piotr VI 11.12.1998 VI-0370
Wojtasiewicz Helena VI 09.03.1967 60123
Wojtasiuk Paweł VI 13.12.2012 VI-0427
Wojtuna Tadeusz VI 20.11.1975 60252
Wolski Leszek VI 22.04.1996 VI-0337
Wolski Wojciech VI 02.04.1997 VI-0345
Woźniak Henryk VI 25.11.2005 VI-0401
Wójcik Bogumiła VI 07.11.1985 60301
Wrona Bogdan VI 18.10.1984 70939
Wylęgała Marek VI 30.11.-0001 60260
Wysokiński Lech VI 09.11.1967 60151
Zajdel Jacek VI 19.11.1985 51017
Zajdel Jacek VI 19.11.1985 60300
Zamecki Andrzej VI 22.05.1998 VI-0362
Zaremba Teresa VI 29.06.1967 60145
Zarębski Marek VI 15.04.1996 VI-0335
Zawadzki Antoni VI 22.02.1968 60165
Zawadzki Marian VI 08.11.1978 60271
Złonkiewicz Jerzy VI 29.06.1967 60143
Zychowicz Ryszard VI 04.06.1997 VI-0355
Żakiewicz Bohdan VI 22.03.1965 60010
Żelazny Maria VI 29.06.1967 60146
Żmij Marian VI 23.05.1997 VI-0347
Żółtowski Michał VI 11.03.1971 60213
Żylińska Jadwiga VI 29.06.1967 60147
Achtelik Krystyna VII 07.06.1979 70824
Adamczewska Krystyna VII 03.06.1965 70005
Adamik Artur, Sylwester VII 25.05.2001 VII-1287
Adamowicz Włodzimierz VII 08.12.2010 VII-1541
Adamski Bogusław VII 10.06.2008 VII-1440
Adamski Janusz VII 25.04.1968 70381
Aleksandrowicz Stanisław VII 19.06.1975 70657
Andrasik Izabela VII 26.11.2008 VII-1455
Andrusiewicz Tadeusz VII 03.06.1965 70559
Andrzejewski Romuald VII 30.05.1968 70385
Andrzejewski Tadeusz VII 07.11.1974 70637
Andrzejewski Wojciech VII 27.11.2000 VII-1281
Antczak Tomasz VII 30.06.2004 VII-1344
Antos Halina VII 19.06.1975 70656
Arnold Anna VII 17.05.1965 70002
Assburry Ewa VII 15.12.1977 70760
Babiarz Marcin VII 12.06.2001 VII-1294
Babula Lucyna VII 10.06.2008 VII-1443
Bachanek Bronisław VII 18.05.1965 70003
Bachusz-Skorupa Joanna VII 26.06.2012 VII-1603
Badowska Hanna VII 16.02.1967 70223
Badyda Janina VII 03.06.1965 70004
Bagiński Lech VII 28.10.1965 70045
Bagiński Stanisław VII 26.02.1976 70675
Bajdecka Janina VII 23.05.1974 70632
Bajer Agata VII 12.06.2014 VII-1703
Balzam Anna VII 17.05.1965 70001
Bałaban Andrzej VII 01.03.1973 70591
Banek-Gałka Izabela VII 28.05.2010 VII-1512
Baran Edward VII 10.06.1965 70015
Baran Joanna VII 22.06.2009 VII-1480
Baran Leszek VII 04.01.1966 70094
Baran Stanisław VII 09.12.1965 70087
Baran Wojciech VII 24.06.2005 VII-1369
Baranowa Janina VII 26.01.1967 70214
Bardel Leszek VII 30.03.1988 71031
Bardel Tomasz VII 02.12.2009 VII-1497
Bargiel Zofia VII 11.06.1981 70864
Barszczewski Piotr VII 23.10.1998 VII-1217
Bartczak Zbigniew VII 25.05.2004 VII-1327
Bartela Adam VII 25.05.2004 VII-1328
Bartnik Edward VII 21.03.1968 70367
Bartnik Grzegorz VII 14.04.2010 VII-1505
Bartoszewicz Andrzej VII 11.12.1998 VII-1220
Bartyński Antoni VII 07.06.1965 70297
Batkiewicz Adam VII 13.06.1985 70955
Batory Jarosław VII 22.04.1996 VII-1131
Bącik Artur VII 10.06.2008 VII-1442
Bąk Agata VII 25.05.2004 VII1329
Bąk Mirosław VII 04.06.1998 VII-1204
Bąkowska Jadwiga VII 03.06.1965 70006
Bąkowski Władysław VII 02.12.1966 70196
Bednarek Magdalena VII 29.11.2010 VII-1534
Bednarz Stanisław VII 19.05.2000 VII-1255
Bekier Krzysztof VII 05.04.2011 VII-1559
Bela Marian VII 25.11.1974 70648
Belcarz Jerzy VII 18.06.1965 70007
Belcarz Lidia VII 07.06.1965 70009
Berek Tadeusz VII 06.06.1968 70388
Berliński Tadeusz VII 20.11.1975 70666
Bernard Józef VII 03.04.1980 70842
Będkowski Zbigniew VII 22.06.2009 VII-1481
Białek Tadeusz VII 30.11.1967 70333
Biedroń Zofia VII 26.05.1995 VII-1108
Biedrowski Zbigniew VII 22.06.1965 70008
Biel Ryszard VII 23.06.1987 71017
Bielewski Stanisław VII 25.04.1995 VII-1091
Bielikowski Karol VII 21.11.1968 70415
Bienkiewicz Janina VII 07.06.1965 70010
Biernacki Zdzisław VII 16.09.1965 70033
Biernat Sebastian VII 09.12.1965 70086
Bieszczad Bogusław VII 02.12.1980 70978
Bińczyk Michał VII 15.05.2013 VII-1661
Biskupska Zofia VII 30.11.-0001 70357
Błach Barbara VII 20.06.1974 70633
Błaszak Waldemar VII 27.11.2012 VII-1631
Błaszczak Aleksander VII 27.10.1977 70734
Błaszczyk Halina VII 24.06.1976 70705
Bober Zenona VII 07.10.1976 70708
Bobowska Helena VII 07.11.1968 70411
Bochen Tadeusz VII 23.11.1972 70584
Boda Piotr VII 18.05.1978 70783
Bodzak Maria VII 01.04.1976 70681
Bogda Renata VII 07.12.1967 70340
Bogusiak Karol VII 15.11.1979 70835
Bohdanowicz Piotr VII 29.11.2004 VII-1347
Bohdziewicz Marcin VII 25.05.2004 VII-1330
Bojko Mieczysława VII 22.06.1972 70579
Bonasewicz Marianna VII 07.06.1965 70011
Boniecki Krzysztof VII 19.06.1975 70658
Boniecki Mariusz VII 05.04.2011 VII-1556
Borecka Aleksandra VII 27.11.2012 VII-1634
Borkowska Joanna VII 27.11.2000 VII-1282
Borowczak Paweł VII 22.05.1998 VII-1180
Borowiec Jarosław VII 12.12.2008 VII-1462
Bosak Jacek VII 16.04.2010 VII-1513
Bowanko Jan VII 01.07.1965 70025
Bramiński Bartosz VII 20.11.2012 VII-1622
Brocławik Wiesław VII 08.12.1977 70753
Bromek Danuta VII 19.11.1970 70507
Bronikowska Jadwiga VII 25.06.1970 70490
Broszkiewicz Halina VII 23.03.1972 70570
Broszkiewicz Janusz VII 23.03.1972 70571
Bryk Jakub VII 08.12.2010 VII-1544
Bryl Barbara VII 13.11.1996 VII-1147
Bryl Jan VII 31.03.1966 70132
Brząkała Tadeusz VII 27.10.1977 70735
Brzezicka Irena VII 07.11.1974 70639
Brzeziński Henryk VII 03.03.1966 70119
Brzosko Zbigniew VII 07.06.1965 70012
Brzozowska Cecylia VII 02.12.1966 70195
Brzozowski Jerzy VII 26.11.1965 70071
Bubień Eugeniusz VII 28.01.1969 70430
Buchta Anna VII 10.06.2008 VII-1437
Buczkowski Tadeusz VII 21.05.1970 70487
Budny Kazimierz VII 15.10.1970 70496
Budzińska-Koźlik Anna VII 28.10.1971 70554
Bugajska Barbara VII 18.05.1978 70784
Bujak Grzegorz VII 14.12.2007 VII-1428
Bujnowski Krzysztof VII 26.04.2010 VII-1514
Bukowska Anna VII 11.03.1971 70521
Bukowski Augustyn VII 06.04.1989 71046
Bukowski Jacek VII 25.05.2004 VII-1331
Bukowski Mirosław VII 07.11.1971 70638
Bukowy Hanna VII 12.06.2014 VII-1704
Bulanda Jan VII 14.12.2007 VII-1423
Bulanda Joanna VII 02.12.2009 VII-1502
Buraczyński Zygmunt VII 15.04.1967 70231
Buratyński Grzegorz VII 10.06.2008 VII-1436
Buratyński Tomasz VII 23.02.1978 70767
Burda Jerzy VII 25.02.1971 70520
Burlikowski Stanisław VII 20.12.1973 70613
Buszko Adam VII 02.12.1986 70979
Buś-Gawliczek Anna VII 29.05.2006 VII-1395
Calicki Piotr VII 12.06.2001 VII-1295
Cały Cezary VII 03.12.2013 VII-1678
Celewicz-Mutt Wiesława VII 27.01.1966 70120
Cerekwicka Helena VII 11.10.1965 70040
Chalecka Alicja VII 30.11.-0001 70510
Chawiński Stefan VII 01.07.1989 71056
Chechłowski Jerzy VII 08.12.1977 70754
Chmielewska Teresa VII 16.04.1969 70436
Chmielewski Radosław VII 29.11.2006 VII-1408
Chodorowska Franciszka VII 28.10.1971 70555
Chojecki Zbigniew VII 03.08.1982 70873
Chomicka Grażyna VII 02.12.1986 70980
Chrostowski Kazimierz VII 04.12.1969 70474
Chruścińska Magdalena VII 25.11.2005 VII-1383
Chryst Andrzej VII 20.05.2014 VII-1694
Chryst Romuald VII 10.06.2008 VII-1441
Chuchro Robert VII 26.05.1995 VII-1098
Chuchro Stanisław VII 17.03.1987 71014
Chuć Edward VII 26.06.1982 70877
Chwałka Maria VII 24.09.1965 70251
Chwasiuk Zbigniew VII 23.06.1987 71021
Chwaściński Bolesław VII 19.02.1966 70115
Chybińska Kinga VII 17.06.2014 VII-1713
Chyliński Jan VII 16.03.1978 70775
Cichioń Aleksandra VII 24.09.1965 70036
Cichoń Tomasz VII 08.12.2010 VII-1542
Ciechanowicz Zofia VII 26.11.1965 70072
Ciejka Anna VII 13.12.2012 VII-1646
Cień Tomasz VII 10.06.2008 VII-1444
Ciepiela Kamil VII 20.06.2011 VII-1561
Ciepliński Piotr VII 29.05.2006 VII-1396
Cierpicka Gabriela VII 22.06.1967 70298
Ciesielski Zbigniew VII 27.10.1987 71024
Cieślak Wojciech VII 20.05.2005 VII-1356
Cioch Adam VII 19.06.1975 70659
Cios Irena VII 11.12.1998 VII-1222
Cisek Tadeusz VII 28.02.1983 70880
Cisielski BogumiL VII 23.11.1972 70585
Ciszewski Przemysław VII 11.12.1998 VII-1223
Ciszkowski Bogdan VII 25.11.1976 70709
Ciżyńska Ewa VII 04.01.1966 70096
Cockiewicz Bogumiła VII 01.03.1979 70814
Cornobis Lech VII 21.02.1974 70620
Curyło Zbigniew VII 27.10.1987 71025
Cwojdzińska Krystyna VII 28.06.1973 70605
Czabaj Danuta VII 22.05.1998 VII-1181
Czachurski Romuald VII 28.05.1991 71076
Czaderna Andrzej VII 28.04.1983 70881
Czaderna Ewa VII 06.04.1989 71047
Czaja-Japnik Barbara VII 02.12.1986 70981
Czajka Janusz VII 26.05.1995 VII-1103
Czajkowska Janina VII 28.01.1966 70113
Czapski Wiesław VII 12.10.1967 70308
Czarnecki Janusz VII 28.10.1999 VII-1249
Czekalska Anna VII 30.06.1965 70024
Czepelski Marek VII 22.05.1998 VII-1182
Czernek Marek VII 13.06.2007 VII-1422
Czerwiński Sławomir VII 15.04.1967 70241
Czopowicz Klemens VII 26.10.1978 70792
Czubaszek Jan VII 12.10.1967 70307
Czudec Grzegorz VII 04.06.1997 VII-1172
Czudec Kazimierz VII 11.11.1965 70042
Czudec Marek VII 06.04.1989 71048
Czuliński Stefan VII 21.02.1974 70621
Czyż Stanisław VII 11.05.1967 70271
Czyżewicz Andrzej VII 26.10.1967 70319
Czyżewicz Irena VII 19.06.1965 70020
Czyżewski Aleksander VII 24.09.1965 70038
Damicz Jan VII 11.12.1998 VII-1225
Darasz Marek VII 30.03.1978 70778
Darecki Jan VII 30.11.-0001 70726
Daszkiewicz Antoni VII 26.11.1965 70073
Data Irena VII 02.12.1986 70982
Data Jan VII 15.05.1986 70966
Dawidowski Stefan Józef VII 15.02.1979 70808
Dawidziuk Andrzej VII 10.06.2008 VII-1439
Dąbrowski Jarosław VII 04.06.1998 VII-1205
Dąbrowski Łukasz VII 07.10.2011 VII-1579
Dąbrowski Marek VII 15.11.1979 70836
Dąbrowski Piotr VII 15.04.1996 VII-1116
Dąbrowski Rafał VII 24.11.2003 VII-1316
Dąbrowski Zygmunt VII 29.05.1969 70444
Demczak Jan VII 28.05.1991 71078
Denis Krzysztof VII 23.05.1997 VII-1148
Deręgowski Zbigniew VII 27.06.2003 VII-1311
Dębowska Janina VII 21.10.1965 70051
Diefenbach Artur VII 03.03.1966 70118
Dłubis Wojciech VII 25.06.1969 70451
Długaszek Mirosław VII 17.05.1984 70920
Dłużewski Wojciech VII 11.12.1998 VII-1224
Dmoch Andrzej VII 15.06.1967 70292
Dmochowski Michał VII 21.06.2010 VII-1520
Dmowski Marian VII 04.06.1998 VII-1206
Dojcz Paweł VII 10.06.2008 VII-1431
Domski Jerzy VII 22.04.1971 70527
Doręgowski Zbigniew VII 20.01.1972 70562
Doroba Andrzej VII 19.05.2000 VII-1256
Doroba Łukasz VII 27.11.2012 VII-1630
Doroz Kazimiera VII 25.05.2004 VII-1332
Drath Jerzy VII 10.06.1965 70014
Drathowa Irena VII 23.11.1966 70188
Drągowski Andrzej VII 09.12.1965 70084
Drobek Zofia VII 26.10.1967 70320
Drozd Józef VII 11.12.1975 70672
Drozdowski Leopold VII 21.10.1965 70052
Drynda Radosław VII 20.05.2014 VII-1690
Drzymalski Witold VII 12.10.1967 70309
Dubaj-Nawrot Jolanta VII 28.05.1991 71073
Dubiel Piotr VII 14.05.2013 VII-1654
Dudaronek Wacław VII 16.11.1967 70326
Dudek Adam Henryk VII 19.05.1966 70159
Dudziec Jerzy VII 30.11.-0001 70399
Dudzik Romuald VII 10.06.1965 70013
Dudziński Andrzej VII 26.02.1976 70676
Dulski Marcin VII 29.05.2006 VII-1397
Duźniak Zofia VII 21.02.1974 70622
Dwernicka Janina VII 24.09.1965 70035
Dyka Mariusz VII 12.06.2008 VII-1447
Dyląg Elżbieta VII 01.03.1979 70815
Dymek Przemysław VII 23.05.1997 VII-1149
Dymitriadis Stefanos VII 28.10.1971 70564
Dynowska Maria VII 16.02.1984 70911
Dziamski Krzysztof VII 19.04.1988 71033
Dziamski Leon VII 25.06.1970 70491
Dziaszyk Damian VII 15.05.2013 VII-1657
Dzidowska Krystyna VII 11.12.1998 VII-1221
Dziedzic Zofia VII 24.02.1972 70565
Dzięcielak Alfred VII 11.02.1971 70519
Dzięgałło Elżbieta VII 25.05.1972 70575
Dziudziel Wacław VII 24.09.1965 70034
Dziuk Małgorzata VII 03.06.1976 70695
Egierska Katarzyna VII 24.06.1976 70706
Egierski Maciej VII 28.06.2012 VII-1614
Faber Stanisław VII 28.02.1983 60286
Fabrycy Marcin VII 14.05.2013 VII-1655
Faja Renata VII 19.06.1965 70019
Fajga Sławomir VII 05.12.2001 VII-1302
Faleński Przemysław VII 11.12.1998 VII-1226
Falkiewicz Maciej VII 29.09.2009 VII-1489
Falkowska-Andrusiewicz Jolanta VII 20.01.1972 70560
Falkowski Tomasz VII 04.06.1997 VII-1173
Fall Kazimierz VII 14.01.1967 70872
Fiałkowska Barbara VII 30.03.1978 70779
Fic Michał VII 10.07.1998 VII-1215
Ficek Alicja VII 29.05.2006 VII-1398
Fijak Bartłomiej VII 06.12.2011 VII-1589
Filar Kazimierz VII 26.05.1995 VII-1102
Filipek Jerzy VII 02.12.1986 70983
Filipiak Jerzy VII 21.11.1965 70416
Filipiuk Jerzy VII 19.06.1965 70017
Fiutak Jerzy VII 27.02.1975 70650
Flik Tadeusz VII 27.10.1977 70736
Flimowska Mieczysława VII 30.11.-0001 70589
Flinta Lidia VII 05.04.2011 VII-1550
Florek Paweł VII 13.06.2007 VII-1421
Florek Wiesław VII 20.05.2005 VII-1357
Florkiewicz Antoni VII 28.05.1991 71074
Folwarczna Irena VII 09.11.1978 70801
Forst Szymon VII 16.12.2002 VII-1304
Fortuna Anna VII 31.10.1968 70410
Frankiewicz Czesław VII 15.05.1986 70967
Frankiewicz Krystyna VII 27.11.1965 70080
Frankow Józef VII 26.11.1965 70074
Frańczak Wiesław Jacek VII 26.05.1995 VII-1113
Frączek-Truchan Zuzanna VII 11.12.2013 VII-1684
Freiwald Piotr VII 24.11.2003 VII-1317
Friebe Henryk VII 31.10.1968 70409
Gabzdyl Bożena VII 03.03.1966 70116
Gadomska Barbara VII 15.10.1970 70499
Gadomska Lidia VII 31.10.1968 70408
Gajewska-Bieniek Magdalena VII 15.05.1990 71069
Galus-Pawlik Katarzyna VII 07.10.2011 VII-1573
Gałat Anna VII 17.06.2014 VII-1712
Gałkowski Piotr VII 16.04.2010 VII-1506
Gałuszka Aleksander VII 20.05.2005 VII-1358
Gałuszka Jerzy VII 28.06.1973 70601
Gamończyk Stefan VII 07.11.1974 70640
Gańko Adrian VII 17.06.2014 VII-1708
Garecki Jarosław VII 11.12.1998 VII-1227
Gargasz Tomasz VII 26.11.2008 VII-1453
Gargula Grzegorz VII 13.06.1985 70956
Garwacka-Piórkowska Stanislawa VII 11.12.1998 VII-1228
Gauza Zdzisław VII 18.10.1973 70607
Gawałko Sławomir VII 27.11.2000 VII-1283
Gawęcki Zygmunt VII 21.10.1965 70053
Gawin Janina VII 26.05.1977 70722
Gawliczek Andrzej VII 14.12.2007 VII-1426
Gawlik Jacek VII 26.10.1978 70793
Gawlikowski Wiesław VII 30.11.-0001 70697
Gaworek Paweł VII 25.05.2004 VII-1333
Gawronek Andrzej VII 02.12.1986 70985
Gawroński Jerzy VII 09.11.1977 70741
Gawryłowicz Andrzej VII 06.04.1989 71049
Gaździk Leokadia VII 22.06.1965 70016
Gażdzik Jerzy VII 11.12.1969 70477
Gąsiorowski Zbigniew VII 19.06.1965 70018
Gelmuda Robert VII 12.06.2014 VII-1698
Gębicka Maria VII 07.06.1979 70825
Giedrojć Stanisława VII 03.03.1966 70117
Giedyk Malwina VII 20.11.2012 VII-1624
Gierech-Stec Maryla VII 10.02.1977 70715
Gierowska-Szrajer Krystyna VII 15.04.1966 70139
Gierszewski Arkadiusz VII 04.11.1965 70058
GIL Katarzyna VII 16.12.2002 VII-1305
Ginalska-Prokop Wanda VII 21.03.1968 70368
Giza Ryszard VII 15.05.1986 70968
Giza Teresa VII 02.12.1986 70984
Gleich Marta VII 04.06.1998 VII-1207
Glinicka Małgorzata VII 11.12.1998 VII-1229
Glinicki Stanisław VII 07.05.1969 70442
Glinka Janusz VII 04.11.1965 70061
Gluza Tomasz VII 10.06.2008 VII-1438
Głowaczewska Ewa VII 16.02.1984 70913
Główczyk Leszek VII 13.06.1985 70957
Główka Wacław VII 30.11.-0001 70426
Głuszkiewicz Halina VII 13.06.1968 70391
Gocłowska Maria VII 29.04.1976 70688
Godyń Dorota VII 16.12.2002 VII-1306
Godzik Benigna VII 14.12.1967 70346
Gola Jan VII 12.12.1998 VII-1244
Goldsztajn Jerzy VII 03.04.1980 70843
Goldsztejn Paweł VII 14.04.2010 VII-1507
Golwiej Stanisław VII 02.06.1998 VII-1198
Gołębiewski Piotr VII 08.12.2010 VII-1538
Gomoliszewska-Grzywna Aleksandra VII 28.04.1983 70883
Gomułka Elźbieta VII 16.07.1980 70849
Gontaszewska Agnieszka VII 26.11.2008 VII-1451
Gorczyńska Leokadia VII 16.06.1977 70727
Gorczyński Andrzej VII 29.11.2004 VII-1348
Gorczyński Jerzy VII 13.11.1969 70466
Gos Bogdan VII 28.04.1983 70882
Gos Magdalena VII 13.12.2012 VII-1647
Gostkowski Jerzy VII 25.06.1965 70023
Gotowiec Tomasz VII 02.12.2009 VII-1496
Górajek Krystyna VII 15.04.1996 VII-1118
Górski Mariusz VII 25.11.2005 VII-1385
Górzyński Marek VII 29.01.1970 70482
Grabiec Marcin VII 28.10.1999 VII-1250
Grabowska-Olszewska Barbara VII 04.11.1965 70059
Grabowski Zbigniew VII 27.01.1966 70112
Gracki Mirosław VII 25.06.1965 70022
Grad Lucjan VII 11.03.2006 70123
Gradecki Dariusz VII 23.05.1997 VII-1150
Graf Ryszard VII 20.11.2012 VII-1617
Grafender Anna VII 11.12.2013 VII-1687
Grądzki Leszek VII 22.04.1996 VII-1132
Grela Michał VII 12.10.2010 VII-1526
Greniuch Adam VII 17.12.1971 70699
Groch Grzegorz VII 14.12.2007 VII-1424
Grochowska Violetta VII 12.05.2009 VII-1473
Grochowski Paweł VII 26.11.2008 VII-1461
Grodziński Henryk VII 25.06.1965 70021
Grodziski Kazimierz VII 27.11.1975 70667
Gronet Ryszard VII 12.11.1970 70504
Grota Grzegorz VII 04.11.1965 70060
Gruntmejer Wojciech VII 19.10.1995 VII-1115
Gruszczyński Michał VII 08.12.2010 VII-1539
Grygiel Zdzisław VII 15.04.1996 VII-1117
Grygorowicz Tadeusz VII 31.12.1966 70202
Gryszkiewicz Izabella VII 21.06.2010 VII-1525
Gryziec Jan VII 01.07.1965 70028
Grzebalska Teresa VII 30.11.-0001 70566
Grzebalski Gabriel VII 24.09.1965 70037
Grzebalski Zdzisław VII 01.07.1965 70027
Grzegorczyk Michał VII 14.10.1971 70545
Grzegorzewski Grzegorz VII 30.06.2004 VII-1345
Grzelewski Edward VII 26.02.1976 70677
Grzesiak Wojciech VII 26.05.1967 70279
Grześkowicz Łukasz VII 12.06.2014 VII-1699
Grzybowski Jan VII 23.10.1969 70458
Gucwa Ryszard VII 15.04.1966 70140
Gul Krzysztof VII 30.11.-0001 VII-1144
Gularski Jerzy VII 18.05.1967 70274
Gumińska Anna VII 08.12.1966 70199
Guz Stanisław VII 16.02.1984 70912
Guzera Ewa VII 25.11.1976 70710
Guzik Adam VII 07.12.2006 VII-1414
Haas Leopold VII 23.11.1967 70329
Haber Tadeusz VII 16.06.1983 70896
Habich Sławomira VII 29.10.1970 70500
Halena Stanisław VII 03.01.1966 70103
Halkiewicz Antonina VII 02.06.1966 70170
Hałaj Magdalena VII 15.05.1986 70969
Hałajko Karolina VII 28.06.2012 VII-1610
Hałoń Ryszard VII 08.12.1977 70755
Hałuszczak Andrzej VII 02.06.1998 VII-1199
Hanula Piotr VII 11.12.1998 VII-1230
Harasimczuk-Kępka Halina VII 03.04.1980 70844
Harat Jan VII 01.07.1989 71057
Harnowski Mariusz VII 27.11.2013 VII-1672
Hauryłkiewicz Janusz VII 18.07.1996 VII-1140
Hawrysz Maciej VII 11.12.1998 VI-0367
Hawryszko Bogusław VII 02.12.1986 70986
Helwak Leon VII 04.06.1998 VII-1208
Herkt Aleksandra VII 29.01.1970 70483
Hermańska Anna VII 03.06.1971 70541
Hermańska-Nikiel Dorota VII 16.12.2002 VII-1307
Hermański Stanisław VII 06.04.1989 71050
Heród Adam VII 22.05.1998 VII-1183
Heryk Roman VII 09.06.1977 70724
Heyduk Tomasz VII 20.05.2005 VII-1359
Hołowińska Małgorzata VII 12.06.2014 VII-1705
Hombek Maria VII 01.07.1965 70280
Homola Ewa VII 11.10.1965 70041
Horowski Henryk VII 01.07.1965 70026
Hryniewski Jerzy VII 12.01.1966 70104
Hrynkiewicz Dominik VII 16.04.2010 VII-1515
Hycnar Jacek VII 15.05.2013 VII-1660
Ignut Aniela VII 21.04.1966 70148
Imach Albina VII 28.10.1971 70556
Iskra Jadwiga VII 13.10.1966 70418
Iwanicki Janusz VII 12.06.2001 VII-1296
Iwaszkiewicz Piotr VII 19.05.1966 70160
Jabczyński Jan VII 16.02.1967 70224
Jachimowicz Ryszard VII 22.03.1973 70597
Jagliński Krystian VII 26.06.2012 VII-1605
Jagosz Zbigniew VII 30.11.-0001 70698
Jakimów Wojciech VII 18.10.1984 70936
Jakubczyk Krzysztof VII 12.12.2011 VII-1595
Jakubowski Bronisław VII 21.10.1965 70407
Jakubowski Piotr VII 12.12.2008 VII-1463
Jakubowski Włodzimierz VII 25.10.1979 70831
Janica Rafał VII 20.05.2005 VII-1360
Janicka Ewelina VII 30.03.1978 70780
Janicka-Morawska Małgorzata VII 11.03.1966 70275
Janiński Sławomir VII 23.05.1997 VII-1151
Janiszewski Piotr VII 15.11.1984 70944
Jankiewicz Walentyna VII 28.10.1965 70056
Jankowska Barbara VII 02.12.1986 70987
Janowska Irena VII 21.10.1965 70054
Januchta Tadeusz VII 01.03.1979 70816
Janusz Wiesława VII 21.10.1965 70055
Januszewska Anna VII 26.11.1965 70066
Jaracz Małgorzata VII 01.04.1976 70682
Jarecki Jerzy VII 20.12.1973 70614
Jarmużyńska Teresa VII 15.04.1967 70232
Jarocki Zdzisław VII 02.12.1986 70988
Jaromin Zbigniew VII 30.11.-0001 70400
Jaros Michał VII 02.12.2009 VII-1499
Jarosz Andrzej VII 28.03.1968 70373
Jarosz Sebastian VII 24.06.2005 VII-1370
Jaroszek Roman VII 19.05.2000 VII-1257
Jarząbek Zyta VII 27.01.1966 70111
Jasińska-Berek Janina VII 09.11.1967 70323
Jastrzębska Maria VII 19.06.1975 70661
Jastrzębski Jacek VII 27.10.1977 70737
Jastrzębski Jacek VII 29.09.2009 VII-1491
Jastrzębski Stanisław VII 19.05.1966 70161
Jastrzębski Wojciech VII 30.05.1968 70386
Jaśkiewicz Krystyna VII 13.12.2012 VII-1644
Jaśkiewicz Paweł VII 07.10.2011 VII-1578
Jaśniewicz Zygmunt VII 14.10.1971 70546
Jaworski Waldemar VII 23.10.1998 VII-1218
Jednorowicz Mikołaj VII 28.10.1965 70057
Jedynak Dorota VII 04.06.1998 VII-1209
Jelińska Jadwiga VII 25.05.1972 70576
Jeneralczyk Edward VII 28.01.1971 70515
Jerschina Adam VII 12.06.1975 70660
Jerschina Teresa VII 27.06.2003 VII-1312
Jerzemski Lech VII 07.10.2011 VII-1575
Jesionek Maria VII 03.04.1980 70845
Jesionkowski Ludwik VII 14.10.1965 70047
Jezierska Elżbieta VII 07.03.1985 70950
Jeziorska Anna VII 23.02.1978 70768
Jeziorski Jan VII 26.10.1978 70794
Jeż Jan VII 22.05.1998 VII-1184
Jędrzejewski Jan VII 22.11.1967 70330
Jniga-Ptasznik Iwona VII 25.05.2004 VII-1334
Jóźwik Jerzy VII 21.04.1967 70259
Junik Jan VII 16.02.1984 70914
Jurak Adolf VII 10.10.1965 70046
Juraniec Czesław VII 14.12.1967 70347
Jureko Lucjan VII 16.02.1984 70915
Juszczakiewicz Jeremi VII 26.11.1965 70067
Juszczyk Zdzisław VII 11.12.1998 VII-1231
Juśkiewicz-Negusz Lucyna VII 20.04.1972 70572
Kabała Włodzimierz VII 10.11.1983 70904
Kaca marek VII 04.11.1986 70975
Kacprzak Grzegorz VII 29.09.2009 VII-1495
Kacprzak Leszek VII 29.05.2006 VII-1400
Kaczanowski Marek VII 23.05.1997 VII-1152
Kaczmarek Ewa VII 15.04.1996 VII-1119
Kaczmarek Marek VII 29.05.2006 VII-1401
Kaczor Bogusław VII 19.05.2000 VII-1258
Kaczyńska Anna VII 30.11.-0001 70592
Kaczyński Łukasz VII 13.12.2012 VII-1643
Kadłubowski Andrzej VII 13.11.1996 VII-1145
Kaim Janusz VII 20.12.1973 70616
Kajdos Jan VII 26.11.1965 70068
Kajstyra Witold VII 23.11.1972 70586
Kaleta Przemysław VII 10.06.2008 VII-1434
Kalicki Anatol VII 11.12.1998 VII-1233
Kalinowski Franciszek VII 22.05.1969 70440
Kalinowski Zbigniew VII 15.11.1979 70837
Kaliński Ireneusz VII 19.05.2000 VII-1259
Kalisz Urszula VII 14.04.1987 71015
Kałuża Ewelina VII 13.12.2012 VII-1641
Kamińska Barbara VII 15.12.1977 70761
Kamzelak Błażej VII 12.04.2011 VII-1560
Kania-Ciopińska Wanda Zofia VII 28.06.1973 70606
Kański Tadeusz VII 27.11.1965 70082
Kapuścińska Katarzyna VII 24.11.2003 VII-1318
Karaś Marek VII 29.06.2011 VII-1566
Karcz Paweł VII 10.06.2008 VII-1433
Karczewski Edward VII 29.04.1976 70690
Karkut Zbigniew VII 25.06.1970 70492
Karmański Roman VII 15.06.1967 70293
Karski Juliusz VII 26.11.1965 70070
Kasperczyk Lidia VII 06.12.2011 VII-1585
Kasprzycki Wacław VII 27.11.1965 70077
Kasza Maria VII 13.06.1968 70394
Kasza Tadeusz VII 13.10.1966 70158
Kaszowska Ludmiła VII 21.04.1967 70260
Kaszub Marian VII 27.11.1965 70081
Kaszub Stefania VII 27.11.1965 70075
Katryński Wojciech VII 29.11.2004 VII-1349
Kawa Wacław VII 29.05.2006 VII-1399
Kawarska Leokadia VII 24.05.1973 70600
Kawczyński Krzysztof VII 13.12.2012 VII-1645
Kawecka Irena VII 28.11.1968 70420
Kaźmierczak Aniela VII 27.11.1965 70076
Kaźmierczak Hilary VII 26.11.1965 70069
Keczmerski Andrzej VII 29.11.2006 VII-1410
Kenig Jacek VII 02.12.1986 70989
Kenig Roman VII 25.11.1965 70064
Kędzierska Irena VII 25.04.1974 70626
Kępys Krystyna VII 02.12.1986 70992
Kielański Tadeusz VII 29.04.1976 70689
Kielek Eugeniusz VII 18.05.1978 70787
Kiełbasiński Kamil VII 12.05.2009 VII-1474
Kiełczewski Tomasz VII 07.10.2011 VII-1580
Kiepas Gabriela VII 03.04.1980 70846
Kiereś Wanda VII 27.11.1965 70079
Kieszczyński Leszek VII 02.12.1986 70991
Kijak Leopold VII 27.04.1967 70267
Kijek-Baryś Joanna VII 26.11.2008 VII-1457
Kirschke Jan VII 27.11.1965 70078
Kisieliński Dariusz VII 15.04.1996 VII-1120
Kiszka Przemysław VII 12.12.2008 VII-1464
Kita Paweł VII 27.11.2000 VII-1284
Klause Małgorzata VII 26.02.1976 70678
Kleczewska-Pawlak Bogumiła VII 22.06.1972 70578
Klęk Stanisław VII 18.05.1978 70785
Klich Renata VII 09.02.1967 70217
Klich Stanisław VII 17.03.1966 70126
Klimaszewska Mirosława VII 23.02.1978 70769
Klimkiewicz Barbara VII 13.06.1966 70178
Kluczyk Józef VII 14.10.1965 70044
Klukowska Katarzyna VII 14.04.2010 VII-1508
Kluz Jerzy VII 11.04.1968 70378
Knabe Władysław VII 08.12.1966 70201
Knapczyk Ryszard VII 25.05.2001 VII-1288
Knapik Jerzy VII 27.11.1965 70083
Koba Andrzej VII 19.04.1988 71034
Kobeszko Urszula VII 24.06.2013 VII-1668
Koblańska Maria VII 20.01.1966 70106
Kochanowska Karolina VII 06.12.2011 VII-1584
Kochański Tadeusz VII 04.06.1998 VII-1213
Kokesz Irena VII 29.04.1976 70691
Kokot Danuta VII 28.05.1991 71079
Kokowski Joachim VII 27.03.1980 70841
Kola Zygmunt VII 15.11.1988 71042
Kolasiński Tadeusz VII 13.06.1967 70392
Koluch Zbigniew VII 21.02.1974 70623
Kołanka Tomasz VII 12.04.2011 VII-1558
Kołcan Marta VII 28.01.1971 70516
Kołodziej Cecylia Lucyna VII 07.06.1979 70826
Kołodziejczyk Urszula VII 15.04.1996 VII-1121
Kołpaczyński Marcin VII 16.04.2010 VII-1516
Kołtunik Jan VII 25.04.1968 70382
Kompała Ewelina VII 03.12.2013 VII-1682
Konarska El